استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Amnesia - Room Escape Games

Amnesia - Room Escape Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۰۵
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۳۱
حجم۷۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Escape Adventure Games
‏‏معمای معمایی را حل کنید. در بازی‌های فرار ماجراجویی جدید، پادزهری برای نجات جان خود پیدا کنید. این بار یکی شما را مسموم کرد و حافظه شما را پاک کرد. برای یافتن درمان باید ساختمان را جستجو کنید، درها را باز کنید، معماها را حل کنید، اتاق به اتاق فرار کنید، و رمز و راز شرایط عجیبی که در آن قرار دارید را کشف کنید. بازی های فرار از اتاق جذابی که منتظر آن بودید!

ویدئو معرفی بازی

‏= فرار از خانه با ماجراهای رازآلود =
‏ مکان های مخفی
‏🗝️ مکان های مختلف و گرافیک با کیفیت
‏🔒 پیچش های داستانی مانند بازی های کلاسیک اتاق فرار کارآگاهی
‏🔑 سرنخ ها و نکاتی که به شما کمک می کند بازی کنید
‏🚪 بازی های فرار رایگان به صورت آفلاین
‏ > تصور کنید فراموشی کامل و تهدید به مرگ دارید. پادزهر در عمارت عظیمی از معماها و معماها پنهان شده است که در آن هر جزئیات یا شیئی به معنای چیزی است، هر مرحله باید به خوبی فکر شود، و هر حرکتی نیاز به طوفان فکری دارد. سعی کنید و نشان دهید که ذهن شما چه توانایی هایی دارد. مغز خود را در بازی های فرار از پازل با داستان پلیسی و معماهای متفرقه، معماها و مینی بازی ها به چالش بکشید.
‏نوع جدیدی از تلاش های فرار را کشف کنید. برای یافتن آنچه نیاز دارید باید خانه را جستجو کنید. اما به این سادگی نخواهد بود. پازل های چالش برانگیز متعدد، سرنخ های پنهان و اشیاء مفید وجود دارد. هر اتاق نیاز به بررسی کامل دارد. مهارت های منطقی خود را با بازی های ماجراجویی رمزآلود آموزش دهید.
‏هیچ اتاقی مثل هم نیست، هیچ معمایی ساده نیست. فرار با نقطه و کلیک شما را در یک داستان جالب قرار می دهد و رازی را به شما می دهد که حل آن سرگرم کننده است. گاهی اوقات پیدا کردن سرنخ سخت است، اما شما این شانس را خواهید داشت که مانند یک کارآگاه واقعی باشید که به هر جزئیات توجه می کند تا معما را حل کند. با بازی‌های جدید فرار از اتاق، مهارت‌های قیاسی و منطقی خود را تقویت کنید.
‏اگر دوست دارید بازی‌های ماجراجویی معمایی در سبک کلاسیک اتاق فرار انجام دهید، این بازی‌های اتاق فرار چالش جدید شما هستند. Amnesia یک فرار ماجراجویی پر از پازل های منطقی است که دوست دارید. آیا می توانید این بازی های فرار رایگان را بدون اشاره شکست دهید؟ سعی کنید و ببینید، سپس برای بازی های فرار پازل بیشتر بیایید. ما ماجراهای اسرارآمیز و پازل های ترسناک زیادی در سبک فرار از اتاق داریم. صفحه ما 'Escape Adventure Games' را بررسی کنید و منتظر بازی های فرار رایگان آفلاین باشید.

نظرات و امتیاز ها

۳۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد طاها آناهیده
٢٠ آبان ١٤٠١

خیلی خیلی خیلی خوب است رمز

۰ ۰
نازنین
١٩ شهریور ١٤٠١

این بازی خیلی خوبه ولی میشه یه راهنمایی کنید بگید رمز اون جبعه چیه من رمز زیر فرش هم زدم باز نشد

۴ ۰
Raha Khanoom
١ مهر ١٤٠١

جواب رمز تو نشیمن v v111 چی میشه؟؟!

۲ ۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده