استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Amnesia - Room Escape Games

Amnesia - Room Escape Games

نسخه۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۳۰
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۴۶
حجم۱۰۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Escape Adventure Games
‏‏معمای معمایی را حل کنید. در بازی‌های فرار ماجراجویی جدید، پادزهری برای نجات جان خود پیدا کنید. این بار یکی شما را مسموم کرد و حافظه شما را پاک کرد. برای یافتن درمان باید ساختمان را جستجو کنید، درها را باز کنید، معماها را حل کنید، اتاق به اتاق فرار کنید، و رمز و راز شرایط عجیبی که در آن قرار دارید را کشف کنید. بازی های فرار از اتاق جذابی که منتظر آن بودید!

ویدئو معرفی بازی

‏= فرار از خانه با ماجراهای رازآلود =
‏ مکان های مخفی
‏🗝️ مکان های مختلف و گرافیک با کیفیت
‏🔒 پیچش های داستانی مانند بازی های کلاسیک اتاق فرار کارآگاهی
‏🔑 سرنخ ها و نکاتی که به شما کمک می کند بازی کنید
‏🚪 بازی های فرار رایگان به صورت آفلاین
‏ > تصور کنید فراموشی کامل و تهدید به مرگ دارید. پادزهر در عمارت عظیمی از معماها و معماها پنهان شده است که در آن هر جزئیات یا شیئی به معنای چیزی است، هر مرحله باید به خوبی فکر شود، و هر حرکتی نیاز به طوفان فکری دارد. سعی کنید و نشان دهید که ذهن شما چه توانایی هایی دارد. مغز خود را در بازی های فرار از پازل با داستان پلیسی و معماهای متفرقه، معماها و مینی بازی ها به چالش بکشید.
‏نوع جدیدی از تلاش های فرار را کشف کنید. برای یافتن آنچه نیاز دارید باید خانه را جستجو کنید. اما به این سادگی نخواهد بود. پازل های چالش برانگیز متعدد، سرنخ های پنهان و اشیاء مفید وجود دارد. هر اتاق نیاز به بررسی کامل دارد. مهارت های منطقی خود را با بازی های ماجراجویی رمزآلود آموزش دهید.
‏هیچ اتاقی مثل هم نیست، هیچ معمایی ساده نیست. فرار با نقطه و کلیک شما را در یک داستان جالب قرار می دهد و رازی را به شما می دهد که حل آن سرگرم کننده است. گاهی اوقات پیدا کردن سرنخ سخت است، اما شما این شانس را خواهید داشت که مانند یک کارآگاه واقعی باشید که به هر جزئیات توجه می کند تا معما را حل کند. با بازی‌های جدید فرار از اتاق، مهارت‌های قیاسی و منطقی خود را تقویت کنید.
‏اگر دوست دارید بازی‌های ماجراجویی معمایی در سبک کلاسیک اتاق فرار انجام دهید، این بازی‌های اتاق فرار چالش جدید شما هستند. Amnesia یک فرار ماجراجویی پر از پازل های منطقی است که دوست دارید. آیا می توانید این بازی های فرار رایگان را بدون اشاره شکست دهید؟ سعی کنید و ببینید، سپس برای بازی های فرار پازل بیشتر بیایید. ما ماجراهای اسرارآمیز و پازل های ترسناک زیادی در سبک فرار از اتاق داریم. صفحه ما 'Escape Adventure Games' را بررسی کنید و منتظر بازی های فرار رایگان آفلاین باشید.

نظرات و امتیاز ها

۱۴۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر الهام
٢٠ خرداد ١٤٠٣

‏✓ عالی بود راهنمایی می‌رسید با دیدن تبلیغات کاش خودش میرفت مرحله بعد

میپسندم۴ نمیپسندم۴
عکس کاربر mmd
١٦ خرداد ١٤٠٣

بازی خوبیه ولی اون در توی خونه کدش چنده ممنون میشم اگه بگی

میپسندم۶ نمیپسندم۷
عکس کاربر abas
١٣ خرداد ١٤٠٣

ینیییی چی چرا مرحله اول اینجوریه نمیدونم چیکار انجام بدم اصلا معلوم نیست باید چیکار کنی من خیلی بازی این سبکی انجام دادم خیلی مسخرس

میپسندم۳ نمیپسندم۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

ماجراجویی در انتظار شماست

راه فرار رو پیدا کن

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده