استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۴.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۳/۱۳
تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۴,۴۶۳
حجم۶۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Bubble Shooter @ MadOverGames
‏‏هیچ کس تا به حال نتوانسته از زندان آلکاتراز فرار کند تا بعدا بتواند داستان فرارش را برای دیگران تعریف کند. حداقل این چیزی است که رسما اعلام شده... بعد از عرضه بازی فرار از تایتانیک اکنون بازی فرار از آلکاتراز بار دیگر شما در محیطی قرار خواهد داد که برای نجات جان خود مجبور هستید از آن فرار کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏ مواد مورد نیازتان را بدست آورید، ابزاری که به آن‌ها احتیاج دارید را بسازید و نقشه یک فرار پرخطر را بکشید. فکر میکنید بتوانید یک نقشه تمام عیار برای فرارتان بکشید، نگهبان ها را گول بزنید و در لحظه مناسب فرارتان را عملی کنید؟ حتی یک لحظه هم در این بازی برای شما کسل کننده و خستگی آور نخواهد بود چون مدام باید از چالش های مختلفی که پیش رویتان قرار می‌گیرند عبور کنید.
‏ شما چیزی برای از دست دادن ندارید. پس بهتر است تمام هوش و ذکاوت تان را برای این فرار به کار گیرید و خطر کنید شاید بتوانید خود را به صخره ها برسانید و از آنجا با شیرجه ای در دریا کار را تمام کنید!
‏ ویژگی ها: - دارای بیش از 50 مرحله با طراحی هوشمندانه که شاید تا به حال نظیر آنها را ندیده باشید. - امکان کمک گرفتن از خود بازی در صورتی که به آن احتیاج پیدا کنید. - امکان پیدا کردن ابزار پنهانی که میتوانند به شما در فرارتان کمک کنند. - امکان دریافت راهنمایی های بیشتر با پرداخت درون برنامه ای

نظرات و امتیاز ها

۴,۴۶۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد حیدری
١٠ ساعت پیش

چجوری مرحله کتابخونه رو رد کنم رو مخ خیلی بد 3ستاره هم براش زیاده

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر دخی ردی:|
پریروز

چنه ایجورهَ اصلا هیچی معلوم نی /: رو مخَ

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر ...
٤ روز پیش

‏✓ میشه بگید اون مرحله اول چطوریه همون که چراغ داره و دستگاه و اینجور چیزا مثل اون کاغذ دارم پیش میرم ولی درس نمیشه

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی فکری

راه فرار رو پیدا کن

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده