استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها فکری
Escape Alcatraz

Escape Alcatraz

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۳/۱۳
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲,۹۰۲
حجم۶۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده App Holdings
‏‏هیچ کس تا به حال نتوانسته از زندان آلکاتراز فرار کند تا بعدا بتواند داستان فرارش را برای دیگران تعریف کند. حداقل این چیزی است که رسما اعلام شده... بعد از عرضه بازی فرار از تایتانیک اکنون بازی فرار از آلکاتراز بار دیگر شما در محیطی قرار خواهد داد که برای نجات جان خود مجبور هستید از آن فرار کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏ مواد مورد نیازتان را بدست آورید، ابزاری که به آن‌ها احتیاج دارید را بسازید و نقشه یک فرار پرخطر را بکشید. فکر میکنید بتوانید یک نقشه تمام عیار برای فرارتان بکشید، نگهبان ها را گول بزنید و در لحظه مناسب فرارتان را عملی کنید؟ حتی یک لحظه هم در این بازی برای شما کسل کننده و خستگی آور نخواهد بود چون مدام باید از چالش های مختلفی که پیش رویتان قرار می‌گیرند عبور کنید.
‏ شما چیزی برای از دست دادن ندارید. پس بهتر است تمام هوش و ذکاوت تان را برای این فرار به کار گیرید و خطر کنید شاید بتوانید خود را به صخره ها برسانید و از آنجا با شیرجه ای در دریا کار را تمام کنید!
‏ ویژگی ها: - دارای بیش از 50 مرحله با طراحی هوشمندانه که شاید تا به حال نظیر آنها را ندیده باشید. - امکان کمک گرفتن از خود بازی در صورتی که به آن احتیاج پیدا کنید. - امکان پیدا کردن ابزار پنهانی که میتوانند به شما در فرارتان کمک کنند. - امکان دریافت راهنمایی های بیشتر با پرداخت درون برنامه ای

نظرات و امتیاز ها

۲,۹۰۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
۲۲۶۱۸۶
١٤ ساعت پیش

مرحله کتابخونه رو هر کی مونده بگه راهنماییش کنم... مرحله بعد رمز۷ ۷۴۸۵ مرحله بعد کلید پنجم بعدش دایره رو بچرخونید وزنه یه سمت ۴۵و ۲۵ سمت دیگه ۴۵و۱۰و۱۰و ۵ مرحله آرایشگاه آور کشو ر باز کنید جعبه رو بیرون بیارید بازش کنید قیچی رو بردارید از آشغالی مو هم بردارید مرحله گیت.....وسایل روی میز رو بریزید زمین .سیم رو از دوشاخه بکشید بعد با قیچی قطعش کنید

۰ ۰
‌...
پریروز

‏✓ عالیییییییه ‏✓ حرف نداره میدونی کمد چتوری باز میشه

۰ ۱
پیشی :)
٦ روز پیش

یکی اون قسمت توالت و بم بگه ههههههه مس چی گیر کردم تووووش

۳ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی فکری

اتاق فرار

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده