استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها فکری
Escape Alcatraz

Escape Alcatraz

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۳/۱۳
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳,۳۲۱
حجم۶۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Bubble Shooter @ MadOverGames
‏‏هیچ کس تا به حال نتوانسته از زندان آلکاتراز فرار کند تا بعدا بتواند داستان فرارش را برای دیگران تعریف کند. حداقل این چیزی است که رسما اعلام شده... بعد از عرضه بازی فرار از تایتانیک اکنون بازی فرار از آلکاتراز بار دیگر شما در محیطی قرار خواهد داد که برای نجات جان خود مجبور هستید از آن فرار کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏ مواد مورد نیازتان را بدست آورید، ابزاری که به آن‌ها احتیاج دارید را بسازید و نقشه یک فرار پرخطر را بکشید. فکر میکنید بتوانید یک نقشه تمام عیار برای فرارتان بکشید، نگهبان ها را گول بزنید و در لحظه مناسب فرارتان را عملی کنید؟ حتی یک لحظه هم در این بازی برای شما کسل کننده و خستگی آور نخواهد بود چون مدام باید از چالش های مختلفی که پیش رویتان قرار می‌گیرند عبور کنید.
‏ شما چیزی برای از دست دادن ندارید. پس بهتر است تمام هوش و ذکاوت تان را برای این فرار به کار گیرید و خطر کنید شاید بتوانید خود را به صخره ها برسانید و از آنجا با شیرجه ای در دریا کار را تمام کنید!
‏ ویژگی ها: - دارای بیش از 50 مرحله با طراحی هوشمندانه که شاید تا به حال نظیر آنها را ندیده باشید. - امکان کمک گرفتن از خود بازی در صورتی که به آن احتیاج پیدا کنید. - امکان پیدا کردن ابزار پنهانی که میتوانند به شما در فرارتان کمک کنند. - امکان دریافت راهنمایی های بیشتر با پرداخت درون برنامه ای

نظرات و امتیاز ها

۳,۳۲۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Ali Akbari
دیروز

سلام مرحله کتابخونه گوشیتونو افقی بگیرین بعد طبقه پایین به ترتیب ۷تا بچینید حروف الفبا رعایت شه ها طبقه پایین ۷تا از Aشرو بشه طبقه بالام ۷تا ادامش ولی به ترتیب به هرچارتا حرف توجه کنید مرحله بعدشم تقویم رو دیوارو بزنید سه بار ردش کنید نوشته p دوتا عدده اونو یادتون باشه بعدش کلید کشو رو از کتاب روی میز بردارید کشو رو باز کنید بعد سه رقم بعدیم میده بتوون

۶ ۰
نازنین زهرا
پریروز

مرحله یک چجور برم؟؟

۶ ۰
امیر حسین ازاد
٥ روز پیش

‏✓ مراحل با هم متفاوت

۷ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی فکری

راه فرار رو پیدا کن

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده