استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها فکری
Escape Alcatraz

Escape Alcatraz

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۳/۱۳
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲,۳۸۴
حجم۶۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Bubble Shooter @ MadOverGames
‏‏هیچ کس تا به حال نتوانسته از زندان آلکاتراز فرار کند تا بعدا بتواند داستان فرارش را برای دیگران تعریف کند. حداقل این چیزی است که رسما اعلام شده... بعد از عرضه بازی فرار از تایتانیک اکنون بازی فرار از آلکاتراز بار دیگر شما در محیطی قرار خواهد داد که برای نجات جان خود مجبور هستید از آن فرار کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏ مواد مورد نیازتان را بدست آورید، ابزاری که به آن‌ها احتیاج دارید را بسازید و نقشه یک فرار پرخطر را بکشید. فکر میکنید بتوانید یک نقشه تمام عیار برای فرارتان بکشید، نگهبان ها را گول بزنید و در لحظه مناسب فرارتان را عملی کنید؟ حتی یک لحظه هم در این بازی برای شما کسل کننده و خستگی آور نخواهد بود چون مدام باید از چالش های مختلفی که پیش رویتان قرار می‌گیرند عبور کنید.
‏ شما چیزی برای از دست دادن ندارید. پس بهتر است تمام هوش و ذکاوت تان را برای این فرار به کار گیرید و خطر کنید شاید بتوانید خود را به صخره ها برسانید و از آنجا با شیرجه ای در دریا کار را تمام کنید!
‏ ویژگی ها: - دارای بیش از 50 مرحله با طراحی هوشمندانه که شاید تا به حال نظیر آنها را ندیده باشید. - امکان کمک گرفتن از خود بازی در صورتی که به آن احتیاج پیدا کنید. - امکان پیدا کردن ابزار پنهانی که میتوانند به شما در فرارتان کمک کنند. - امکان دریافت راهنمایی های بیشتر با پرداخت درون برنامه ای

نظرات و امتیاز ها

۲,۳۸۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
AMIR
٦ ساعت پیش

چرا نصف بازی اصلا وجود نداره؟چرا نسخه اصلیش تو مایکت نیست؟ بدترین یازی دنیا از لحاط مراحل خب یه بازی رو یا مث آدم کاملشو بذارین یا اصلا نذارین این چه وضعشه؟

۰ ۰
SEPEHR
٣ روز پیش

بازی خیلی خوبیه؛توی کتابخونه باید کتاب هایی که اولشانAداره رو در قفسه اول بزارین و کتاب های دیگه رو توی قفسه دوم؛اول حرف A،بعد B و C و D. اینم بگم که باید به حروف بعدی اونها توجه داشته باشین،به طور مثال:اگر در کتاب های B،یک کتاب حرف بعدیش A هست یک کتاب دیگر حرف بعدی C هست،اول باید کتابی که حرف بعدیش A هست رو قرار بدین.

۷ ۱
متین
٥ روز پیش

من توی کتاب خونه موندم یکی بگه چجوری ردش کنم

۱ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی فکری

🚪 اتاق فرار

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده