خانه بازی تفننی
تعداد دانلود۲۹ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۳۷
حجم۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Eureka Studio
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
بیشتر افرادی که تلفن همراه دارند ترجیح میدهند عناوین کم حجم و سرگرم کننده را روی گوشی های خود تجربه کنند، عموم این افراد به دنبال آثاری هستند که ماهیت جذاب و سرگرم کننده ای داشته باشد و اگر هم شد چیزی از آن یاد بگیرند، بازی جالب شد یکی از آن عناوین خوش ساخت ایرانی بود که توانست به این هدف دست پیدا کند اما امروز به سراغ یک بازی خارجی رفته ایم که گیمپلی مشابهی دارد و در مایکت برای گوشی های اندرویدی منتشر شده است.

داستان

شما یک دانش آموز هستید که از ترس والدینتان می خواهید نتایج امتحاناتی که پشت سر گذاشته اید را مخفی کنید، با اینکه این کار درست نیست اما سازندگان دست روی این سوژه گذاشته اند، اما مادر شما هم آدم باهوشی است و اگر اشتباهی کنید متوجه آن میشود، در نتیجه شما باید فکر خود را به کار بیندازید.

گیمپلی، داستان های همیشگی امتحان

مرحله اول بازی یک آموزش چند ثانیه ای است که روند بازی را توضیح میدهد، شما در نوار پایینی صفحه به ابزارها دسترسی دارید و در پیش روی شما محیط بازی قرار دارد، اگر این وسایل را در جای درستی قرار دهید از مرحله عبور می کنید اما اگر اشتباه کنید مادر شما را پیدا میکنید و باید مرحله را از اول بروید.
برخی از مرحله های بازی ازچندقسمت تشکیل میشود و باید با آیکون سمت راست صفحه را به طرفین حرکت دهید، معماها طوری طراحی شده اند که به راحتی جواب درست را پیدا نکنید و مجبور باشید چند بار مرحله را امتحان کنید، اگر هم در جایی گیر کردید میتوانید از Hint (راهنما) کمک بگیرید، البته برای استفاده از راهنمایی های بازی باید به اینترنت متصل باشید و از تبلیغات جایزه ای استفاده کنید.
معماها معمولا بسیار منطقی هستند و اگر در دنیای واقعی چیزی امکان پذیر نیست، درون بازی هم دقیقا همین مساله را شاهد هستیم، در بیشتر عناوین منتشر شده در این سبک شما نباید اشتباه کنید اما سازندگان دست شما را باز گذاشته اند و تا هر جایی که دلتان میخواهد جواب غلط بدهید.

فکرتو عوض کن!

کلید موفقیت شما در بازی به دیدگاهتان نسبت به مشکل پیش رویتان باز میگردد، شما باید کمی از دور تر به ورقه امتحانی نگاه کنید و خودتان را دقیقا به جای شخصیت اصلی بگذارید، اگر قرار بود برگه امتحانی خود را مخفی کنم آن را در کجا می گذاشتم؟

بیش از 60 مرحله جذاب و متنوع

60 مرحله و محیط مختلف برای شما طراحی شده است، شما به معماهای مختلفی دسترسی دارید و اگر هم خواستید میتوانید از ابتدا همه چیز را تجربه کنید، کلیک کردن روی برگه برای جواب دادن به معما کافی نیست و باید آن را هم حرکت دهید.
استودیوی Eureka برمبنای همین سوژه تا کنون چند بازی تولید کرده است که همگی از امتیاز قابل قبولی برخوردار هستند، اگر این عنوان را به پایان رساندید میتوانید بازی Skip School که برای فرار از مدرسه طراحی شده است را نصب کنید و به معماهای دیگری هم دسترسی داشته باشید.

گرافیک و صداگذاری

طراحی بازی خیلی ساده است و ممکن است که بازیکن را جذب خود نکند اما اگر چند مرحله ای را تجربه کنید، به لطف گیمپلی لذت بخش بازی، با جلوه های بصری هم ارتباط برقرار میکنید، صداگذاری هم قابل قبول نیست و شاهد یک اثر متوسط هستیم.

جنبه های مثبت

بازی Hide My Test! گیمپلی هیجان انگیزی دارد و هوش شما را به چالش میکشد، شما میتوانید به همراه دوستان و در دورهمی های خانوادگی این عنوان را تجربه کنید و از مراحل چالش برانگیز و لذت بخش آن روی گوشی همراه خود لذت ببرید.

جنبه های منفی

معماها در برخی از مراحل خیلی پیچیده میشوند و بازیکن را کلافه میکنند، سازندگان هیچ جوایزی برای بازی در نظرنگرفته اند و شما اگر برنده شوید چیزی بدست نمی آورید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟