استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
اتاق مخفی: داستانی

اتاق مخفی: داستانی

نسخه۱.۰.۴۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۱
تعداد دانلود۵۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴,۶۰۹
حجم۹۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده گلیم گیمز
همین چندوقت پیش بود که اسکویید گیم در کل دنیا به محبوبیت رسید و باعث شد که توسعه دهندگان بازی، علاقه زیادی به عناوین معمایی نشان دهند، گلیم گیمز هم این بار به سراغ یک بازی متفاوت رفته که شباهت زیادی به این سریال دارد با مایکت همراه باشید.

داستان، چه اتفاقی افتاده؟

بازی اتاق مخفی داستان عجیبی دارد، شما در مترو نشسته اید، ناگهان فردی با یک ماسک عجیب و غریب نزدیکتان می شود و به شما میگوید که در یک مسابقه شرکت کنید و انگار راهی برای فرار ندارید! ناگهان روز بعد از خواب بیدار میشوید و خود را درون یک اتاق می بینید، شما در اینجا زندانی شده اید و سر و کله همان فرد هم پیدا میشود و به شما میگوید برای فرار از اینجا و نشان دادن هوش و ذکاوت خود باید معماها را حل کنید و در صورت پیروزی، میتوانید جایزه تان را بگیرید و از اینجا بروید.

گیم پلی، به دنبال راهی برای فرار

سریال اسکویید گیم داستان متفاوتی داشت و همین تفاوت باعث شد که برای مخاطبان جذاب باشد، با اینکه در اکثر شهرهای ایران اتاق فرار وجود دارد و شما میتوانید آن را با دوستان خود تجربه کنید، اما نصب کردن یک بازی روی گوشی همراه حس و حال دیگری دارد و به لطف بازی اتاق مخفی این کار را میتوانید به سادگی انجام دهید.

معماها را حل کنید و زنده بمانید

حل کردن اولین معما کار سختی نیست، شاید در چند ثانیه بتوانید جواب درست را پیدا کنید، اما وقتی که اولین درب را باز میکنید، میبینید که یک اتاق دیگر وجود دارد، انگار درون یک هزارتو گیر افتاده اید و هرچه جلوتر می روید سر جایتان ثابت مانده اید؛ اینکه تا کجا باید به فرار ادامه دهید مشخص نیست اما اگر به زندگی خود علاقه مند هستید و میخواهید دوباره به حالت عادی برگردید، چاره ای جز پیداکردن راه حل های جدید و حل کردن معماها ندارید.
سازندگان برای شما راهنمایی های مختلفی هم در نظر گرفته اند که با استفاده از سکه ها قابل خریداری است و اگر هم سکه نداشتید میتوانید از طریق فروشگاه یا تبلیغات درون برنامه ای، کمک هایی بگیرید.
هر بخش از بازی محیط خاصی دارد و عناصر مربوط به هر مرحله متفاوت هستند، یعنی اینکه شما نیاز دارید با دقت به اطراف نگاه کنید، از قاب عکس تا تلویزیون گرفته و سایر بخش هایی که ممکن است پاسخی برای معماهای بازی باشند.
تنوع پازل های بازی خوب و قابل قبول است و نسبت به سایر بازی های معمایی شما قطعا محتوای بیشتر و متفاوت تری برای بازی خواهید داشت و می توانید برای ساعت ها سرگرم شوید.

گرافیک و صداگذاری

گرافیک بازی بی شباهت به سایر آثار گلیم گیمز نیست و همان فرمول همیشگی باعث دستمایه طنز در بازی وجود دارد، صداگذاری هم معرکه است و حسابی قرار است با این بازی حالتان خوب شود و البته فسفر بسوزانید؛ با اینکه کیفیت انیمیشن ها و طراحی بازی مناسب است اما حجم بازی اتاق مخفی بسیار قابل قبول بوده و ارزش دانلود بالایی دارد.

جنبه های مثبت

تنوع پازل های بازی خوب و قابل قبول است و نسبت به سایر بازی های معمایی شما قطعا محتوای بیشتر و متفاوت تری برای بازی خواهید داشت و می توانید برای ساعت ها سرگرم شوید. این بخش هیجان انگیز گیم پلی بازی است که وقتی با صداگذاری فارسی ترکیب میشود، مخاطب را غافلگیر خواهد کرد.

جنبه های منفی

حل کردن بعضی از مراحل واقعا کار راحتی نیست و حتی اگر از خود بازی هم کمک بگیرید بازهم برای ساعت ها در آنجا متوقف خواهید شد، البته این مورد در مراحل اولیه بازی دیده نمیشود.
‏‏- رفع ایرادات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۴,۶۰۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر آراد
١ ساعت پیش

جواب سوال ۱۸ خيلي سخته

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Otaku
٩ ساعت پیش

‏✓ سوالات جالب ‏✓ راهنمایی مناسب ‏✓ داستان همراه بازی ‏✗ اخرش معلوم نشد باحال بود 312مرحله رو تو دو هفته تموم کردم

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر مطهره
دیروز

سوال ۱۵ چی میشه تو گوگل زدم زد شغلم من حالا توی بازی زدم میگه رمز اشتباه است

میپسندم۲ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

راهشو پیدا کن

چالش‌های فکری

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده