استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۰.۰.۳۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۱۲
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۵
حجم۶۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Facepunch Studios
‏‏برنامه همراه رسمی Rust از استودیو Facepunch - به بازی متصل بمانید تا دیگر هرگز لحظه مهمی را از دست ندهید. با تیم خود هماهنگ کنید، هنگام حمله به شما هشدار دریافت کنید، تله‌ها را از راه دور بریزید، و موارد دیگر!
‏به بازی Rust نیاز دارد - در رایانه شخصی و macOS موجود است.
‏با سرورهای خود جفت شوید< br>با سرورهای Rust مورد علاقه خود جفت شوید تا به‌روزرسانی‌های بی‌درنگ برای مواردی که بیشترین اهمیت را دارند دریافت کنید: تعداد بازیکنان، زمان فعلی بازی، هم‌تیمی‌های آنلاین و موارد دیگر. همچنین هر زمان که یکی از هم تیمی‌هایتان به بازی می‌پیوندد، اعلان‌های فشار (اختیاری) دریافت خواهید کرد.
‏ نقشه را کاوش کنید
‏نقشه کامل سرور را مشاهده کنید تا نقاط مورد علاقه خود را پیدا کنید، ببینید هم تیمی‌هایتان کجا هستند و بررسی کنید. دستگاه فروش خودکار. همچنین می‌توانید رویدادهای جاری مانند هلیکوپتر تهاجمی و کشتی باری را ردیابی کنید.
‏با تیم خود ادامه دهید
‏از هر کجا با تیم خود ارتباط برقرار کنید تا فقط به عقب برگردید یا برای حمله بعدی خود برنامه‌ریزی کنید. پیام‌ها هم در برنامه و هم در چت تیمی درون بازی قابل مشاهده هستند، بنابراین می‌توانید به‌طور یکپارچه بین این دو جابجا شوید.
‏دستگاه‌های درون‌بازی خود را کنترل کنید
‏سوئیچ‌های هوشمند و هشدارهای هوشمند را به برق درون بازی خود متصل کنید. ابزارها و آنها را با Rust+ جفت کنید تا در هر زمان از راه دور آنها را کنترل کنید. سوئیچ‌های هوشمند به شما امکان می‌دهند همه چیز را روشن یا خاموش کنید، و هشدارهای هوشمند هنگام شناسایی سیگنال الکتریکی، هشدارهای اعلان فشاری قابل تنظیم ارسال می‌کنند.
‏دریافت آخرین اخبار RUST
‏در مورد وبلاگ‌ها و اخبار جدید Rust مطلع شوید تا بتوانید از آخرین به‌روزرسانی‌ها مطلع باشید، یا وبلاگ‌های قدیمی‌تری را که ممکن است از دست داده‌اید، دنبال کنید.
‏شرایط خدمات: https://facepunch.com/legal#TermsOfService
‏© 2020 Facepunch Studios محدود. «Rust+»، «Rust»، «Facepunch» و آرم‌های آن‌ها علائم تجاری Facepunch Studios Limited هستند. تمامی حقوق محفوظ است.
‏‏رفع اشکال و بهبودها
‏ترجمه ها را به روز کنید
‏موارد را به روز کنید

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر JacobFD
٢ خرداد ١٤٠٢

دیگه‌مجبور‌نیستم تا صبح بیدار بمونم برا آفلاین نشدن 😭

میپسندم۱۰ نمیپسندم۴
عکس کاربر 1418
١٨ فروردین ١٤٠٢

من مشکلم این که نمی تونم بیارمش

میپسندم۱۰ نمیپسندم۴
عکس کاربر نادر کوچیکه
٢٦ اسفند ١٤٠١

اقا چطور وارد شوم با هر vpn می خوام برم نیشه کسی vpn خوب سراق داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میپسندم۲۴ نمیپسندم۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط