استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
اصول نامه نگاری

اصول نامه نگاری

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۰۸
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده فرشته شیروانی
‏‏اپلیکیشن اصول نامه نگاری کاملترین آرشیو نمونه نامه ها به همراه آموزش قواعد نامه نگاری است
‏حتما تا کنون برای شما پیش آمده که نیاز به نوشتن یک نامه اداری و رسمی یا یک قولنامه و توافق نامه داشته باشید، ولی ندانید از کجا باید شروع کنید یا از قواعد نوشتن این اسناد بی اطلاع باشید.
‏این برنامه ضمن اینکه تمام قوانین نگارشی نامه های اداری و رسمی را به شما آموزش می‌دهد و شما را با قالب این نامه ها آشنا می‌کند؛ نمونه های خام و قابل ویرایش همه موضوعات اعم از نامه و ایمیل اداری و دانشگاهی ، قرارداد و توافق نامه ، شکواییه حقوقی و استشهاد محلی ، قولنامه برای خرید یا اجاره را نیز در اختیار شما قرار داده تا در سریعترین زمان ممکن نامه یا قولنامه مورد نظر خود را تدوین کرده و از با استفاده از ابزارهای مفید موجود در برنامه از آنها به هر نحوی که مورد نظرتان است استفاده کنید.
‏این اپلیکیشن حاوی کاربردی ترین نمونه نامه های رسمی اداری دانشگاهی درخواست شکواییه قولنامه قرارداد و... می باشد که به یقین مورد استفاده اکثر مخاطبین خواهد بود.
‏نوشتن نامه اداری چیزی نیست که بتوان به صورت گام به گام آن را آموزش داد بلکه می‌شود با ذکر نکاتی چند و نشان دادن مثال به نوشتن صحیح آن کمک کرد در این برنامه با ذکر نکات بیشتری سعی در بهبود نگارش چنین نامه هایی خواهیم داشت.
‏*****
‏این برنامه به صورت رایگاه است و نیاز به هیچ پرداختی ندارد
‏به زودی برنامه به نسخه بالاتر ارتقاع داده میشود تا از مطالب بیشتر و اطلاعات کاربردی بیشتری استفاده کنید .
‏برای ارسال نظر و گزارش مشکل و ایرادات و... از طریق ایمیل در برنامه با ما در ارتباط باشید .
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید