استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Real Ops - Fps Commando Shoot

Real Ops - Fps Commando Shoot

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۸/۱۸
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۷۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Fighting World
‏‏تیراندازهای FPS واقعی: بازی‌های ضد حمله تروریستی جدید 2021
‏تیراندازان کماندویی فریم بر ثانیه باشید و مهارت‌های تیراندازی خود را با بازی ماموریت کماندو امتحان کنید. اگر عاشق بازی تیراندازی فریم بر ثانیه هستید، اسلحه واقعی Fps را بازی کنید، این بازی تیراندازی ویژه 2021 فقط برای شماست. این بازی 2021 تیرانداز شدید در فریم بر ثانیه را بازی کنید و مهارت های تیراندازی خود را افزایش دهید و به بهترین بازیکن تیرانداز واقعی اسلحه تبدیل شوید. میدان نبرد ضد حمله یا اسلحه فریم بر ثانیه بازی های تیراندازی آفلاین در فریم بر ثانیه، آماده تجربه بهترین بازی تیراندازی ضد تروریستی واقعی FPS Shooter و حمله شدید با اسلحه باشید و به قهرمان واقعی FPS بازی تروریستی ضد حمله 2021 تبدیل شوید. این بازی تروریستی ضد حمله را به عنوان کماندوی نیروهای ویژه بازی کنید. تیراندازان برای اجرای عدالت بی‌رحمانه به تروریست‌ها در میدان‌های نبرد متعدد بازی‌های تیراندازی فریم در ثانیه و بازی ضد ضربه با اسلحه. به عنوان تیرانداز با تفنگ فریم در ثانیه بازی کنید تا حمله اسلحه نهایی را علیه جنگجویان انجام دهید. به عنوان یک تیرانداز کماندویی فریم در ثانیه، مسئولیت ریشه کن کردن سازمان تروریستی با اسلحه های جنگی مدرن خود را دارید. در این تروریست ضد ضربه، شما باید چالش های مختلف و ماموریت های بسیار سخت را پشت سر بگذارید تا در مقابل بازی های تیراندازی ضد حمله تروریستی و فریم بر ثانیه پیروز بایستید. عملیات ویژه در این بازی اعتصاب با اسلحه تیراندازی شامل انجام کارهای ماجراجویانه است.
‏بازی واقعی ضد حمله تروریستی 2021 یا بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه همه چیز در مورد دستیابی به اهداف صرفاً یا با مسابقه مرگ تیمی است. تنوع در محیط های گرافیکی با کیفیت بالا. انواع نقشه های دیدنی ارائه شده است که هرگز به شما اجازه نمی دهد تا احساس انجام ماموریت های تیراندازی معمولی بازی های جنگی fps را داشته باشید. با تیراندازی به جوخه دشمن در بازی های تیراندازی ضد تروریستی وارد شوید و با ضد حمله حیاتی خود را هیجان زده کنید. استفاده از تخصص سطح بالا تیم شما را به پیروزی در مسابقه مرگ سوق می دهد. اجازه دهید همه نیروهای اکشن شیطانی نتوانند در این ماموریت بقای جنگ تروریستی ضد حمله و بهترین بازی های تیراندازی به پیروزی برسند. در این بازی‌های ضد تروریستی به کماندوی جنگجوی واقعی تبدیل شوید.
‏به بهترین بازی‌های اکشن Counter strike خوش آمدید، جایی که می‌خواهید ماموریت‌های تیراندازی نامحدود و تیراندازی آفلاین را بازی کنید. اگر دوست دارید بازی های تیراندازی با تفنگ کماندویی را در رده اکشن انجام دهید، ما آنچه را که شما نیاز دارید آماده کرده ایم. هدف. آتش. در اینجا بازی اکشن واقعی و واقعی شوتر 2021 خود را پیدا خواهید کرد. شما باید تمام ماموریت ها را به پایان برسانید تا در بهترین بازی تیراندازی اکشن و ماجراجویی دنیا به کماندوی شماره یک تبدیل شوید. شما می توانید این بازی آفلاین تک تیرانداز را بدون اتصال به اینترنت بازی کنید و از بازی آفلاین جدید 2021 به صورت رایگان لذت ببرید. تمام سطوح این بازی تیراندازی با اسلحه واقعی را با ماموریت جنگی اکشن ضد تروریستی فوق العاده بازی کننده تیرانداز با اسلحه 3 بعدی FPS و ضد حمله تروریستی در ثانیه بازی کنید و برنده میدان نبرد با تفنگ واقعی شوید. هر سطح از این عملیات تیراندازی بحرانی فریم در ثانیه در مقایسه با قبلی جالب است.
‏بازی 3 بعدی تیراندازی کماندویی واقعی به عنوان بازی های رایگان 2021 تمام شور و شوق جنگی شما را برآورده می کند. پیروزی ها در یک بازی تیراندازی واقعی کماندویی ماموریت هستند، بنابراین از مهارت های مبارزه استفاده کنید و بازی ماموریت غیرممکن را تکمیل کنید. دشمنان تروریست شما عادی نیستند، آنها همچنین به طور کامل برای مبارزه با نیروهای ویژه ضد حمله آموزش دیده اند. پس آماده باشید، شما یک جنگجوی ویژه ماموریت مخفی کماندویی فریم بر ثانیه هستید و نیازی به ترس از دشمنان در بازی های تیراندازی با اسلحه ندارید. بنابراین لازم نیست نگران بازی های تیراندازی و بازی تیراندازی با اسلحه دشمن باشید و با زاویه تیراندازی جدید با اسلحه مبارزه کنید. دشمن را نابود کنید، این بازی اکشن بازی تیراندازی حیاتی در فریم در ثانیه و مهارت های تیراندازی خود را در این بازی تیراندازی واقعی کماندویی 2021 نشان دهید.
‏تیرانداز واقعی FPS: بازی های ضد تروریستی جدید 2021 ویژگی ها:
‏* ** بازی تیراندازی آفلاین و رایگان 2021
‏*** بیش از 50 ماموریت و سطح هیجان انگیز
‏*** چندین سلاح مدرن حمله
‏*** بازی در چندین میدان نبرد و گرافیک سه بعدی واقع گرایانه
‏*** ماموریت های ترور واقعی
‏*** میدان های نبرد با جزئیات کلاسیک
‏*** جلوه های صوتی با کیفیت خوب
‏*** بازی اکشن اعتیاد آور FPS 2021
‏*** کنترل تیراندازی با تفنگ ساده و روان
***Added some new environment
***Improve game play
***Remove the bugs
***Added new weapons

دیگران نصب کرده‌اند