استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Robot Shooting Game: Gun Games

Robot Shooting Game: Gun Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۰۲
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۲۸
حجم۳۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Mizo Studio Inc
‏‏پیوستن به نبرد مدرن از روبات های آینده در بازی های رایگان تیرانداز و مبارزه با بازی های ربات تیراندازی. بازی در برابر fps ربات های نبرد تیراندازی با استفاده از سلاح های مشت زنی و زنده ماندن از ضد حمله از روبات های بیگانه در آتش سوزی مرگبار. بازی های تیراندازی FPS در طراحی منحصر به فرد از تیراندازی تروریستی در دنیای واقعی با ربات تک تیرانداز در مقابله با اعتصابات تروریستی معرفی شده اند.
‏مفهوم مبارزه با تیراندازی ربات های تروریستی از این ایده ارائه شده است که کاربران ما با بازی های تروریستی، بازی های تیراندازی ربات، بازی های تیراندازی انتقالی و بازی های FPS در یک مکان قرار می گیرند. خوشبختانه اعلام کردیم که ما موفق شدیم یک ترکیب عالی از بازی های مبارزه با تیراندازی و بازی های رایگان ربات که شامل محیط بازی های Sci-Fi می شود را نیز به نمایش گذاشت. بهترین تیرانداز fps در بازی های جدید تیراندازی fps، ربات واقعی بازی های مبارزه با بازی های تروریستی تبدیل شوید. کمربند خود را به سمت اعتصاب تیراندازی و میدان جنگی آینده در میان اعتصابات ربات واقعی و افسانه های خشمگین تسخیر کنید.
‏از چالش مبارزه با تیراندازی در روبات و مبارزه با ربات که بهترین تیرانداز علمی در بازی های جنگی واقعی ربات ها و اعتصابات ربات های تروریستی است، تجربه کنید. برای برخورد ویژه به عنوان بهترین تیرانداز fps از ربات های نبرد بروید و برنده جنگ علیه تروریست ها در میدان های مختلف چند نفره علمی و میدان جنگ واقعی واقع در اعتصاب خط حمله خشن شوید. این بازی تیراندازی تروریستی با بازی های تیراندازی ربات ادغام شده است که طعم شگفت انگیزی از بازی های FPS و اقدامات بسته بندی شده بازی های تیراندازی را فراهم می کند. هنگامی که شما به میدان جنگ از این بازی واقعی ربات میروید، باید برای ربات های بیگانه با استفاده از اسلحه های سنگین، سلاح های تخیلی Scifi و تیراندازی به صورت اتوماتیک آماده شوید.
‏چالش نهایی این است که در برابر مبارزه با تیراندازی از ربات های تیرانداز از روی تیراندازی در مبارزه بی رحم باقی بماند. نبرد چالش زنده ماندن در نبرد تک تیرانداز ربات همه چیز را از بازی های FPS تیراندازی و مبارزه با بازی های تیراندازی ارائه می دهد که به طور یکپارچه با بازی های ربات آزاد و بازی های جنگی ربات ترکیب شده است.
‏تیراندازی مبارزه با تروریست ها در برابر ربات های نبرد با ترکیبی از میدان جنگ واقع بینانه و علمی جدیدترین آزمایش با بازی های تیراندازی انتقادی در بازی های مبارزه با ربات است.
‏• بهترین بازی تیراندازی fps
‏• مبارزه با تیراندازی ربات های تروریستی در چندین واقعیت
‏  میدان های نبرد
‏• انواع مختلفی از fps تیراندازی سلاح
‏• بازی هیجان انگیز با اسلحه تیراندازی و اعتصاب خشم
‏• گرفتن چشم گرافیکی و سناریوهای تیراندازی علمی تخیلی
‏‏سلاح های جدید اضافه شد
‏محیط های جدید اضافه شد
‏ویژگی های جدید اضافه شد
‏بازی بهبود یافته

نظرات و امتیاز ها

۲۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
rezar one5
١١ تیر ١٤٠٠

سلام دوستان بازی از ۳ نظر ارزش نصب کردن نداره ۱ گرافیک خیلی کم ۲زبان فارسیش خرابه ۳تنوع اسلحه ها کمه و ......

۹ ۵
بهراد بختیاری
١ بهمن ١٣٩٩

در مرحله ی سه گیر کردمممممم اون همه حجم ولی هیچی😠😠😠😠😠😠😠😠😬😬😡

۲۱ ۷
امیر حسین
٢٤ فروردین ١٤٠٠

عالیه ولی مرحله۳ چکار کنیم

۵ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده