خانه برنامه ورزشی
Fishbrain - local fishing map and forecast app

Fishbrain - local fishing map and forecast app

تعداد دانلود۲۰۰
حجم۳۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Fishbrain
‏‏میلیون ها نفر ماهیگیر از برنامه ی فیش برین استفاده میکنند تا ماهیگیری کنند و با ماهیگیر های هم فکر با خود در ارتباط باشند ، برنامه ی فیش برین بیش از 3 میلیون نفر کاربر دارد و 2 میلیون نفر از آنها ثبت شده ماهیگیری میکنند که این باعث میشود برنامه ی فیش برین یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی و یکی از مفید ترین برنامه ها برای ماهیگیر ها باشه
‏امکانات برنامه : به دقیق ترین مکان های ماهیگیری بروید ، تعجب نکنید ، این برنامه مکان هایی که 2 میلیون قطعه ماهی از آن ها صید شده را به شما معرفی میکند که شما منتظرشان هستید .
‏دوستان ماهیگیر پیدا کنید : با ماهیگیری های دور و بر خود در ارتباط باشید ، بله ماهیگیر های دور و بر خودتان !
‏پیش بینی هوا ی مناسب برای ماهیگیری : شما توسط این برنامه میتوانید بهترین زمان برای ماهیگیری را پیشبینی کرده و در بهترین زمان ممکن آنجا باشید!
‏معرفی بهترین طعمه ها : پایه گذاری شده بر اساس صید های روزمره ، این برنامه میتواند بهترین طعمه های زنده مورد نیاز را برای شما تامین کند
‏ثبت جزئیات شخصی ماهیگیری : صید های خود را ثبت کنید و جزئیات صید های خود را ببینید
‏مکان های ماهیگیری را کشف کنید : شما قادر خواهید بود مکان های جدید ماهیگیری را کشف کنید و از آن مکان ها صید های خوبی داشته باشید .
‏به گفت و گو بپیوندید : کمک هایی درمورد ماهیگیری بگیرید و دانش ماهیگیری را از انجمن برنامه ی فیش برین به دست آورید .
‏رد ماهیگیر ها را بزنید ! : شما خواهید فهمید چه کسی در حال صید ماهی است و چه چیزی صید میکند .
‏نسخه ی پرمیوم برنامه ی فیش برین را میتوانید با پرداخت 5.99$ در هر ماه داشته باشید ، میتوانید توسط اکانت گوگل پلی خود پرداخت کنید .
What's New
We've fixed some bugs and made some updates to keep Fishbrain running smoothly for you.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟