استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Perfect Fruit Slicer - Veggies Chop slices

Perfect Fruit Slicer - Veggies Chop slices

نسخه۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۳/۰۶
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۲۳
حجم۲۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده GamesLogics STUDio
‏‏اکنون تجربه برش سبزیجات برش میوه را تجربه کرده و آن را با مهارت های کامل برش میوه خود بپزید. شما باید از نکات نهایی برش و ترفندهای برش برای برش برش هندوانه ، برش های سیب و سبزیجات مختلف که به طور دقیق بهمراه بسیاری از چالش های برش زدن استفاده می کنید ، استفاده کنید.
‏ویژگی های اصلی برش میوه ای کامل:
‏برش میوه کامل با انیمیشن و سبک های شگفت انگیز
‏به راحتی چاقوهای برش Fruit Perfect را برش بزنید
‏صداهای برش کامل و تخته های میوه های برش خورده
‏آرامش با برش ریز ریز کردن و بازی برش کامل
‏بازی برش کامل و جلوگیری از قطع انگشت خود را
‏بازی یک برش میوه ای و هلی کوپتر آشپزخانه
‏پا برای بازی Fruit Cut Slice بازی پازل
‏این Perfect Fruit Slice Fruit Fruit یک بازی بسیار اعتیاد آور است برای همه کودکان و نوجوانان که دارای لذت و بازی ساده و لذت بخش از انیمیشن ها هستند. به عنوان سرآشپز ، شما باید از ابزارهای برش خورده و میوه‌های مختلف آشپزخانه استفاده کنید.
‏برای برش کامل میوه ها و سبزیجات با سبک های مختلف برش ، باید روی صفحه تلفن همراه ضربه بزنید و نگه دارید و به صدای چاقو گوش دهید. برای تلفن های موبایل و انیمیشن های Perfect Fruit Slicer با سرعت و مشکل ، قدم به قدم با زمان افزایش می یابد. شما باید انگشت خود را بلند کنید تا چاقوی آشپزخانه را بالا بکشید ، بنابراین موانع موجود در راه را برطرف نمی کند. شما نباید از بلوک یا سنبله هایی که چاقوی شما را فرو می ریزد خرد نکنید و میوه های بریده مانند برش نینجا را سخت تر کنید.
‏آیا از خرد کردن ، برش و برش سبزیجات با چاقوی آشپزخانه خود لذت می برید؟ اگر چنین کردید ، به ما کمک کنید! ما به صورت رتبه بندی و بررسی نیاز به پشتیبانی داریم و فقط کاربران قابل اعتماد ما می توانند رتبه مورد نیاز خود را به ما ارائه دهند. به تکه های برش خوش آمدید ، هدف در این بازی برش خرد کردن تخم مرغ ، میوه و سبزیجات است. تا حد امکان تخم مرغ ، میوه و سبزیجات را قطع کنید. شما باید خیلی دقیق باشید تا میوه ها و کلوچه ها را با قطعات خوشمزه برش دهید و از برش فلز جلوگیری کنید. با برش و برش دقیق می توانید برش های جدید چاقو و خنک های خنک را در سطوح بالاتر بدست آورید تا سخت ترین و بزرگترین میوه و سبزیجات را برش داده و خرد کنید.
‏Perfect Fruit Slicer هنگام خرد کردن و برش بازی انفرادی یا در مقابل دیگران.
‏به راحتی سرآشپز هنرهای میوه برش و خرد کردن میوه با بازی های عالی و برش میوه در فروشگاه بازی شوید. شما باید در حین خرد کردن و برش دادن میوه وگیاه ، سرعت چاقوهای برش را تحمل کنید. ممکن است با سرعت های مختلفی روبرو شوید و تخته های بریده شده هرگز سعی نکنید به آهنی ضربه بزنید ، و در زمان مناسب بر روی صفحه تخته چوبی برش بزنید. بنابراین ، ریز ریز خرد شده را انگشت خرد نکنید فقط سبزیجات و میوه ها را خرد کنید.

نظرات و امتیاز ها

۲۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر فاطیما جبارپور
١١ خرداد ١٤٠٢

خیلی حوصله سر بره

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر Poorya سرعتی
٢٤ فروردین ١٤٠٢

خیلی بد بود حوصله سر بره

میپسندم۲ نمیپسندم۷
عکس کاربر 185929
٢٥ مرداد ١٤٠٢

‏✗ ۱۳۶۵۱۹ ‏✗ طاها

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط