استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
Drag Race FRVR - Speed Racing

Drag Race FRVR - Speed Racing

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۸.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۰۹
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۴
حجم۱۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده FRVR
‏‏شما در خط شروع هستید و موتورها آماده و آماده عمل هستند. حریف شما باتجربه است و به نظر جدی می رسد که برنده شود. تنها یک کار وجود دارد: پدال را به فلز بزنید، به حداکثر سرعت برسید و در این رقابت مسابقه درگ برنده شوید!
‏با هر برنده شدن، جوایز زیادی دریافت کنید و آنها را در خرید ماشین های درگ جدید برای گاراژ خود سرمایه گذاری کنید. تبدیل به بهترین راننده در جهان شوید و سایر مسابقه‌دهنده‌ها را در غبار رها کنید!
‏Drag Race FRVR یک بازی مسابقه‌ای است که مهارت‌های شما را در آزمون نهایی قرار می‌دهد. فقط زمان‌بندی عالی شما را از خط پایان عبور می‌کند، جایی که می‌توانید جایزه را دریافت کنید. مهارت زمان واکنش خود را با این گیم پلی ضربه ای ساده آموزش دهید و خود را مانند یک راننده مسابقه درگ واقعی احساس کنید.
‏آیا برای شرط بندی آماده هستید؟ می‌توانید با شرکت در مسابقه بعدی و برنده شدن، برنده‌های خود را دوبرابر کنید، یا انتخاب کنید که پول نقد جمع‌آوری کنید و از آن برای تجهیز سواری خود استفاده کنید.
‏با کسب تجربه، امتیاز و جوایز، گزینه‌های شما افزایش می‌یابد و مجهزتر خواهید شد. ماشین مورد نظر خود را انتخاب کنید و تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید چرخ‌ها، موتور یا سوخت را روشن کنید تا در مسابقه بعدی برتری داشته باشید.
‏آماده‌اید؟ سپس پدال را روی فلز قرار دهید و به راننده دیگری نشان دهید که برنده واقعی است!
‏ویژگی ها:
‏- موسیقی متن اصلی
‏- بارهای ارتقاء
‏- سرگرمی چالش برانگیز
‏- جمع آوری جوایز
‏‏از شما برای بازی FRVR سپاسگزاریم. در FRVR می‌خواهیم بهترین تجربه ممکن را با بازی‌های ما داشته باشید.
‏به همین دلیل است که ما به‌طور مرتب بازی را به‌روزرسانی می‌کنیم تا رفع اشکال‌ها، ویژگی‌های جدید و پیشرفت‌هایی را در گیم‌پلی برای شما به ارمغان بیاوریم.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
𓄂𝒜𝓁𝒾 𓆃
٢ تیر ١٤٠١

زیادی ساده

۰ ۰
گیمر
٢٥ شهریور ١٣٩٩

عالی و سرگرم کننده

۲ ۰
freefair legends
٩ اردیبهشت ١٣٩٩

خیلی عالی خفنه

۶ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده