استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها فکری
Gold Train FRVR

Gold Train FRVR

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۹
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۶
حجم۱۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده FRVR
‏‏همه سرنشینان، قطار در حال حرکت است! اما صبر کن... راه آهن کجاست؟ قطعاتی در سراسر تخته پخش شده است! آیا می‌توانید این آشفتگی را حل کنید و همه قطعات ریل را به هم وصل کنید تا قطار بتواند به ایستگاه بعدی برسد؟

ویدئو معرفی بازی

‏اگر عاشق اره منبت کاری اره‌ای هستید، اکنون FRVR Gold Train را بازی کنید. بازی آسان اما چالش برانگیز و جذاب، بهترین گزینه هم برای بچه ها و هم برای بزرگسالان!
‏🚉💰💰 🚂🚃🚃🚃🚃💨 💰💰🚉
‏تمام سکه های طلایی را در سطح جمع کنید و قطعات مختلف قطار را ارتقا دهید و واگن‌ها یا طاق‌های جدید اضافه کنید تا تا جایی که می‌توانید بار حمل کنید. این بازی به سبک لوله کش، زیبایی شناسی غربی قطارهای قدیمی حمل و نقل طلا را با پازل های جریان ترکیب می کند. بهترین بازی اتصال لوله برای تیز نگه داشتن مغز شما!
‏بازی پازل راه آهن جدید! Gold Train FRVR بازی جدید خط راه آهن مورد علاقه شما است! گیم پلی اعتیاد آور و سرگرم کننده که شما را ساعت ها سرگرم می کند! کاشی های مسیر را بکشید، رها کنید و بچرخانید تا خطوط قطار را تکمیل کنید و سعی کنید به ایستگاه بعدی برسید! قطار خود را ارتقا دهید و گسترش دهید و در راه رسیدن به ایستگاه تا جایی که می توانید طلا بگیرید تا به امتیاز بالاتری در بین دوستان خود برسید! هر سناریو یک چالش جدید است، چند سکه طلا می توانید دریافت کنید؟
‏Gold Train FRVR یک بازی پازل راه آهن واقعاً آرامش بخش است که در آن حالت زندگی وجود ندارد. هر چقدر که می خواهید بازی کنید! حرکات محدود نیستند، اگر هیچ یک از قطعات روی تخته قرار نگرفت، فقط دکمه shuffle را فشار دهید و مسیرهای راه آهن جدید ظاهر می شوند. مغز خود را با ساعت ها اتصال لوله فشار دهید و ریل قطار را عاقلانه بکشید! مراقب باشید و کاشی مناسب را برای مونتاژ جاده راه آهن انتخاب کنید و قطار را ایمن به ایستگاه برسانید! آیا می‌توانید غول راه‌آهن غرب وحشی شوید؟
‏با استفاده از تمام خطوط راه‌آهن، برای به حداکثر رساندن امتیاز خود، پازل‌ها را حل کنید و قبل از اتمام زمان به ایستگاه قطار برسید و جایزه دریافت کنید. شما در هر مرحله دو گزینه دارید: پازل را با بیشترین سرعتی که می توانید حل کنید تا درآمد طلای خود را چند برابر کنید یا استراحت کنید و با سرعت خود بازی کنید زیرا محدودیت زمانی وجود ندارد. عقل خود را تیز کنید تا چالش های هر پازل را با بهترین بازی آموزش مغز حل کنید. ریل‌های راه‌آهن را به هم وصل کنید و قطارها را نجات دهید!
‏گیم‌پلی آرامش‌بخش که بازی‌های خط لوله و پازل کلاسیک را با موضوع راه‌آهن جدید ترکیب می‌کند، جایی که همه قطعات را می‌توان تعویض کرد و به هم ریخت تا ریل‌های راه‌آهن را به هم وصل کرد. قبل از اینکه بتوانید ادامه دهید، باید ریل راه آهن متصل شود، در غیر این صورت قطار تصادف می کند و تمام طلا را از دست خواهید داد! تنها چیزی که نیاز دارید اتصال صحیح لوله ها از یک نقطه به نقطه دیگر است. از گیر افتادن نترسید، زیرا همیشه می توانید هر چند بار که برای حل معمای راه آهن نیاز دارید، قطعات را تغییر دهید، به هم بزنید و تغییر دهید.
‏یک راه آهن را در صدها سطح غرب وحشی برانید. مسیرهای قطار را از نقطه شروع تا ایستگاه قطار مقصد بسازید و سعی کنید تمام جاهای خالی را با قطعات راه آهن پر کنید. از رودخانه ها با استفاده از پل های چوبی عبور کنید یا گذرگاه های ریلی ایجاد کنید تا چندین بار از یک مکان عبور کنید. سعی کنید از کنار معدن عبور کنید تا خزانه‌ها را با سکه‌های طلا پر کنید، سپس از پول برای بهبود و ارتقاء بخش‌های راه‌آهن استفاده کنید: لوکوموتیو برای اضافه کردن چند برابر به امتیاز خود، واگن برای حمل و نقل کالا و مسافر، و خزانه‌ها برای پر کردن با طلا. سکه.
‏Gold Train FRVR یک بازی کم ذخیره سازی است، برای بازی به بیش از 40 مگابایت نیاز ندارید! این بازی اتصال راه آهن فقط بر ارائه یک تجربه واقعاً سرگرم کننده در یک بازی کم مگابایت به صورت رایگان تمرکز دارد. این یک بازی اتصال لوله آسان با کنترل های بسیار اعتیاد آور و ساده است، بنابراین هم جوانان و هم بزرگسالان می توانند از آن لذت ببرند. آنلاین یا آفلاین بازی کنید، زیرا برای انجام این بازی پازل راه آهن نیازی به اتصال به اینترنت ندارید. و استراحت کنید، می توانید هر چقدر که می خواهید بازی کنید، محدودیت زمانی وجود ندارد!

نظرات و امتیاز ها

۱۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
رویااا
٢٩ آبان ١٤٠١

بازی قشنگ و سرگرم کننده ایه اما چرا مراحلش تکراریه ! در هر مرحله یکم تنوع داشته باشه که خسته کننده و تکراری نباشه

۲ ۱
...
٢ فروردین ١٤٠٢

خوبه.

۰ ۰
فردین شرقی
٧ بهمن ١٤٠١

!

۲ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده