خانه بازی اکشن
War Machines: Tank Battle - Army & Military Games

War Machines: Tank Battle - Army & Military Games

تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱,۸۸۱
حجم۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Fun Games For Free
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏برای جنگ آماده ای؟همین الان یکی از برترین بازی های تانک چند نفره را دانلود کن،این بازی رایگان است!
‏تانک و اصلحه ات رو انتخاب کن و دوستانت رو در نبردی سریع و در زمان واقعی و بصورت زنده به چالش بکش.
‏بازی شلیک شریع
‏۳ دقیقه! این زمانی است که شما در اختیار دارید برای از بین بردن بیشترین تعداد تانک های رقیبانتان.در حقیقت تانک ها طراحی شده اند برای نبرد برروی موبایل هایتان.
‏از کشورتان دفاع کنید
‏از افتخار کشورتان در مقابل دشمنان دفاع کنید.
‏نبرد بین مردمی از کشورهای چین،امریکا،روسیه،ژاپن و بسیاری دیگر از کشورهاست.
‏دو حالت مبارزه ای
‏نبرد در یک تیم متحد و یا نبرد در قسمت بازی ازاد برای همه(free for all)
‏تانکهای نمادینی از سرتاسر جهان
‏تانک خود را از بین طیف زیادی از تانک های قدرتمند که با استراتژی جنگی شما همخوانی دارند انتخاب کنید.یک تانک سبک انتخاب کنید که بتوانید به سرعت حرکت کرده و دشمنانتان را غافلگیر کنید و تیم خود را بالا بکشید.یا تانک های سنگین و قدرتمندی مانند پانزر یا تایگر و دشمنانتان را با انها له کنید.
‏سیستم ارتقا تانک
‏تانک های جدید را بدست اورید و استراتژی بریزید که کدام قسمت تانک را ارتقا دهید.به دشمنانتان نشان دهید که شما چگونه میتوانید با ارتقا تانکتان غافلگیرشان کنید.
‏میدان های مختلف جنگ را کاوش کنید
‏بجنگ و به دشمنانت در میدان های جنگ جهانی دوم شلیک کن.شهرهای اروپا،مکانهای صنعتی،صحراها...نبرد را دریاب و به دشمنانت رحم نکن.
‏همین حالا بازی را بصورت رایگان دانلود کنید.
‏(سخنی از سوی مترجم)
‏این بازی یک بازی انلاین با گرافیکی بسیار عالی و زیبا است که شما باید با نابودی دیگر تانک ها سکه و الماس جمع کنید(البته میتوانید خریداری نیز فرمایید) و تانک مورد علاقه خود را خریداری و ارتقا دهید.شما میتوانید به کلن های دوستان خود یا کشورهای دیگر بروید و در قالب یک تیم اتحاد خود را به رخ دیگر کلن ها بکشید و با کسب امتیاز های بالا به رده های بالای کلن های جهان دست پیدا کنید.امکان چت با هم کلنی ها یا چت در صفحه جهانی از دیگر امکانات ان است.
Bug fixes and performance improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟