استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Army Missile Launcher Attack

Army Missile Launcher Attack

نسخه۱.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۱۳
تعداد دانلود۳۷ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۴
حجم۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده crazy games studio
‏‏بازی‌های موشکی با هیجان‌انگیزترین بازی‌های جدید Rpg با تانک‌های آمریکایی در دسترس است هم‌اکنون به بازی‌های موشکی ارتش آمریکا در جنگ جهانی خوش آمدید. Tank Games 2021 با افتخار یک بازی نبرد تانک نظامی موشک در مقابل موشک فریم بر ثانیه را با جنگ تانک در بازی‌های آفلاین ارائه می‌کند. بازی های ماشین جنگی حمله موشکی. برترین بازی‌های جدید و رایگان ماشین‌های جنگی تانک حمله آفلاین با تانک‌های نظامی جدید از شما دعوت می‌کنند تا دیدگاه‌های تیراندازی جنگی خود را در بازی‌های آفلاین راکت بازی رایگان تانک موشکی گسترش دهید. این بازی‌های جنگی جدید برای بازی‌های ماشین جنگی تانک کودکان به شما پیشنهاد می‌شود تا از هیجان‌های بقای ماشین جنگ جهانی مدرن لذت ببرید. نابود کردن ربات های نظامی ارتش با مرحله حمله موشکی جدید در این ماجراجویی تیراندازی آفلاین و آنلاین پست مدرن، اوقات فراغت شما را مملو از سرگرمی و سرگرمی در دنیای بازی های آرپی جی تانک ها برای شلیک به ارتش ربات ها می کند.
‏این نبرد تیراندازی آفلاین تانک جدید بازی‌های 2021 بهترین بازی‌های جهان شما را به یک تجربه کاملاً جدید حمله لانچر جنگ تیراندازی تانک، بازی نبرد در این بازی موشکی آفلاین ارتش ایالات متحده می‌برد. شما باید در این بازی های آفلاین جنگی 2021 با نابود کردن دشمنان خود در نبرد ساحلی برای بقا، نقش یک فرمانده تانک را در بازی های موشکی بازی کنید. وظیفه شما این است که تا آنجا که می توانید تروریست ها را بکشید و نابود کنید تا قدرت هدف خود را تأیید کنید تا خود را بهترین فرمانده در بازی های موشکی نشان دهید. در این بازی ماشین جنگی تانک، اهداف خود را جستجو کنید و قبل از انجام آنها را بکشید و به سمت منطقه دشمن بروید، جایی که ده ها ماشین جنگی تانک و ماموریت های الهام بخش بهترین بازی های آفلاین جنگ تانک جهان به صورت رایگان در انتظار شما هستند. کماندوی خود را در بازی‌های تانک نبرد 2021 آموزش دهید: بازی‌های ماشین‌های جنگی آفلاین برای جنگ جهانی تانک و رانندگی یک تانک خطرناک.
‏ارتباط با Tank Battle War Machine: World Tank Strike Game بازی‌های جنگی پر اکشن جدید که در آن تعداد زیادی از تانک های موشکی خطرناک و ماموریت های تیراندازی آفلاین نبردهای تانک در بازی های نبرد اکشن برای شما آماده است. آماده به هدف، در بازی های موشکی با تکرار حمله تیراندازی جنگ تانک خود در بازی های فوق جنگ، تمام تانک های دشمن، جنگنده های تروریستی و هوایی بازی اکشن 2021 را شلیک کرده و نابود کنید. خود را به عنوان یک کماندوی ارتش آموزش دیده در بهترین بازی های تیراندازی اکشن و ماجراجویی جهان راه اندازی کنید و از بهترین بازی های آفلاین جنگ تانک در سبک افسانه و همچنین بهترین بازی های آنلاین جدید 2021 به صورت رایگان لذت ببرید.
‏به عنوان یک ربات جنگنده موشک انداز کماندو به ارتش ایالات متحده بپیوندید تا بازی های تبدیل ربات شلیک کنید. مبارزه در بازی ربات کامیون موشکی برای مدیریت حمله موشکی مانند تبدیل ربات جنگجو مکانیکی. تبدیل نبرد ربات با حمله نظامی ایالات متحده در بازی چند ربات و شبیه ساز تبدیل. این یک ماشین جنگی ربات تبدیل کننده است، بنابراین برای حمله موشکی در بازی های موشکی آماده شوید.
‏در جنگ متحول کننده به کامیون ربات آینده شلیک کنید. مبارزه در تبدیل جنگ با حمله موشکی در حالی که فرماندهی ارتش را در بازی ربات کامیون انجام می دهید. بهترین بازی‌های آرپی‌جی در فرماندهی موشک مانند یک جنگجوی مکانیکی واقعی در جنگ تبدیل شرکت می‌کنند تا بهترین بازیکن بازی‌های تبدیل ربات کامیون موشکی باشید.
‏ویژگی های کلیدی بازی های موشکی:
‏- با هم در یک تیم یا در یک جنگ رایگان برای همه بجنگید
‏- گرافیک خیره کننده نسل بعدی
‏- کنترل های بهینه شده برای جنگ موشکی هیجان انگیز نبردهای تانک
‏- بهترین تانک ها و پرتابگرهای نظامی را باز کنید تا پیروزی تیم خود را تضمین کنید
‏- در مقابل تانک های نظامی دشمن بروید
‏- در مکان های جنگ جهانی و مناطق صنعتی به صورت آنلاین بجنگید
‏با دو حالت‌های بازی نبرد ارتش و نظامی را می‌توانید انتخاب کنید، می‌توانید از ساعت‌های بی‌پایان سرگرمی با War Machines لذت ببرید: بازی تانک نبرد آنلاین نهایی! مبارزه آنلاین با روبات های جنگی در مناطق صنعتی-نظامی برای حمله از بازی جنگی موشکی یا در میدان های جنگ جهانی در شهرهای مختلف اروپایی. به یاد داشته باشید، تنها بهترین ارتش و ارتش در این بازی تانک زنده می مانند!
‏‏بهبود کنترل کامیون
‏مشکل جزئی رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 😃😃🙃
٣ تیر ١٤٠٣

بچه گانه هم نیست بچه هم بازی نمیکنه😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر ابی سالاری
٢١ فروردین ١٤٠٣

هنوز تازه نصب کردم فعلا نظری ندارم..........😄😷😷

میپسندم۳۷ نمیپسندم۱۹
عکس کاربر محمد پارسا
٢٨ اردیبهشت ١٤٠٣

زیاد باحال نیست

میپسندم۱۳ نمیپسندم۱۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده