استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سرگرمی
لطیفه های خنده دار

لطیفه های خنده دار

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۸/۲۱
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۲
تعداد نظرات۸
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Hanery Ford
‏‏یکی از بهترین احساسات در دنیا، خنده شکم عمیق ریشه دار است. این می تواند مردم را با هم متحد کند و اتصالات شگفت انگیز ایجاد کند. همه چیز از یک جرقه کوچک به یک گافو جانبی تقسیم می تواند درجه حرارت یک اتاق را از نا آشنا شدن سرد به یک جو گرم مانند خانواده تغییر دهد. من فکر می کنم جوک ها بهترین راه برای خنده از شکم هستند.
‏زندگی همیشه یک گلدان گل رز نیست. هرکسی که در این زمین زندگی می کند باید از طریق مبارزات، ناامیدی ها و تنش ها پیروز شود. در دنیای سریع در حال حاضر، زندگی حتی مشغول و سخت است. جوایز اشتراکی با مردم اطراف ما همیشه یک دارو خوب برای تضعیف تنش و استرس است. خنده یک روش بی نظیر است که باعث می شود ما احساس خوبی داشته باشیم، علاوه بر اینکه همه در اطراف ما در خلق و خوی خوب قرار دارند. یکی از نویسندگان یک بار اظهار داشت: 'امروز ترین روز تلف شده این است که در آن خندیدیم.'
‏برای پایان دادن به این استرس و جدیت، ما می توانیم با نرم افزار آندروید شگفت انگیز خنده دار جوک. ما فونت هندی و انگلیسی را در این برنامه ادغام می کنیم. شما واقعا از برنامه لذت می برید. برنامه ای به خوبی طبقه بندی شده و طراحی شده است. شما تعداد زیادی از جوک ها را در اینجا پیدا خواهید کرد. با خواندن این جوک های بسیار جذاب، شما به آرامی احساس می کنید و انرژی فراوانی خواهید داشت. همچنین برای هر کسی که آن را در دسترس ما قرار داده ایم آن را مانند جوک ها برای بچه ها، جوک برای جوان و جوک برای بزرگسالان طبقه بندی شده است.
‏★ جوک خنده دار دسته بندی ها در این برنامه هستند
‏★ سانتا بانتا جوک
‏★ ارواح شوهر همسر
‏★ جوک کلاس اتاق
‏★ خنده دار شایاری جوک ها
‏★ جوک برای کودکان و نوجوانان (جوک های کودکان)
‏★ جوک عمومی
‏★ جوک های بالیوود
‏★ دختر دوست پسر دوست جوک
‏★ جوک Tapori
‏★ جوک های دست کشیدن را دست انداختن
‏★ جوک روز
‏★ جوک های دلپذیر
‏★ جوک های کسب و کار
‏★ جوک عذاب
‏★ جوک های سرگرم کننده
‏★ جوک های خنده دار
‏★ جوک های هندی
‏★ بهترین جوک ها
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده