خانه بازی ایفای نقش
Star Conflict Heroes

Star Conflict Heroes

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ایفای نقش
تعداد دانلود۷۰۰
سازنده Gaijin Distribution KFT
نسخه۱.۶.۲۶.۲۵۳۹۰
حجم۳۶۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۸/۱۰
فایل دیتانصب خودکار
‏‏یکی از بهترین بازی های حادثه ای نقش محور با محیطی فضایی و داستانی علمی تخیلی،
‏ناوگانی از سفینه های فضایی تشکیل دهید، سفینه های خود را ارتقا دهید یا حتی سفینه های جدید بسازید و فرماندهی سفینه هایتان را در نبرد با راهزنان فضایی، موجوات بیگانه و سفینه های کاربران دیگر بر عهده بگیرید.
‏فرمانده! ناوگان فضایی شما انتظارتان را میکشد! وقت آن است که سلاح های خود را آماده کنید و در نبردی شرکت کنید که آینده جهان را رقم خواهد زد!

‏فرماندهی ناوگانی شکست ناپذیر
‏شما میتوانید تا 32 سفینه در هر کدام از ناوگان های فضایی تان داشته باشید. امکان سفارشی سازی و ارتقای این سفینه ها نیز وجود دارد آن هم با استفاده از ماژول های کمیاب و دستورالعمل های ارتقا

‏ساز و کاری منحصر به فرد برای نبردهای فضایی
‏نبردهای فضایی در این بازی در عین آنکه از ساز و کاری منحصر به فرد بهره میبرند تفاوت بنیادین با آنچه در بازی های نقش محور و حادثه ای دیگر دیدید ندارند. شما در این بازی میتوانید در نبردهای چهار به چهار شرکت کنید و از قابلیت های منحصر به فرد سفینه هایتان در این نبردها بهره ببرید.

‏دشمنان تان را نابود کنید
‏با راهزنان فضایی، موجودات بیگانه و موجودات فضایی بسیار قدرتمند در چهار حالت داستانی، درگاه، نبرد با راهزنان و نبرد با قوی ترین ها روبرو شوید و با استفاده از تاکتیک های جدیدی که اتخاذ میکنید آنها را از میان بردارید.

‏نبرد با کاربران دیگر
‏شما میتوانید در بخش 'میدان نبرد' با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت تک به تک مبارزه کنید یا حتی در تورنومنت های بازی شرکت کرده و ضمن بردن جوایز مختلف رده تان را در جدول برترین های بازی نیز بالا ببرید.

‏کاوش در فضایی لایتناهی
‏این سفری به عمق دوردست ترین کهکشان ها برای مقابله با تهدید موجودات فضایی و دفاع از نوع بشر در جنگ های فضایی است.

‏گرافیک، موسیقی و افکت های صوتی فوق العاده
‏گرافیکی سه بعدی،طراحی عالی مدل سه بعدی سفینه ها، افکت های بصری خاص و موسیقی و افکت های صوتی فوق العاده همه و همه محیط یک جنگ فضایی واقعی را برای شما تداعی خواهند کرد.
Added a new ship — Frakir. It reanimates dead allies and restores the hull to them and itself.
Added new events dedicated to Halloween: pumpkins and sweets on the campaign map, haunting small Pumpkin boss and a skin of the phantom ship, that gives the advantages.
Improved graphical interface.
Improved Hellkern's passive ability visual effects.
Fixed bugs.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟