استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها عکس و فیلم
Gallery Vault & App Lock : Photo Vault Application

Gallery Vault & App Lock : Photo Vault Application

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۶
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Media Tech Studioz
‏GalleryVault & Photo Vault:Folder Lock & App Lock ترین راه برای ایجاد یک مکان امن بر روی دستگاه خود را برای ذخیره و محافظت از تصاویر شخصی شما و یا مهم شما، ویدیو و اسناد و غیره غرفه گالری ارائه گالری شخصی که در آن شما می توانید داده های خود را به یاد ماندنی نگه داشتن و اطمینان دوستانی که از تلفن شما استفاده می کنند تصاویر شخصی، ویدیو و فایل های خود را نمی بینند. Calculator vault بهترین برنامه حفاظت از حریم خصوصی به راحتی عکس ها و ویدیو های خود را پنهان می کند، چه چیزی بیشتر است، عکس های زیبا عکس های زیبا طراحی و برنامه های غرفه، تجربه مرور صاف و شگفت انگیز را برای شما فراهم می کند. Photo vault عکس و ویدئو hider محبوب ترین عکس و ویدئو قفل و نرم افزار طوفان آلبوم. برنامه گالری خصوصی عکس و ویدیو خصوصی گالری که به شما اجازه می دهد قفل کردن قفل عکس خصوصی و آلبوم عکس های مخفی یا فیلم های مخفی پشت کد PIN را پنهان کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏ Gallery Vault & Photo Vault:Folder Lock & App Lock، عکس ها و فیلم ها نمایش، نگه داشتن امن گالری خود و بدون نیاز به نگرانی هنگام دادن گوشی هوشمند خود را به دوستان و خانواده زمانی که برنامه برنامه خرک نصب شده در موبایل شما. خصوصی قفسه عکس پنهان کردن تصاویر و فیلم نور اما محرکه قدرتمند محافظت از محفوظ برنامه غرفه برای مخفی کردن و رمزگذاری تصاویر و فیلم ها در پشت رمز عبور. غرفه عکس ماشین حساب با غرفه گالری قفل پنهان کردن تصاویر و فیلم ها، رایگان برای قفل کردن تمام تصاویر و فیلم های خود را. غرفه گالری گالری خود را نگه دارید و بدون نیاز به نگرانی در هنگام دادن گوشی هوشمند خود به دوستان و خانواده هنگام قفل کردن گالری تصاویر پنهان کردن عکس ها و فیلم ها برنامه حفاظت از حریم خصوصی عکس نصب شده بر روی گوشی خود. شما می توانید تصاویر و فیلم های خصوصی خود را در عکس امن و یا قفل ویدیو قفل کنید. قفسه عکس قفل ابزار حفاظت از حریم خصوصی برای آندروید.
‏Gallery Lock: پوشه قفل و خصوصی عکس برنامه خرک که عکس های خصوصی و فیلم های خود را در فایل های قفل فایل های مخفی پنهان است. نرم افزار متن پنهان حفظ حریم خصوصی شما را تسهیل می کند و شما را قادر می سازد تا مستندات شخصی، عکس ها و ویدیو های خود را مخفی کنید. قفل عکس عکس و ویدئو شما را فقط از طریق PIN پنهان در دسترس می گیرد. فقط کافیست PIN را تنظیم کنید و عکس های خود را به راحتی در جایگاه خصوصی قرار دهید. شما می توانید موارد را بازگردانید و آنها را نیز به اشتراک بگذارید. طاق عکس و ذخیره سازی ویدئو نه تنها عکس های خود را به مکان مخفی در تلفن خود نقل مکان کرد بلکه آنها را از هر برنامه دیگری پنهان می کند. قفل عکس کاربر پسند و بسیار آسان برای استفاده، شما می توانید پوشه های جدید ایجاد کنید، و حتی می توانید تصاویر را در نرم افزار طاق ماهواره های پنهان به اشتراک بگذارید و یا مشاهده کنید. Gallery Locker همچنین می توانید عکس و ویدیو خصوصی خود را در گوشی خود با استفاده از گالری غرفه پنهان کنید. عکس و ویدیو را محافظت کنید. عکس ها و ویدیو های خصوصی خود را در تلفن با استفاده از قفل پوشه محافظت کنید.
‏Calculator Vault with Gallery Vault & Photo Vault:Folder Lock & App Lock های مخفی، نرم افزار قفل عکس عکس و عکس، امنیت عکس و فیلم های خصوصی مخفی کنید. Photovault عالی، ویژگی برنامه غنی برای سازماندهی عکس های خود را. رمز عبور عکس های شما را محافظت می کند، آنها را سازماندهی می کند، سبک نمایش آنها را نمایش می دهد و عکس ها را از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد. غرفه امن گالری هوشمند، گالری قالب، مجموعه گالری با آندروید گالری است. قفل عکس خصوصی کاملا خصوصی با Photo Vault خصوصی با Photo Private Vault امن عکس است که تمام عکس ها و ویدیوهای خصوصی شما را در پشت رمز عبور پنهان می کند. قفسه فایل، پنهان کردن قفل عکس، قفل خصوصی ویدیو خصوصی با کد پین قفل سیستم. تمام تصاویر و فیلم های مخفی که با برنامه غرفه محافظت می شوند و از نظر مزاحمت های احتمالی پنهان می شوند. قفل کردن عکس ها و فیلم های خصوصی شما با استفاده از برنامه Photo Vault مخفی می شود.
‏ویژگی های Calculator Vault: پوشه قفل و خصوصی Photo Vault
‏بهترین طاق عکس
‏مخفی کردن عکس ها، فیلم ها و سند
‏رایگان برای استفاده، سریع و امن گالری
‏بهترین برنامه قفل برای قفل کردن تصاویر و ویدیوهای شما
‏محدودیت ذخیره سازی برای پنهان کردن عکس و پنهان کردن ویدیو
‏کاملا پین محافظت شده
‏مدیریت گالری آسان از عکس های پنهان و یا فیلم ها
‏یادداشت های مخفی ایجاد کنید
‏خلوت رسانه های مخفی کاملا رایگان است
‏با تشکر!
⭐️ Improve efficiency, faster to browse photos
⭐️ security improved.
⭐️ Several bugs fixed, user experience improvements
⭐️ Thanks for Supporting” Gallery Vault - Secure Folder Locker & Photo Vault

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
یوسف
١ آبان ١٤٠١

بسیارعالی

۰ ۰
356141
٢٤ فروردین ١٤٠١

عالی

۰ ۰
مریم دهقانی
٢٦ آبان ١٤٠٠

عالی هست نصب کنید

۰ ۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده