استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Mr. Archers: Archery game

Mr. Archers: Archery game

نسخه۱.۲۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۰۶
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۸
حجم۲۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده TOH Games
‏‏Mr. Archers - بازی تیراندازی با کمان که توانایی عالی استاد کماندار را نشان می دهد. با غوطه ور شدن در بازی، به یک کماندار ماهر با مهارت های فوق العاده تبدیل خواهید شد. فلش را نگه دارید سپس رشته کمان را بکشید تا دقیق نشانه گیری کنید.
‏بازی کمان با ویژگی‌های متنوع برای حالت‌های آفلاین و آنلاین مانند مبارزات، بقا، در مقابل آنلاین، همیشه هنگام رقابت با کمانداران واقعی در سراسر جهان یا بازی با دوستان، حسی جدید و تجربیات متفاوتی به کماندار می‌دهد. با بازی، شما نقش یک قهرمان با استعداد را بازی می کنید و با تیر کمان جادویی دشمنان را می کشید.
‏* حالت های متنوع بازی و سطوح بسیار برای بازیکنان برای تسخیر
‏در بازی کمان، کمانداران خواهند بود. رایگان برای کاوش و فتح 4 حالت تیراندازی عالی:
‏- کمپین: کماندار باید از تیر کمان استفاده کند تا تمام حریفان را نابود کند تا بدون گلوله و کشته شدن مسابقه را پشت سر بگذارد.
‏- بقا: باید تا زمانی که ممکن است زنده بمانید. .
‏- در مقابل: سبکی از بازی دو کماندار که به نوبت با یکدیگر در یک ماشین مبارزه می کنند.
‏- آنلاین: بازی زنده در برابر هر توپچی در بازی پیکان در جهان
‏* DIVERSE CHARACTER SYSTEM با فهرستی غنی از آیتم ها
‏در بازی Mr.Archers با انواع مختلفی از دشمنان از ضعیف تا قوی روبرو خواهید شد. بنابراین، شما باید از کمان استفاده کنید تا سریعاً تیرهای شلیک شده با سر را شلیک کنید تا نیروهای دشمن در اسرع وقت قبل از اینکه بتوانند شما را بکشند، از بین ببرید. برای کمک به شما در مبارزه با قوی ترین دشمنان از طریق سطوح دشوار در بازی، لیست آیتم هایی که با انواع مختلف کمان و زره پشتیبانی می کند به شما کمک می کند از تیرهای حساس رقیب جلوگیری کنید.
‏* ARENA, WHERE SHOES YOUR LEGENDARY WARRIOR TALENT br>آقای بازی کمانداران با ویژگی فوق العاده این است که کماندار می تواند در رویدادها و عرصه ها شرکت کند تا با سایر کمانداران به رقابت بپردازد. این ویژگی به شما این فرصت را می دهد که با بهترین کمانداران جهان روبرو شوید و شجاعت خود را برای قرار دادن نام خود در رتبه بندی کمانداران افتخاری نشان دهید.
‏* امتیازات پاداش رفاهی، هدایایی برای افراد شایسته
‏این بازی به شما می دهد. راه های زیادی برای کسب امتیاز جایزه برای ارتقاء تیر و کمان، ساختن سلاح یا خرید سایر موارد پشتیبانی. سعی کنید به همان اندازه سکه طلا جمع آوری کنید تا قوی ترین سلاح ها و بهترین کمان را برای ترساندن دشمن داشته باشید.
‏بازی تیراندازی با کمان را برای شرکت در مسابقات، برای مسابقه دادن و بالاترین رتبه و تبدیل شدن به یک جاودانه بر روی دستگاه خود دانلود کنید. جنگجوی افسانه ای با این حال، اگر آماده رقابت نیستید، بازی تیراندازی با کمان به شما کمک می کند تا مهارت های هدف گیری استاندارد را از طریق چالش های مختلف از آسان تا دشوار تمرین کنید و به بهترین کماندار در سبک بازی تبدیل شوید.
‏بیایید بجنگیم، از تیر و کمان خود برای تیراندازی مانند یک کماندار واقعی استفاده کنید.
‏اگر در مورد بازی سؤال یا ایده ای دارید، لطفاً بازخورد خود را برای ما ارسال کنید.
‏‏- بهبود نقشه ها و سطح
‏- بهبود کیفیت
‏- رفع برخی از اشکالات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۱۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Aj.ardavan.
٧ مرداد ١٤٠٢

‏✓ سرگرم کننده ‏✗ گرافیک هعی

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر روزبه سا
١٧ خرداد ١٤٠٢

‏✓ گرافیک مناسب ‏✗ صدا

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر ۷۴۳۱۸۵
٢٠ تیر ١٤٠٢

‏✓ زیباست ‏✗ ندارد

میپسندم۲ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده