خانه بازی ماجراجویی
Stickman Archery Master - Archer Puzzle Warrior

Stickman Archery Master - Archer Puzzle Warrior

تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۰
حجم۵۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده ONESOFT
‏‏استاد تیراندازی با کمان Stickman - Archer Puzzle Warrior
‏قهرمان کماندار (کمان قهرمان) باشید و به نبرد بپیوندید. با دشمنان بجنگید ، شلیک کنید و به یک افسانه کماندار تبدیل شوید
‏در Upsiverse ، که در آن همه چیز غیر منطقی است ، قهرمان تیرانداز با کمان شما - استیکمن باید در دنیای هرج و مرج زنده بماند - تحت فرمان دشمن دشمن ، زامبی ها و کارفرمایان سایه. تنها چیزی که شما دارید یک کمان کلاسیک است و برای اینکه در آن اسلحه باشید باید خود را آموزش دهید. اما سطح بیشتری را که گذرانده اید ، اسلحه های افسانه تری می توانید پیدا کنید ، و فلش های عرفانی تر را می توانید در راه خود کشف کنید.
‏این بازی آسان است ، اما سخت کار کردن. ممکن است در اولین بار واقعاً سریع غلبه کنید ، اما دشمنان قوی در زندانهای بعدی منتظر شما هستند. و شما باید روز به روز قوی تر باشید. سلاح های جدید را باز کنید ، آنها را تقویت کنید ، فلش های عرفانی را تجهیز کنید و با جنگ سایه مبارزه کنید.
‏آقای استیکمن ، آیا شما آماده جنگ هستید؟ آیا شما آماده یک استاد تعظیم و نجات جهان هستید. برای بازگرداندن نظم زمین ، جهان به شما استاد تیراندازی با کمان نیاز دارد.
‏بسیاری از معماها در راه شما تنظیم می شوند ، مراقب باشید ، از آنها برای از بین بردن دشمنان استیکر استفاده کنید ، اما در صورت خطرناک بودن آنها را بسوزانید. در اینجا چند راهنمایی وجود دارد که باید آنها را دنبال کنید:
‏- کشیدن و رها کردن کمان برای هدف و شلیک پیکان
‏- از تقویت کننده ها برای تقویت جریان خود استفاده کنید
‏- جمع آوری پاداش ، فلش ، قطعات کمان و رفتن
‏- اسلحه ها را ارتقا دهید و از نمایش لذت ببرید
‏P / s: معماها همه جا هستند - آنها را از دست ندهید!
‏بازی 'استاد تیراندازی با کمان Stickman - Archer Puzzle Warrior' را اکنون بارگیری کنید!
- Various bug fixed in new chapter dungeon.
- Update chapter ocean.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟