خانه بازی ورزشی
Top Football Manager 2020

Top Football Manager 2020

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۴.۴۶
تعداد نظرات۹۵۵
سازنده Gamegou Limited
نسخه۱.۲۲.۲۸
حجم۶۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۶/۳۰
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏بازی اندروید Top Soccer Manager یک بازی جذاب در سبک مدیریت تیم فوتبال میباشد. در این بازی اندرویدی در نقش سرمربی یک تیم فوتبال باشید و ۱۱ بازیکنی که تشنه قهرمان شدن هستند را به سوی پیروزی در مسابقات مختلف فوتبال هدایت کنید. تیم حرفه ای خود را تشکیل دهید و حرفه ترین بازیکنان فوتبال را برای تیم خود استخدام کنید و مهارتها و تاکتیک های مختلف را به آنها آموزش دهید و در برابر حریفان واقعی از سراسر دنیا به رقابت بپردازید و با نمایش تاکتیک های مهم و حرفه ای در زمین فوتبال تیم حریف را شکست دهید و قهرمان مسابقات مختلف شوید.

‏در بازی اندروید Top Soccer Manager در لیگ های مختلف جهانی شرکت کنید و با تیم های دیگر برای پیروزی شرط بندی کنید و برای باشگاه پول به دست آورید و بهترین بازیکنان را برای باشگاه خود بخرید. در تیم خود از ترکیب های مختلف بازیکنان استفاده کنید و با استفاده از تاکتیک ها دفاعی و حمله به پیروزی دست پیدا کنید. با مربی تیم های دیگر برای دست یابی به بهترین بازیکنان رقابت کنید و آنها را به دست آورید.
‏ با تیم حرفه ای خود در لبگ های برتر جهان شرکت کنید و با حریفان واقعی از سراسر دنیا روبرو شوید و با قهرمانی درهر لیگ به جوایز ویژه دست پیدا کنید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و کاربران با بازی در فضاهای واقعی استادیوم های فوتبال یک فوتبال حرفه ای و واقعی را تجربه خواهند کرد.

‏برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Top Soccer Manager :

‏– بازی جذاب در سبک مدیریت تیم فوتبال

‏– بازی در نقش سرمربی یک تیم فوتبال و هدایت تیم

‏– تشکیل تیم حرفه ای با بهترین بازیکنان

‏– آموزش مهارتها و تاکتیک های مختلف به بازیکنان تیم

‏– رقابت در لیگ های برتر با حریفان واقعی از سراسر دنیا

‏– خرید بهترین بازیکنان برای تیم

‏– استفاده از ترکیب های مختلف بازیکنان در مسابقات

‏– دست یابی به جوایز مختلف با قهرمانی در لیگ ها

‏– دارای فضاهای واقعی استادیوم ها با گرافیک بینظیر
- User interface optimization
- Fix some bugs
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟