خانه بازی ورزشی
osm 2020

osm 2020

بازی osm - مربی برتر

تعداد دانلود۶۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۰,۹۸۰
حجم۱۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Gamebasics BV
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
Online Soccer Manager (Osm) یک بازی ورزشی آنلاین در سبک مربیگری فوتبال می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Gamebasics BV منتشر شده است. این بازی دارای میلیونها طرفدار و بازیکن از سراسر جهان میباشد که در آن شما باید مدیریت باشگاه و تیم مورد علاقه خود را در اختیار بگیرید. شما باید تاکتیک های مناسب تیمتان را بر اساس توانمندی های بازیکنان انتخاب کرده و بهترین مربیان را برای تمرین دادن به بازیکنانتان انتخاب کنید. شما می توانید در فصل نقل و انتقالات بازیکنان را از تیم های دیگر خریده یا همچنین آن‌ها را به تیم های دیگر بفروشید. این بازی در بیش از 19 زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، روسی،....قابل اجراست. زبان بازی بلافاصله پس از نصب به طور خودکار و بر اساس زبان گوشی اندروید شما تنظیم خواهد شد. توجه داشته باشید همانطور که گفته شد بازی آنلاین بوده و برای اجرا اتصال دائمی به اینترنت مورد نیاز است.
‏ شما در بازی Online Soccer Manager (OSM) به عنوان مدیر تیم باید:
‏ ✤ تاکتیک های مناسب تیمتان را بر اساس توانمندی های بازیکنان برگزینید.
‏ ✤ نقل و انتقال بازیکنان را در سطح بین المللی سنجیده و با توجه به نیازهای تیمتان بازیکنان مورد نظرتان را برای لیگ فصلی خریداری کرده و یا به تیم های دیگر بفروشید.
‏ ✤ انتخاب کاپیتانی شایسته برای تیم و نظارت بر عملکرد او و گوشزد کردن نکات لازم.
‏ ✤ بررسی وضعیت و عملکرد کلی تیم و بازیکنان تیم به طور تک به تک.حضور مستمر در محل تمرین تیم و نظارت مستقیم بر تمرینات.
‏ ✤ به کارگیری بهترین و مناسبترین بازیکنان در جایگاه مناسب با توانمندی هایشان.
‏ ✤ بررسی نیازهای تیم و بازیکنان.
‏ ✤ به کارگیری بهترین مربیان برای تمرینات تیمی.
‏ ✤ استخدام پزشکان کارآمد برای تیمتان.
‏ ✤ بررسی دقیق وضعیت تیم های رقیب و به کارگیری افرادی قابل اعتماد برای خبر رسانی و آگاه کردن شما از تصمیمات و عملکردهای پنهانی تیم های رقیب.
‏ ✤ تصمیمات لازم جهت طراحی و تهیه ی لباس مناسب بازیکنان تیمتان.
‏ ✤ بررسی وضعیت لیگ فوتبال در فصل گذشته و فصل جاری جهت اخذ بهترین تصمیمات.
‏ ✤ زمان بندی و برنامه ریزی دقیق و مناسب .
‏ ✤ اگر تصمیم دارید در بازی نقل و انتقالات مالی داشته و دستمزدها را پرداخت نمایید در هنگام نصب بازی گزینه ی مربوطه را فعال نمایید.
‏ ✤ این بازی رایگان یکی از بهترین تجربه های شما در بازی فوتبال خواهد بود و بلافاصله پس از دانلود نصب می شود.
‏ ✤ شما می توانید در صورت تمایل به لیگ دوستانتان بپیوندید.
‏ ✤ مدیر تیم فقط می تواند به مدت یک فصل با یک تیم کار نموده و باید پس از اتمام لیگ و پایان فصل تیم خود را تغییر دهد. این کار به شما امکان تجربه ی تیم ها و شرایط متفاوت با تیم های متفاوت را خواهد داد که تجربه ای بسیار جذاب خواهد بود.
‏ ✤ امتیازات شما در هر فصل به طور دقیق در پروفایلتان ثبت می شود.
‏ ✤ هدف اصلی شما به عنوان مدیر تیم برنده شدن در لیگ فصلی و قهرمانی و کسب افتخارات تیمی می باش

بازی مربی برتر روی گوشی های ضعیف اجرا می شود؟

این عنوان یک بازی بهینه است و می توانید روی گوشی های ضعیف اندرویدی هم این بازی را اجرا کنید و از تجربه مربی گری فوتبال لذت ببرید.

آیا لیگ ایران در این بازی وجود دارد؟

لیگ برتر هم در این بازی وجود دارد و به نظر میرسد به دلیل لایسنس نبودن نام بعضی از تیم ها تغییر کرده است مثلا به جای استقلال، آبی پوشان به کار رفته است.

آیا میتوانیم خودمان لیگ بسازیم؟

امکان ساخت لیگ از بین کشورهای مختلف وجود دارد و خودتان میتوانید با پرداخت مقداری از واحد های درون بازی، لیگ مورد علاقه خودتان را بسازید.

آیا این بازی بهترین مدیریت فوتبال است؟

بازی مربی برتر به واسطه آپدیت های مستمرش یکی از بهترین و کاملترین بازی های مدیریتی فوتبال است، شما در این بازی امکانات مختلفی در اختیار دارید و میتوانید مربی تیم های مورد علاقه تان شوید. تمامی بازیکنان در لیگ های جدید در این بازی حضور دارند و آخرین پنجره های نقل و انتقالاتی در بازی اعمال شده است. این بازی یک مدیریت فوتبال است، لطفا قبل از دانلود این برنامه از مایکت، به این نکته توجه کنید.

‏‏یک آپدیت عالی و پر زرق و برق به این صورت که ما چند تا از مشکلاتی که مدیرانمان پیدا کردند را رفع کردیم.
‏از همه شما متشکرم!
‏تیمت را مانند یک رئیس ‌، عالی اداره کن!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟