استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
تام کلنسی رنگین کمان 6 وگاس

تام کلنسی رنگین کمان 6 وگاس

نسخه۱.۰.۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۳/۰۱
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۱۰
حجم۲۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده اندروپرداز
‏‏در این بازی گرافیک بالا، این بار ماموران Rainbow Six به عنوان آماده ترین واحد ضد تروریستی جهان وارد شهر بزرگ لاس وگاس می شوند. شهری که هر ساله بیش از ۳۷ میلیون جهانگرد و توریست از سرتاسر دنیا دارد واکنون تحت محاصره تروریست ها قرار گرفته است.
‏بازی شامل یک تیم 3 نفره به این شرح است: لوگان کلر فرمانده جوخه، شخصیتی که شما فرماندهی ان را بر عهده گرفته اید. مایکل والتر کارشناس تخریب سلاح های سنگین و جانگ پارک متخصص الکترونیک وسلاح های دور برد، این ورژن به شما این امکان را می دهد تا دستورات را خیلی سریع تر از قبل صادر کنید و دامنه انتخاب سریع تری نسبت به قبل داشته باشید. مثلا اگر در یک موقعیت دشمنان در حال حمله باشند ودر موقعیتی دیگر هم تیمی های شما در نزدیکی یک در قرار داشته باشند دستورات مختلفی به صورت اتوماتیک در پایین صفحه ظاهر می شوند که هیچ ارتباطی هم به موقعیت و مکان شما ندارد واز هر جایی می توانید دستورها را ابلاغ کنید که این دستورات می تواند کلی یا برای یک فرد خاص باشد. گیم پلی این بازی نیز بسیار اعتیاد آور و هیجانی می باشد.
‏حجم دیتای بازی 703 مگابایت می باشد.
‏این بازی برای نصب و اجرا نیاز به پلاگین اجرایی (شبیه ساز) ندارد.
‏‏بهبود کارایی

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر وحیدامیدی
٢٣ فروردین ١٤٠٢

بیشتراز۳سه ساله!اصلابروزرسانی نشده*حداقل۱۲تادسترسی میخواد* پرازتبلیغات زورکی*رایگان نیست بایدنت مصرف کنی*حدودیک گیگ حجم وحافظه خالی ونت ودیتاوخریدبسته میخواد*کل نصبش۴هزارواندی بیشترنیست*بازی خارجیه ایرانی نیست*حتی۹نظر هم ثبت نشده*پشتیبانی نمیشه*امتیازش به۳رسیده*نظارتی نیست*نشونی سایت وشماره نذاشتن*سالیان ساله ازدهه۹۰ارتقانداشته وسراغش نیومدن*بازی ایرانی نصب وحمایت کنیم*#تولیدملی*راجع به شهربدنامه*ازاول تاآخرتبلیغ بایدببینی عکسی وفیلمی ومتنی ومتحرک وثابت*صفحه ام اپ پولسازگذاشتم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر حسین موسوی
٣٠ مرداد ١٤٠١

این بازی که دنباله ی بقیه ی قسمت هاست که باید دیتای داخلی آن را دانلود کنید و اینترنتی است .ولی بازی خیلی خیلی خوبی است.

میپسندم۵ نمیپسندم۴
عکس کاربر 😎😎😎😎
١٢ فروردین ١٤٠١

اقل6له

میپسندم۳ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده