استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
The Lion

The Lion

نصب در حال دریافت
نسخه۷.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۵
تعداد دانلود۷ هزار
حجم۳۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده GameLead
‏‏شبیه ساز شیر به نام شبیه ساز وحشی یک بازی شبیه سازی باورنکردنی برای شکار حیوانات وحشی در جنگل است. از آخرین بازی شکارچی با حیوانات وحشی خطرناک برای کشتن به عنوان شبیه ساز یوزپلنگ و شبیه ساز شیر از سراسر جهان لذت ببرید. شما به عنوان یک شکارچی باید خود را در یک محیط جنگلی وسیع غوطه ور کنید تا حیوانات بزرگی مانند فیل، کرگدن، گورخر، گرگ را بکشید. و خرس اما سعی کنید آنها را شکار کنید قبل از اینکه آنها این کار را با شما انجام دهند. با کشتن شکارچیان خطرناک از سراسر جهان در یک سافاری شکار به شکارچی باورنکردنی و تحت تعقیب تبدیل شوید. فیل، شیر، یوزپلنگ، کرگدن و بسیاری از حیوانات وحشی دیگر را شکار کنید. در Wild Hunting Simulator 2018 می توانید شبیه سازی نهایی را تجربه کنید و به شکارچی وحشی تبدیل شوید! برای شکار عالی. تمام شکارچیان خطرناک را از بین ببرید و سافاری شکار را به سطح بعدی ببرید. در حین انجام این بازی شبیه‌سازی باورنکردنی شبیه‌ساز شیر، می‌توانید بهترین نشان‌های شکار را برای تبدیل شدن به بهترین شکارچی کسب کنید.
‏نوع شبیه‌ساز شیر در بازی Wild Simulator، شبیه‌ساز شکارچی عالی برای بازی شما است و کاملا رایگان است!
‏ > حالت باستانی:
‏آیا تا به حال فکر کرده اید که یوزپلنگ وحشی یا شیر وحشی بودن چگونه است؟ حالا بالاخره فرصتی دارید که آن احساس را بدانید! به نبرد در این ماجراجویی فوق العاده حماسی که به صورت سه بعدی خیره کننده ارائه می شود، بپیوندید. یک یوزپلنگ وحشی، شیر وحشی باشید و تا زمانی که می توانید در بیابان زنده بمانید. خانواده یوزپلنگ خود را راه اندازی کنید، با حیوانات خشن مانند شیر، کروکودیل و کرگدن مبارزه کنید. یوزپلنگ خود را تکامل دهید تا به قوی ترین یوزپلنگ تاریخ تبدیل شوید.
‏Wild Simulator 3D 2018 بازی شکار وحشی شیر شماره 1 است که تا به حال بازی کرده اید. به حیوانات خشمگین حمله کنید آنها را بکشید و تبدیل به شبیه سازی زمان زندگی شوید. استاد شکار حیوانات وحشی و لذت بردن از سافاری ماجراجویی شبیه سازی برای مادام العمر.
‏شبیه ساز سه بعدی Safari Hunting یک ماجراجویی فراموش نشدنی برای افراد واقعی در قاره آفریقا است که در آن شما چهار نفر را به صورت چهره به چهره ملاقات می کنید. صاحبان این مکان‌ها را با پای خود بیاورید و آنها را شکار کنید. در شبیه‌ساز سه بعدی وحشی، برای شکار حیوانات مختلف: کرگدن، شیر، گاومیش، گورخر و بسیاری از حیوانات دیگر
‏بومی آفریقا.
‏مکان‌های واقعی – حیوانات واقعی< br>در بازی شبیه‌سازی وحشی سه‌بعدی The Lion Simulator به مکان‌های مختلف شکار واقع گرایانه در تمام قاره‌ها سفر کنید و حیوانات واقعی را شکار کنید که به طور طبیعی آن مناطق را مهار می‌کنند. یک گوزن، یک روباه یا یک خرس را در پارک یلوستون آمریکا شکار کنید، یک کرگدن را در نیل، مصر تعقیب کنید، یک شیر دریایی را در اقیانوس منجمد شمالی، روسیه به دام بیندازید، یک دینگو را در منطقه خارج از استرالیا هدف قرار دهید و خیلی چیزهای دیگر! مستقیماً از دستگاه تلفن همراه خود به یک سفر شکار به عجیب‌ترین نقاط بروید. بازی‌های شبیه‌سازی وحشی به‌تازگی جهانی شدند!
‏ویژگی‌های اضافی The Lion Simulator:
‏- بازی به سبک REG: ارتقاء سطح، تکامل، تکمیل ماموریت‌ها
‏- گزینه‌های مختلف ظاهری برای یوزپلنگ
‏ - تب اطلاعات در منوی بازی برای مشاهده ویژگی های حیوانات
‏- دوربین قابل چرخش، بزرگنمایی و کوچکنمایی
‏- محیط های واقعی، دنیای بزرگ
‏- تعداد زیادی از حیوانات واقعی برای شکار
‏- گرافیک 3 بعدی عالی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده