استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Lion Simulator Attack 3d Wild Lion Games

Lion Simulator Attack 3d Wild Lion Games

نسخه۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۲۸
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۶
حجم۵۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Virtual Social Sim Games
‏‏دانلود جدید شبیه ساز شیر! شیر شما آزاد است برای کشف صاف وحشی وحشی که پر از شکارچیان شدید است و زندگی زنده شیر است. بلند کردن توله نوزاد خود را برای مبارزه برای زندگی خود را در برابر حیوانات خطرناک در جنگل. به عنوان یک شیر نهایی استفاده از پنجه های خود و سر و صدا برای ایجاد ترس در جنگل های وحشی. شیرها برای شکار حیوانات دیوانه و شروع به مبارزه با یتیم و گرگ در بازی های شکار شیر می کنند. این حمله شیر بهترین نسخه بازی های شیر است. مبارزه با حیوانات خطرناک برای زندگی یک شیر وحشی در جنگل های عظیم. در حال حاضر رویاهای خود را برای بازی شبیه ساز وحشی واقعی درست کنید. کنترل شیر واقعی را کنترل کنید و جهان دنیای وحشی را در سیمرغ شیرین خطرناک تسلط یابید. شیر بازی بهترین بازی های بچه ها است. شیر واقعی بازی ها دانلود رایگان!
‏Lion sim 3d یک ماجراجویی 3d RPG است که دارای quests چالش برانگیز است و مبارزه با ماموریت های شکارچیان وحشی در بازی شبیه سازی شیر به صورت رایگان است. شکار گوزن، گوسفند و مبارزه با دایناسورها برای تکمیل ماموریت بازی شیر 3D در بازی های مبارزه با شیر.
‏لذت بردن از بهترین شبیه ساز خانواده شیر در جنگل ماجراجویی های جنگل های جنگنده با محیط بزرگ جهانی باز در بازی شیر شکار 2019. لذت بردن از بهترین بازی شیر سهم در شبیه سازی شیر به صورت رایگان.
‏شبیه سازی شیر بهترین بازی شبیه سازی شکار حیوانات است که رایگان است در بازی های حیوانات بازی کنید.
‏بازی شکارچی وحشی 3d را برای حمله به حیوانات وحشی و خانواده خانواده مجازی خود بسازید و بقای حیوانات را بسازید. لذت بردن از بازی های جدید شیر 2019 با محیط سودانا.
‏شکار وحشی و شیر در جنگل های شیر بازی 2019. آماده برای بازی حمله شیر 3d برای تجربه هیجان از سفری و شکار حیوانات دیگر که در راه خود را در ماجراهای شیر.
‏شبیه ساز شیر یک بازی ماجراجویی RPG رایگان با شیرین و توله در بازی شیر بازی است.
‏شیر نهایی حیوانات را برای گرسنگی بچرخانید و نبرد علیه دشمنان را در جنگلهای سبز پرتقال شروع کنید.
‏لذت بردن از شبیه ساز شیر شیر 3 بازی حمله شیر وحشی به عنوان یک شیر وحشی وحشی. کنترل شیرهای عصبانی خود را کنترل کنید و همه حیوانات را در بازی شیر خوردن کنترل کنید.
‏بازی شبیه ساز شیر را 3D به عنوان شیر واقعی وحشی برای زندگی شیر از خشم. شیر خود را در جنگل تکامل دهید و پادشاه جنگل وحشی در بازی شیر شاه بازی کنید. این بهترین بازی شبیه ساز حیوانات رایگان است.
‏بالا بردن خانواده شیر، حمله به حیوانات، پیدا کردن شیرین در بازی شبیه ساز شیر.
‏شیرین خود را در جنگل صفری پیدا کنید تا خانواده ی شیر خود را بالا ببرید و زنده بمانید.
‏شیر بازی Simulator 3D Attack
‏لذت بردن از سحر شیر نهایی با شکارچیان شدید در جنگل. یک حمله شیر عصبانی به حیوانات وحشی و مأموریت های کامل باشد. در سطوح مختلف شما quests مختلف به چالش کشیدن در بازی شیر 3D شبیه ساز. حمله شیر برای گرسنگی در بازی های حمله شیر! حمله شیر به خرس و عزیزان. پیدا کردن شیرین در جنگل برای بالا بردن خانواده شیر در بازی های سومین حمله ی شیرین وحشی در سال 2019. بازی بازی شبیه ساز وحشی حمله شیر کاملا جالب و چالش برانگیز است.
‏این شبیه ساز حیوانات 3D اجازه می دهد تا شما را به کنترل این شجاعانه شومینه 3d مضحک.
‏شیر بازی Simulator 3D Attack
‏• 3D گرافیک خیره کننده
‏• محیط 3d با جنگل سبز پر زرق و برق
‏• حمله شیر وحشی
‏• چالش های ماموریت های شیر بازی
‏• 3 شیر شیر و صدای بلند
‏• بهترین شبیه ساز شیر
‏مبارزه با دیگر حیوانات وحشی و شکار مار ها برای زندگی در بیابان savanna. لذت بردن از آخرین حمله سحر sim 3d به ایجاد قبیله از شیر وحشی در بیابان جنگل. شیر نهایی شما پادشاه جهان وحشی در بازی شبیه ساز یخی شیرین 3d است. شیر 3d شبیه ساز بازی با حملات شیرین وحشی به حیوانات خشمگین.
‏دانلود رایگان بازی شبیه ساز 3d simulator و بازی رایگان شبیه ساز 3d شیر.

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سودا
٢٨ بهمن ١٤٠١

خیلی خیلی بازی بدی دوستان باور کنید

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر عا دل
٢٦ بهمن ١٤٠٠

خیلی‌ خیلی‌ خیلی‌خوب،😉😃😉😉😚😗🏍️👑👑👑

میپسندم۷ نمیپسندم۶
عکس کاربر امیر مهدی هندی
١ اردیبهشت ١٤٠٠

اصلا گرافیک خوبی نداره نصب نکنید اگر نصب کنید نتتون رو ریختین تو جوب آب

میپسندم۱۱ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده