خانه بازی تفننی
Wonder Zoo - Animal rescue !

Wonder Zoo - Animal rescue !

باغ وحش شگفت انگیز

تعداد دانلود۳۶ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۷۴
حجم۵۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Gameloft SE
‏‏Wonder Zoo - Animal rescue ! یک بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب برای گوشیها و تبلتهای اندرویدی است که توسط کمپانی شناخته شده و مغروف Gameloft منتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است. داستان بازی از این قرار است که یک شکارچی شرور به همراه نوکرانش حیوانات را از خانواده هایشان در حیات وحش دزدیده و نقشه های بدی برای آنها در سر می‌پروراند. اینجاست که نقش شما شکل میگیرد، شما باید به کمک این حیوانات شتافته و با ایجاد یک باغ وحش رویایی آنها را از دست این گروه بدکار نجات دهید. شما به همراه تیم خود وظیفه دارید از آنها در باغ وحش به بهترین شکل مراقبت کرده و با فراهم کردن محیطی آرام و راحت رشد و ادامه زندگی حیوانات را تضمین کنید.
‏همانطور که در ابتدا هم اشاره شد، این بازی محصولی از گیم‌لافت میباشد. بنابراین باید انتظار یک بازی جذاب و سطح بالا را داشته باشید؛ چرا که بازیهای این کمپانی همیشه جزو عنوانهای پرطرفدار بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. در تایید این ادعا توجهتان را به این نکته جلب میکنیم که بازی
‏ویژگیهای بازی Wonder Zoo:
‏▣ وجود انواع وظایف و ماموریتهای گوناگون
‏▣ گرافیک سه بعدی عالی به همراه نقشه گسترده
‏▣ وجود حیوانات گوناگون
‏▣ وجود 7 نقشه مختلف با حیوانات متفاوت
‏▣ جستجو برای حیوانات بی پناه و نجات آنها از دست شکارچی شرور
‏▣ وجود حیوانات افسانه ای
‏▣ امکان تزیین باغ وحش با باغچه ها، استخرها و رستورانهای مختلف
‏▣ امکان ارتباط با دوستان و ایجاد باغ وحشی بهتر و زیباتر
Various bug fixes and improvements.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟