استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی شبیه سازی
Sea Animal Kingdom: War Simulator

Sea Animal Kingdom: War Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۵
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۱/۱۵
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۶
حجم۶۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Gamtertainment
‏گام در نبرد حماسی حیوانات دریایی در بازی شبیه ساز نبرد
‏خوش آمدید به شبیه ساز نبرد دریایی هیولا: نبرد حماسی با یک گیم پلی منحصر به فرد از حیوانات دریایی مبارزه در نبرد جنگل. این نبرد جنگل حیوانات دریایی: جنگ شبیه ساز با استراتژی جنگ شبیه ساز نبرد دادن تجربه جدیدی از بازی های نبرد حماسی است. آیا شما در مورد جنگ ستارگان حماسی جنگ و شبیه ساز جنگ استراتژی می دانید با داشتن یک دقیق دقیق نبرد شبیه ساز جنگ در بازی های جنگی حماسی؟ شبیه ساز حیوانات دریایی با شبیه ساز خرچنگ، شبیه ساز تمساح، نهنگ ارکا و حمله کوسه در بازی های شبیه ساز جنگ حماسی. در این حمله دریایی هیولا و قاتل نهنگ فقط تصور کنید که شما یک قهرمان از جنگ زیر آب است. و وقت آن است که حیوانات دریایی زیر آب را نجات دهید، زیرا دشمنان شما در بازی های حیوانات دریایی مورد حمله قرار گرفته اند. از جنگنده های مختلفی انتخاب کنید و آنها را در میدان نبرد قرار دهید. مخالفان شما با جنگجویان دریائی مجهز به حمله نهنگ قاتل هستند. با استفاده از بازی های مبارزه ای که به بازی های مبارزه ای می پردازید، مهارت های مبارزه ای را برای مبارزه با پیروزی در نظر بگیرید حالت مورد علاقه خود را انتخاب کنید تک بازیکن یا گودال ماسهبازی و شروع به بازی با استراتژی نبرد حماسی. ویژگی ارتقاء آن به شما این امکان را می دهد که الگوریتم های پیشرفته تطبیق دهید. شخصیت های حماسی مختلف شبیه ساز جنگی یعنی دلفین، کوسه، خرچنگ، تمساح گرسنه، ستاره دریایی دارای مهارت های مختلف حماسی شگفت انگیز هستند. شما یک جنگجوی حماسی از شبیه ساز نبرد واقعی هستید و شما توانایی شکست دشمن را با استراتژی جنگ نبرد حماسی دارید. لذت بردن از سرگرم کننده جنگ دریایی حیوانات پادشاهی نبرد: جنگ بازی شبیه ساز در بازی های دریایی با استراتژی جنگ و قهرمان حماسی نبرد جنگل و بازی نهنگ قاتل است.

ویدئو معرفی بازی

‏آماده نبرد حماسی در شبیه ساز نبرد است
‏حیوانات دریایی مهارت نبرد حماسی و حماسی خود را می دانند، زیرا شما بهترین قهرمان دریا در جنگ شبیه ساز به بازی شبیه ساز نبرد است. شما به عنوان قهرمان جنگ با داشتن پادشاهی حیوانات دریایی مبارزه با بازی مهارت های نبرد تاکتیکی از دریا شهرستان بازی های حیوانات دریایی خواهد شد مبارزه با علیه حمله نهنگ قاتل. در حال حاضر شما به عنوان یک رهبر شبیه ساز حماسی شما جنگ نبرد در بازی های هیولا دریایی را هدایت می کنید. گرفتن مسئولیتی که برای صلح و افتخار شبیه ساز نهنگ گرسنه و حمله کوسه در این بازی نهایی نبرد مبارزه خواهید کرد. در نهایت نبرد نهایی خود را در شبیه سازی دقیق ترین بازی نبرد نهنگ، نهنگ ارکا، شبیه ساز نهنگ، دلفین اقیانوس، اژدها دریایی، نهنگ دریایی، شبیه ساز خرچنگ و شبیه ساز تمساح گرسنه تنظیم کنید. زندگی شما در حال تغییر با این بهترین بازی شبیه ساز حیوانات دریایی با تاکتیک های نبرد حماسی نهایی به بازی شبیه ساز جنگ است.
‏لذت بردن از حیوانات دریایی مبارزه با حمله نهنگ، نهنگ ارکا و حمله کوسه
‏لذت بردن از بازی های حمله نهنگ قاتل با داشتن پادشاهی حیوانات دریایی و دیگر حیوانات اهلی اقیانوس بر خلاف شبیه ساز پادشاهی با اقدام حماسی در بازی های حیوانات دریایی. پرش به نبرد حماسی و پیروزی در برابر دشمنان kigdom در بازی ساندویچ نبرد بازی های مربوط به اینده است. در بازی های نبرد جدید حماسی نبرد تاکتیک های نبرد نبرد و بازی های نبرد حیوانات را در ناحیه جنگ تجربه کنید و با بازی های نهنگ گرسنه مبارزه کنید. این یک جنگ حماسی است که در آن حیوانات دریایی حکومت می کنند، پس آماده باشید برای دفاع از پادشاهی حیوانات دریایی در جنگ حماسی جدید. تیرانداز خرچنگ و گوزنی خود را با تاکتیک های جنگی حماسی تنظیم کنید و یک استراتژی جنگی با شبیه ساز نهایی دریا بسازید زیرا شما جنگجوی حماسی در برابر بازی شبیه ساز جنگ است.
‏ویژگی های Battle Sea Episode Battle:
‏• ماموریت های اعتیاد آور از بازی های جنگ حماسی!
‏• محیط زیست شگفت انگیز برای تحسین شبیه ساز نهنگ!
‏• گرافیک 3D عالی برای شبیه ساز پادشاهی!
‏• صداهای انفجاری واقع بینانه از بازی های پادشاهی دریایی دریا
‏• کنترل صاف و آسان!
‏• انواع مختلف اژدها دریا قدرتمند!
‏• ارتقا سیستم ارتش حماسی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Issues Resolved
Bugs Fixed
64 Bit Optimized
Improved Missions

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده