استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Gas Filling Junkyard Simulator

Gas Filling Junkyard Simulator

نسخه۱۰.۰.۶۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۲۰
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۵۱۴
حجم۲۴۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده InfinityGames Studio
‏‏با توجه به ساخت یک انبار آشغال، بازسازی کنید و پمپ بنزین خود را در وسط بیابان در آن زباله دان راه اندازی کنید و در این بازی های RPG جهان باز ثروتمند شوید. جایگاه سوخت، کارواش، تیونینگ خودرو و سایر خدمات خودرو در این شبیه ساز نظافت توسط مکانیک متخصص خودرو برای تبدیل شدن به سرمایه گذار نفت. بازی‌های RPG و بازی‌های گاز نیز امکان ساخت ماشین در ایستگاه بزرگراه را برای شما به ارمغان می‌آورد. کسب و کار خود را در بازی های جهان باز گسترش دهید و ثروتمند شوید. منابع سوخت خود را تهیه کنید، برای کسب درآمد از بازی های تجاری، وسایل نقلیه را در پمپ بنزین سوخت رسانی کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏نوسازی و ساختن انبار زباله
‏با نوسازی پمپ بنزین متروکه در این شهر، به یک سرمایه دار غول پیکر تبدیل شوید. بازی های نوسازی پمپ بنزین خود را از ابتدا بسازید، باید تلاش و پول زیادی در این شبیه ساز کار صرف کنید. در شبیه ساز زندگی معامله گر، به دوست مشتریان خود تبدیل شوید. راه اندازی یک پمپ بنزین و تبدیل شدن به یک سرمایه دار نفتی یک شبیه ساز کار ساده نیست. این شامل مدیریت زمان و کار سخت است. شما باید امتیاز احترام خود را با ارائه خدمات به مشتریان با تکنیک های مدیریت زمان افزایش دهید. هر مشتری بدون خدمت، شهرت شما را پایین می آورد.
‏شبیه ساز تانکر سوخت
‏شهرت شما به عرضه به موقع تانکر سوخت و تانکر نفت در این شبیه ساز حمل و نقل سوخت بستگی دارد. پمپ بنزین خود را برای سوخت رسانی به وسایل نقلیه مشتریان آماده نگه دارید. فقط سوخت رسانی به خودروها کافی نخواهد بود. مشتریان اغلب در مسیرهای طولانی خود به نوشیدنی، تنقلات نیاز دارند. هرگز اجازه ندهید مشتری ناراضی باشد زیرا باعث تغییر شهرت شما می شود. آن را به وسایل نقلیه مشتری گاز بزنید. کامیون، اتوبوس، ماشین بازی های رانندگی پر از گاز آن است. یاب های سوخت و رانندگان تراموا می توانند سود زیادی برای رشد کسب و کارتان به شما بدهند. به خوبی به سوخت یاب ها خدمت کنید و حرفه ای کار کنید.
‏بازی‌های مکانیکی گاراژ خودرو
‏همراه با سوخت‌رسانی در ایستگاه زمان، خدمات خودرو را در بازی‌های گاراژ خودرو و فروشگاه پنچری به مشتریان خود ارائه دهید. مکانیک خودروی متخصص خود را برای خدمات رایگان خودرو بیاورید و امتیازات تجربه کسب کنید تا شهرت خود را افزایش دهید. قیمت نفت و قیمت سوخت را برای بهترین خدمات به مشتریان حفظ کنید. محبوبیت شما به خدمات تجاری شما در شبیه ساز مکانیک خودرو بستگی دارد. بازی های تعمیر ماشین، پنچر فروشی و تعمیر ماشین برای تسلط به تخصص نیاز دارند.
‏امپراطوری خود را گسترش دهید تا قفل فروشگاه تایر، فروشگاه پنچر، اتاق تنظیم سه بعدی، گاراژ مکانیک خودرو و ایستگاه شستشوی برق را باز کنید!
‏از رایانه خود برای دسترسی به ویژگی‌ها و ابزارهای جدید استفاده کنید.
‏- ضربه بزنید و نگه دارید تا دقت سوخت رسانی را کنترل کنید.
‏- یابهای سوخت را برای مدت طولانی منتظر نگذارید
‏- پمپ بنزین خود را در شبیه ساز نظافت تمیز نگه دارید.
‏- گسترش کسب و کار از طریق باز کردن قفل نیروگاه شستشو.
‏- برای افزایش سفارش‌های بزرگ‌تر به سطح بالا بروید.
‏- ارتباطات خود را ایجاد کنید و سوخت کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین را شروع کنید.
‏فروشگاه سوپرمارکت خواربارفروشی و عتیقه
‏فروشگاه خود را مانند سوپرمارکت باز کنید و به عنوان یک معامله گر در شبیه ساز زندگی تاجر بازی کنید. اکثر یاب های سوخت در طول سفرهای طولانی به یک فروشگاه سوپرمارکت در مسیر خود نیاز دارند. تا جایی که می توانید اقلام را در فروشگاه سوپرمارکت خود بفروشید و برای گسترش تجارت خود و افزایش محبوبیت، سود کسب کنید. در بازی‌های خرید، در داخل پمپ بنزین، خواربار فروشی بسازید.
‏تعمیر خودرو در بازی‌های تجاری و گانگستری
‏به یاد داشته باشید که کسب‌وکار خود را با پول وامی که از عموی خود قرض داده‌اید، ساخته‌اید و اگر آن را انجام دهید آن را برگردانید که گانگسترهای وام پس گرفته می توانند بیایند تا شما را در بازی های گانگستری ما بگیرند. بنابراین، تجارت تعمیر خودرو را در بازی‌های گانگستری ادامه دهید. بازی جهان باز RPG رایگان با سن جاده در شهر گانگسترها.
‏ما را در https://www.instagram.com/invogue.tech/ دنبال کنید
‏فراموش نکنید که بازخورد خود را در neelumbajiplc@gmail.com بنویسید
‏‏- فروش سوخت، مدیریت منابع و رشد کسب و کار خانوادگی خود
‏- بهینه شده برای دستگاه های ارزان قیمت و دستگاه های پیشرفته
‏- مخزن سوخت را ارتقا دهید تا منابع خود را حفظ کنید
‏- قفسه های جدید و 100 مورد را در فروشگاه بنزین اضافه کنید
‏- رفع اشکالات پارکینگ و عبور از ماشین
‏- انیمیشن ها، صداها و صحنه های برش اضافه شده است

نظرات و امتیاز ها

۵۱۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر کیدراما
٤ روز پیش

من همه ی ...۲ تومان رو جمع کردم اما یه مرد امد گرفت و گفت یادت نباشه من میتونم همه چیز تو بگیرم پولمو گرفت رفت لطفا رسیدگی شود

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر shadmehr
١١ تیر ١٤٠٣

‏✗ گرافیک کم

میپسندم۴ نمیپسندم۵
عکس کاربر خدای جنگی
١١ تیر ١٤٠٣

خیلی بد به آخرش میرسی هیچ کاری نمی کنه یک ستاره براش خیلی زیاده

میپسندم۸ نمیپسندم۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده