استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ورزشی
Soccer Heroes 2020 - RPG Football Manager

Soccer Heroes 2020 - RPG Football Manager

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۵.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۱۰۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۵۵۱
حجم۳۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Viva Games Studios
‏‏هیجان یک فوتبال حرفه ای را در این بازی تجربه کنید،
‏توپ را به میانه زمین بیاورید، پاس بدهید، دریبل بزنید، شوت کنید و گل!
‏رقبای خود را شکست دهید، در جام جهانی برزیل شرکت کنید و به عنوان تیمی برتر در این جام مطرح شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏این بازی فوتبال را به شیوه جدیدی شبیه سازی کرده است و بر مبنای میان صحنه ها ساخته شده است. به عنوان مثال یکی از بازیکنان تیم شما در حال پیمودن عرض زمین است، بازیکن حریف جلوی او را میگیرد، حالا تصمیم به عهده شما گذاشته میشود. میتوانید در این صحنه پاس بدهید، دریبل بزنید، یا حتی از همان جا به سمت دروازه شوت بزنید. بسته به میزان توانایی بازیکن تیم تان صحنه ای به شما نشان داده میشود حاکی از موفقیت یا عدم موفقیت او در انجام هر کدام از حرکات فوق است. بازی به همین ترتیب پیش میرود و در صحنه های بعدی نیز تصمیم به عهده شما گذاشته میشود. البته همانند فوتبال واقعی همیشه هم بازی شما بازی تهاجمی نخواهد بود و بعضی مواقع باید وارد بازی تدافعی شوید. شما باید بدانید چطور باید دفاع کنید و کدام گزینه برای دفاع بهترین گزینه است تا بتوانید حملات تیم حریف را دفع کنید. وقتی بازیکن تیم حریف به سمت دروازه شما شوت میزند، تصمیم در مورد حرکت دروازه بان نیز به عهده شما گذاشته میشود. میتوانید توپ را مشت کنید یا آن را بگیرید.
‏توانایی های بازیکنان در این بازی شامل حمله، دفاع، پاس دادن، سرعت گرفتن، کم کردن سرعت و دریبل میشود. همچنانکه در بازی پیش میروید میزان توانایی بازیکنان تان در هر کدام از زمینه های ذکر شده افزایش می یابد و بدین ترتیب تیم تان میتواند خود را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی مطرح کند.
‏شما همچنین میتوانید با خرید بازیکنان جدید وضعیت تیم تان را بهبود داده و شانس آن را برای موفقیت در رقابت ها افزایش دهید.
‏ویژگی ها:
‏- گرافیک کارتونی
‏- امکان پاس دادن، دریبل زدن، شوت کردن و نهایتا گل زدن در حالت بازی حمله ای و نگه داشتن موقعیت خود، تکل کردن و مشت کردن یا گرفتن توپ ها توسط دروازه بان در حالت بازی دفاعی
‏- امکان خرید و فروش بازیکن
‏- امکان شرکت در 7 سری مسابقه برای شرکت در جام جهانی برزیل
‏- دریافت جایزه در ازای بهبود قابلیت های بازیکنان تان
‏- بهبود قابلیت های بازیکنان تان با افزایش میزان تجربه آنها
‏‏*در بارگیری رویداد ها مشگل حل شد.
‏مشگل در بارگیری سپر ها در Alpha Cup حل شد

نظرات و امتیاز ها

۵۵۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ㄹㅁge ㄴiaㅠg
٣ روز پیش

سلام دو سال پیش این بازی را داشتم عالی بود . انتخاب نوع دریبل زدن اختیاری بود بازی را تا آخر رفتم . آخری اسپانیا بود البته بدون آرم وسط سمت راست پاکش کردم . خیلی هم آسون بود . دوباره یک سال پیش نصب کردم انتخاب نوع دریبل خودکار بود . خیلی سخت بود بعد از ۱ لیگ بازی دیگه غیرقابل رفتن شده بود از شدت سختی . پاکش کردم . خیلی بازی را دوست داشتم‌ . بعد از دومین باری که پاک کردم دیگه پیداش نکردم . خیلی دوستش داشتم . حالا که پیداش کردم خیلی خوشحالم .

۰ ۰
REZA KHAN
١٠ فروردین ١٤٠٢

👈بازی من مود هست و تا اخرش رفتم ولی بازیکنی که شوت اژدها داره رو نیاورد چطور باید بگیری👉

۲۱ ۶
امیر طاها
٩ فروردین ١٤٠٢

عالی ولی حنگ میکنه ومیاد از اول

۲۱ ۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده