خانه برنامه عکس و فیلم
GIPHY: GIF & Sticker Keyboard & Maker

GIPHY: GIF & Sticker Keyboard & Maker

_ هزاران تصویر متحرک گیف

تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۷
حجم۶۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Giphy, Inc.
‏‏GIPHY. All the GIFS بزرگترین و کاملترین مرجه تصاویر متحرک با فرمت GIF می باشد که اکنون میتوانید برنامه آنرا در گوشی های اندرویدی خود داشته باشید. با آغاز پشتیبانی پیام رسان تلگرام از تصاویر متحرک یـا همان GIF و امکان ارسال این تصاویر بین کاربران بیشتر و بیشتر شد. با برنامه GIPHY خواهید توانست بین هزاران تصویر متحرک بگردید و بهترین را انتخاب و به اشتراک بگذارید، این برنامه بهترین در این زمینه است. GIPHY را میتوان یک موتور جستوجوی تصاویر متحرک دانست دقیقا به همین قدرتمندی. کافیست کلمات مختلف را در GIPHY وارد کنید تا برای شما دنیایی از تصاویر متحرک با موضوعی که دلخواه شماست پیدا کند! شما می توانید علاوه بر ذخیره فایل های گیف بر روی گوشی خود ، آنها را در شبکه های اجتماعی گوناگون مانند Facebook Messenger ، Telegram ، Instagram ، Pinterest ، Twitter ، Facebook یا ارسال ایمیل با دوستان خود به اشتراک بگذارید
‏‏هر چند هفته یک بار برنامه به روز می شود: رفع اشکال .بهنه سازی و...
‏اگر چیز عجیبی مشاهده کردید به ایمیلsupport@giphy.com کزارش دهید به شما کمک میکند
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟