استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
ارثیه آقاجون: داستانی

ارثیه آقاجون: داستانی

نسخه۱۱۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۲۱
تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۲,۲۱۸
حجم۹۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده گلیم گیمز
منتخب سردبیر منتخب سردبیر منتخب سردبیر
بازی ایرانی مدیریت کسب و کار

✓ داستانی برگرفته از فرهنگ ایرانی
✓ مراحل متفاوت و گیم‌پلی هیجان‌انگیز
✓ گرافیک و صداگذاری جذاب
✓ دارای شخصیت و محیط‌های متنوع

بازی‌های تفننی ایرانی این روزها طرفداران بسیاری بین گیمرهای ایرانی پیدا کرده‌اند. ارثیه آقاجون و این دست از بازی‌ها به لطف گیم‌پلی ساده خود و دوری از مراحل بسیار سخت و چالش‌برانگیز، یک گزینه مناسب برای پر کردن اوقات فراغت کوتاه به شمار می‌روند و از سوی دیگر، افرادی که به شکلی جدی بازی‌های ویدیویی را دنبال نمی‌کنند نیز می‌توانند با بازی‌های تفننی همراه شوند و از آن‌ها لذت ببرند. گلیم گیمز نیز به عنوان یکی از استودیوهای بازی‌سازی داخلی، در ژانر تفننی بازی‌های جذابی را تولید کرده‌اند که یکی از آن‌ها، ارثیه آقاجون نام دارد.

تلاش برای حفظ میراث خانوادگی آقاجون

در بازی ارثیه آقاجون، شما نقش شبنم را بر عهده می‌گیرید که به تازگی آقا جون خود را از دست داده است. چیزی که از آقاجون به جا مانده، رستورانی است که حالا شبنم باید وظیفه مدیریت و افزایش رونق آن را بر عهده بگیرد. نکته اساسی که در مورد بازی ارثیه آقا جون باید در نظر داشته باشید، آن است که درست به مانند پسوند بازی (اسم کامل بازی ارثیه آقاجون: داستانی است) با یک بازی تفننی که یک خط داستانی منحصر به فرد دارد طرف هستیم. در واقع، خط داستانی بازی که بیشتر به زندگی کاراکتر اصلی بازی شبنم و اتفاقاتی که در طی سر و سامان دادن به وضعیت رستوران برای او رخ می‌دهد می‌پردازد، نقش نوعی چاشنی را برای اتفاقات بازی ایفا می‌کند.

گیم‌پلی بازی بسیار ساده است و بیشتر حول جابجایی در محیط‌ها و راه انداختن سفارش مشتریان می‌گردد. البته، این سادگی باعث شده تا افراد بسیاری بتوانند به تجربه بازی بپردازند و دیگر در واقع نیاز به مهارت در انجام بازی‌های موبایلی به عنوان پیش نیازی برای موفق شدن در بازی ارثیه آقاجون نیست. شما به سادگی می‌توانید در بازی پیشرفت کنید و ضمن آزاد کردن محتواهای جدید که موجب بالاتر رفتن تنوع بازی می‌شوند، در داستان نیز پیشروی کنید.

یکی از نقاط قوت ارثیه‌ آقاجون وابستگی آن به فرهنگ ایرانی است. بازی بسیار از فرهنگ عامه ایرانی الهام گرفته و این را به خوبی در طراحی‌ها و حتی موضوع بازی می‌توان دید. این مسئله باعث شده تا بازی از حیث تاثیرگذاری برای مخاطب و ایجاد نوعی حس هم‌ذات پنداری، بسیار موفق عمل کند. بازی ارثیه آقاجون برای افرادی که به دنبال یک بازی ساده و سبک برای پر کردن اوقات فراغت خود هستند، گزینه بسیار مناسبی است.

ویژگی‌های بازی ارثیه آقاجون:

. گیم‌پلی ساده و راحت

. داستانی بودن بازی

. استفاده مناسب از المان‌های نشات گرفته از فرهنگ ایرانی

. وجود مراحل مختلف

‏‏- اضافه شدن قسمت سوم داستان

نظرات و امتیاز ها

۲,۲۱۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سروش
١٤ ساعت پیش

‏✓ شخصیتاش باحاله ‏✗ پول زیاد میخواد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ۲۵۷۹۹۲
١٥ ساعت پیش

‏✓ داستانش قشنگه اگر شاگرد بخری خیلی برات پول جمع می‌کنند ‏✗ مرحله کم داره بغضی موقع ها گیر میکنه بازی خیلی عالی هستش

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر محمد ایزدی ۱۳۸۹۱۴۷
دیروز

‏✓ داستان و گرافیک عالی عالی

میپسندم۱ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های آشپزی و مدیریت رستوران

بهترین سرآشپز شهر باش

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده