استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خواستگاری

خواستگاری

ماجراهای خواستگاری پرحاشیه!

نسخه(دو عاشق)۶.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۲۱
تعداد دانلود۲ میلیون
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۳۳,۲۰۱
حجم۶۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها
سازنده یونیدس
منتخب سردبیر منتخب سردبیر منتخب سردبیر
چالش اطلاعات عمومی و حل کردن معماهای متنوع

✓ فضاسازی و شخصیت پردازی ایرانی
✓ داستان عاشقانه جذاب و پر از هیجان 
✓ پاسخ دادن به سوالات در دسته‌های مختلف
✓ معماهای تصویری و کلمات بهم‌ریخته
✓ صداگذاری جذاب همراه با دیالوگ‌های فارسی

یکی از جذابیت‌های بازی‌های موبایلی، این است که می‌توانند دامنه وسیعی از افراد را با خود همراه کنند. در واقع، بازی‌های موبایلی بسیار دسترس‌پذیرتر از بازی‌های مخصوص کامپیوتر یا کنسول‌های خانگی هستند و به راحتی می‌توانند قشر وسیعی از مردم را سرگرم کنند. این سرگرم‌کنندگی و دسترس‌پذیری باعث شده تا بسیاری از بازی‌های موبایلی، به دور از پیچیدگی‌هایی باشند که ممکن است باعث دور شدن مخاطبان از بازی شود. این سادگی البته به معنای فاقد جذابیت بودن نیست و دوری از پیچیدگی‌ها صرفا باعث شده تا با خیالی راحت و حتی با ذهنی مشغول و زمانی محدود هم بتوان به سراغ آن‌ها رفت. خواستگاری یکی از همین بازی‌های اندرویدی جالب است که می‌تواند هر قشری از دارندگان گوشی‌های اندرویدی را با خود سرگرم کند و حسابی اطلاعات عمومی آن‌ها را محک بزند.

ویدئو معرفی بازی

خواستگاری پرماجرا

بازی خواستگاری ماجرای جالب و آشنایی دارد. شما باید به شخصیت اصلی قصه در راه خواستگاری و رسیدن به دختر موردعلاقه‌اش، کمک کنید و در واقع موجب سربلندی او پیش خانواده عروس شوید. این بازی حال و هوای بسیار جالب و بامزه‌ای دارد و شما خود را در شرایطی پیدا می‌کنید که انگار زمین و زمان مخالف رسیدن شما و دختر موردعلاقه‌تان به هم هستند. 

این ماجراهای جالب به لطف فضاسازی خوب بازی و البته طراحی‌های منطبق با فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی، بسیار جالب به نظر می‌رسند. بازی به صورت کلی به خوبی نشان می‌دهد که توسط یک تیم ایرانی توسعه پیدا کرده و همین مسئله باعث شده تا خواستگاری تبدیل به یکی از بازی‌های دلنشین و جذاب برای مخاطبان ایرانی شود. 

پایه و اساس گیم‌پلی بازی خواستگاری بر مبنای سنجش اطلاعات عمومی مخاطبان است. در واقع،‌ شما برای راضی کردن هر کدام از اعضای فامیل باید به پرسش‌های آن‌ها پاسخ دهید و بازی شامل مینی‌گیم‌های مختلفی می‌شود که هر کدام به نحوی، اطلاعات عمومی شما را به چالش می‌کشد. از بازی‌های آسان‌تر مثل پاسخ به سوالات ۴ گزینه‌ای گرفته تا سوالاتی که می‌توانند بیشتر اطلاعات عمومی شما را محک بزنند، همگی بر سر راه شما قرار خواهند گرفت.

بازی خواستگاری مراحل متعددی دارد و به همین جهت، هم از لحاظ تنوع یک بازی بسیار خوب به شمار می‌آید و هم می‌تواند برای مدت قابل‌توجهی شما را با خود سرگرم کند. از آن جایی که بازی خواستگاری یک عنوان جذاب و مناسب برای عموم به شمار می‌آید، نصب آن روی گوشی اندرویدی می‌تواند باعث شود تا حتی در اوقات فراغت کوتاه خود نیز عنوان مناسبی را برای تجربه داشته باشید.

 

ویژگی‌های خواستگاری:

. حال و هوای جالب و منطبق با فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی

. طراحی‌های جالب و زیبا

. به چالش کشیدن اطلاعات عمومی از طریق مینی‌گیم‌های مختلف

‏‏+ رفع ایرادات
‏_______________________
‏+ تغییر صفحه اول بازی (بزرگتر شدن دنیای بازی)
‏+ اضافه شدن لباسهای جدید با نیروهای ویژه 👠 
‏+ اضافه شدن چالش های جدید و رقابتی 🎭 👑
‏+ اضافه شدن ماشین داماد با اثرگذاری در بازی 🚗
‏و کلی اتفاق جدید ...

نظرات و امتیاز ها

۳۳,۲۰۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر رضا
١٢ ساعت پیش

‏✓ من که مود دارم ‏✗ سوال های سخت ‏✗ زمان کم برای مثال از ما میپرسه که کدام بطری سایه دارد آقا ما چه میدونیم یک ستاره کم کردم برای اینکه وقتی گل تموم شد نمیشه بازی کرد و گل هم کمه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر نفس
٢٠ ساعت پیش

خیلی باید زحمت بکشی تا مرحله رو تموم کنی🙄

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر Bahar Nazari
دیروز

‏✗ سپالای سختی دار و تایم کم

میپسندم۳ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌، ایرانیش خوبه

رقابت اطلاعات

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده