استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
Ben 10: Alien Evolution

Ben 10: Alien Evolution

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۲۵-google
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۴/۲۵
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۲۵
حجم۴۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده GlobalFun Games
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏Psyphon و خدمه بیگانه شر او در حال تلاش برای از بین بردن Undertown! برای محافظت از شهر، بن باید به همراه تعداد زیادی از خطرات حرکت کند، در حالی که توانایی کافی برای مبارزه با دستان سایفون را در مبارزه با دستان خود دارد. از Omnitrix برای تبدیل شدن به بیگانگان مورد علاقه خود استفاده کنید و قدرت خود را با Omniboxes افزایش دهید. آیا می توانید Ben Psyphon شکست بخورید و Undertown را ذخیره کنید؟

ویدئو معرفی بازی

‏--------------
‏★ اجتناب از بمب ها، موشک ها و خطرات دیگر!
‏★ جمع آوری قدرت Omnitrix و پاداش به عنوان شما بروید!
‏★ مبارزه با 12 بیگانگان بد در جنگ های رئیس شدید!
‏★ از Omnitrix برای تبدیل شدن به بیگانگان قدرتمند استفاده کنید!
‏★ باز کردن تحولات بیگانه جدید با جمع آوری Omniboxes!
‏--------------
‏نکات مهم:
‏شما می توانید این بازی را به صورت رایگان دانلود و بازی کنید. این بازی حاوی تبلیغات است که شما را به سایت شخص ثالث هدایت می کند. شما می توانید شناسه آگهی دستگاه خود را که برای تبلیغات مبتنی بر علاقه استفاده می شود را در منوی تنظیمات دستگاه خود غیر فعال کنید. این برنامه شامل گزینه ای برای بزرگسالان برای باز کردن و یا خرید اقلام اضافی در بازی با پول واقعی برای افزایش بازی است. شما می توانید با تنظیم تنظیمات دستگاه خود، خریدهای برنامه را غیرفعال کنید.
‏همه حقوق محفوظ است. شبکه کارتون، آرم، بن 10 و تمام کاراکترها و عناصر مرتبط با آن، علائم تجاری و کارت شبکه ی 2017 هستند.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Minor fix

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده