استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Ben 10 - Omnitrix Hero

Ben 10 - Omnitrix Hero

بن تن - قهرمان اومنی‌تریکس

نسخه۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۰۷
تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۲۰
حجم۱۰۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Cartoon Network EMEA
‏‏در ارتش بن 10 با دشمنان بجنگید، آن ها را بزنید و منفجر کنید و به عنوان یک Heatblast, XLR8 و Shock Rock بازی کنید. نوبت شماست تا حمله کرده و دشمنان را از خودتان دور کنید.
‏ این بازی با کنترل ساده و ضربه های شدید و بسیار آسان عمل می کند، اما در عین حال در این مبارزه ها نیاز به واکنش سریع ، استراتژی ها و مهارت بالایی دارید چرا که حسابی به چالش کشیده می‌شوید.. چرخ دنده ها را جمع کنید تا بتوانید توانایی ها را ارتقا داده و سریع تر و قوی تر شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏ گروه ضربت STEAMBOT
‏ Steam Smythe ارتش ربات های steampunk را به راه انداخته است! الان باید بن 10 از قدرت های ربات های خود برای جلوگیری از آنها استفاده کند. شما باید در مقابل حملات آنها قرار گیرید و به عنوان یکی اعضای گروه بن 10 مانند: Omni-Enhanced Heatblast, XLR8 یا Shock Rock بازی کنید.
‏ پیشرفت در بازی:
‏ توانایی های ربات ها و افراد خود را بیشتر کنید. مزایایی که در جنگ ها به شما میدهد را باز کرده و از آنها استفاده کنید. با هر بار بازی کردن راه جدیدی برای بهتر شدن و بهتر کردن مبارزات خود پیدا خواهید کرد.
‏ با باز کردن قفل های جدید و محدودیت ها می توانید قدرتمندتر شوید. این بازی را امتحان کنید و جز گروه بن 10 شوید و سعی کنید امتیاز خود را در بازی بالا ببرید.
‏ این بازی با زبان های زیر موجود است: انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، لهستانی، رومانیایی، روسی، ترکی، عربی، پرتغالی، برزیلی، اسپانیایی، مالزیایی، تایلندی و...
‏‏رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۱۲۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سورنا گیمر
١٣ بهمن ١٤٠٢

‏✓ سرگرم کننده ‏✓ باحال بودن ‏✗ قهرمان های زیادی نداره ‏✗ خیلی قهرمان ها گرون است ‏✗ خیلی کم سکه میده بازیه خوبیه میتونه ادم رو سرگرم کنه

میپسندم۸ نمیپسندم۲
عکس کاربر محمد عرفان
١٧ اسفند ١٤٠١

خیلی بده وقتی میرم توش فقط ۱ دقیقه میرم با یه ربات بجنگم اولین زربه ای که میزنم میره توی فرشگاه پلی کلن نریزید.

میپسندم۴۳ نمیپسندم۲۱
عکس کاربر ناشناس
١٧ دی ١٤٠١

این بازی بسیار جذاب ولی قدرت موجوداتش پایین گرون بودن شخصیت ها دریافت سکه کم

میپسندم۴۵ نمیپسندم۲۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده