استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی کودک
Babyphone - baby music games with Animals, Numbers

Babyphone - baby music games with Animals, Numbers

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۳.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۲
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۲
حجم۶۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده GoKids!
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏Baby Phone for Kids این بازی حیوانات یکی از بازی های آموزشی برای کودکان مهدکودکی است که بچه را سرگرم کرده و به آنها کمک می کند تا شماره ها، حیوانات و صدای حیوانات را یاد بگیرند. با انجام این بازی مهارت های مهمی آموزش داده شده که فعالیت های ذهنی مختلف، مانند حافظه، منطق، توجه و ... را توسعه خواهند داد. این بازی به همراه تصاویر رنگارنگش برای کودکان بالای 1 سال بسیار مناسب است.

ویدئو معرفی بازی

‏ ویژگی های بازی رایگان ما:
‏ با این بازی که اولین بازی ساخته شده برای بچه ها نیز هست، کودک شما میتواند حیوانات مختلفی را بشناسد. کودک تان می تواند تصاویر حیوانات را از روی تصاویر زیبا و سرگرم کننده چک کند. در کتاب تلفن کودک ما بچه ها می توانند اسب، بز، سگ، گربه، مرغ، غاز، خروس، موش، گاو، خوک و گوسفند را پیدا کنند.
‏ صداهای حیوانات را با کمک تلفن کودک ما بیاموزید. قسمت جالب این بازی وقتی است که کبوتران با حیوانات دیگر تماس می گیرند و آنها هم جواب کبوتران را می دهند! علاوه بر این، هر از گاهی حیوانات دیگر نیز تماس می گیرند. در پاسخ این تماس ها، کودک شما از شنیدن صدای خوک و ببر، بسیار خوشحال می شود.
‏ یادگیری شماره ها برای کودکان پیش دبستانی، از شماره 0 تا 9 را آموزش خواهند دید. برنامه پیشنهاد می کند که برای تماس گرفتن با یک حیوان خاص، عدد آن حیوان را بفشارید.
‏ بازی شماره های ما برای شماره گیری حیوانات، کودکان را مجاب می کند تا به سرعت راه استفاده از تلفن همراه را به درستی یاد بگیرند.
‏ بازی تلفنی ما شامل 17 زبان زنده است: انگلیسی، اسپانیایی، روسی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی، ایتالیایی، چینی، هلندی، اسرائیلی، اندونزیایی، عربی، ژاپنی، لهستانی، ترکی و ویتنامی.
‏ مانند بسیاری از بازی های آموزشی برای کودکان، آهنگ های جذاب و موسیقی زیبا در گوشی ما وجود دارد. حتما این بازی رایگان برای بچه ها را دوست خواهید داشت
‏ بازی های کودک ما برای کودکانی با شرایط زیر توصیه می شود:
‏ بازی آموزشی برای بچه های 1 ساله
‏ بازی یادگیری برای کودکان نوپا 2 ساله
‏ بازی آموزشی برای کودکان 5 ساله
‏ بازی کودکان نوپا برای افراد 3 ساله
‏ نحوه بازی:
‏ اول از همه این بازی را دانلود کرده و زبان را انتخاب کنید. 3 حالت بازی وجود دارد:
‏ 1-حالت حیوانات؛ کودک شما با فشردن دکمه ها با صدای حیوانات مختلف آشنا می شوند
‏ 2-حالت بازی های عددی؛ با فشردن دکمه های شماره ها، از اعداد 0 تا 9 با زبان مختلف خوانده می شوند
‏ 3-موسیقی های کودکانه؛ پخش موسیقی های و صداهای مختلف
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بازی‌های موزیکال کودکانه

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده