خانه بازی تفننی
My Talking Tom Friends

My Talking Tom Friends

تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۳,۸۰۱
حجم۱۰۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Outfit7 Limited
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏سازندگان بازی معروف و محبوب My Talking Tom این بار با عنوان جدیدی آمده اند که نام آن My Talking Tom friends است. تفاوت اصلی این بازی با تاکینگ تام بدون شک شخصیت های متعدد و جذابی است که بازی اضافه شده اند. شما در این بازی علاوه بر خود تام شخصیت های بسیار دیگری را نیز خواهید دید که باعث می شود داستان بازی از حالت یکنواختی خارج شود.
‏ حالا شما دیگر تنها مسئول نگهداری از تام نیستید بلکه می بایست از چندین حیوان دیگر نیز مراقبت کنید. آن ها را حمام ببرید، لباس های مختلف تنشنان کنید، به آن ها غذا دهید و ..... . علاوه بر این شما می بایست مهارت های مختلف را نیز به این حیوانات خانگی بامزه آموزش دهید که خود چالش بزرگی است.
‏ از دیگر قابلیت هایی که به این بازی اضافه شده است می توان به امکانات شخصی سازی آن اشاره کرد. بسیاری از رنگ ها، لباس ها و حتی موسیقی در این بازی قابل تغییر است و می توانید آن ها را طبق سلیقه خودتان تغییر دهید. پس همین الان این بازی را دانلود کرده و عضوی از خانواده بزرگ حیوانات سخنگو باشید.
‏‏از این به بعد میتوانید،بادوستان خود انلاین بازی کنید.
‏امار دوستان خود رو ببینید.
‏منتظر بروزرسانی بعدی باشید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟