خانه بازی تفننی
My Talking Tom Friends

My Talking Tom Friends

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۸۳
تعداد نظرات۱,۱۵۹
سازنده Outfit7 Limited
نسخه۱.۳.۱.۲
حجم۹۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۷/۲۶
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏از سازندگان به طور دیوانه‌وار محبوب‌ترین بازی‌های حیوانات خانگی، صحبت کردن با تام، صحبت کردن با تام ۲، صحبت کردن با آنجلا، صحبت کردن هنک، و دیگر عناوین موفق جهانی، یک انقلاب در شبیه‌سازی حیوانات خانگی مجازی است!
‏بازی در یک خانه کامل از بهترین دوستان: ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅
‏چه چیزی بهتر از داشتن یک دوست خوب است؟ شش! بازیکنان می‌توانند به صحبت کردن با تام، آنجلا، هنک، زنجبیل، بن و Becca ملحق شوند و برای اولین بار در خانه جدیدشان با یکدیگر حرکت کنند و به حیوانات خانگی که در سراسر دنیا مورد پرستش هستند آشنا شوند.
‏از آن‌ها مراقبت کنید.
‏آن‌ها به کسی نیاز دارند که به آن‌ها غذا بدهد، آن‌ها را حمام کند، به خواسته‌های آن‌ها تمایل داشته باشد و با اسباب‌بازی‌های باحال خود بازی کند! بازیکنان می‌توانند به صحبت کردن با تام و دوستانش در مهارت‌های خود کمک کنند و وقتی زمان خواب است، باید یک جای دنج پیدا کنند تا یک روز کامل برای سرگرمی و بازی کردن داشته باشند!
‏∅ منحصر به فرد ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅
‏چه کسی دوست دارد بپزد؟ و چه کسی یک هنرمند مخفی در خانواده است؟ چرا با تام حرف می‌زنی که با آنجلا حرف بزنی؟ بازیکنان همه این شخصیت‌ها را سرگرم خواهند کرد و شخصیت‌های جالب و بازیگوش خود را کشف خواهند کرد!
‏تعریف همه چیز ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅
‏بازیکنان می‌توانند این خانه مجازی را خودشان بسازند! آن‌ها می‌توانند اسباب‌بازی‌های سرد را در سفره‌ای اتوبوس به شهر جمع کنند و نگاه دوستان را تغییر دهند. و چه کسی می‌تواند این کمد شگفت‌انگیز را از دست بدهد؟ هر کسی می‌تواند حس مد خود را نشان دهد و هر گونه تمایل آن‌ها را سفارشی کند. این یک خانواده مد روز است!
‏FUN PLAY ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅
‏این بازی مجموعه کاملا جدیدی از بازی‌های کوچک برای تست مهارت، واکنش، و حل معما - در حالت چشم‌انداز وسیع برای اولین بار است! اما این همه چیز نیست - اسباب‌بازی‌های فوق‌العاده جدید هم وجود دارند که می‌توانند در این بازی کشف شوند! اه، اوه، به نظر می‌رسد که هنک باز هم گرسنه است! زمان برای رشد کمی از سبزیجات با آنجلا!
‏دنیای زیبا ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅ ∅
‏بازیکنان می‌توانند جلوه‌های بصری ۳ بعدی و فضای باز هیجان‌انگیز خانواده 'جدید خانواده' را کشف کنند و هر جا که می‌خواهند از اتاق‌های مختلف حرکت کنند! اسباب‌بازی‌ها و بازی‌هایی وجود دارد که آن‌ها می‌توانند در خارج از خانه بازی کنند!
‏حالا دانلود کنید، بازی کنید و به خانواده شگفت‌انگیز و دوست‌داشتنی خانواده تان در ارتباط با دوستان تام دوستان من ملحق شوید!
‏بازی برای آزادی!
‏این برنامه حاوی:
‏* ترویج محصولات و تبلیغات Outfit۷؛
‏- پیوندهایی که مشتریان را به وب سایت Outfit۷ و برنامه‌های دیگر هدایت می‌کنند؛
‏شخصی‌سازی محتوا برای تشویق کاربران به پخش دوباره این برنامه؛
‏* یکپارچه‌سازی YouTube که به کاربران امکان می‌دهد تا فیلم‌های انیمیشن Outfit۷ را تماشا کنند؛
‏گزینه خرید در خریده‌ای برنامه کاربردی؛
‏اقلام خرید (موجود در قیمت‌های مختلف)با استفاده از ارز مجازی، بسته به پیشرفت بازیکن؛ و
‏- گزینه‌های جایگزین برای دسترسی به همه کارکرده‌ای برنامه بدون ایجاد هر نوع خرید در برنامه با استفاده از پول واقعی.
‏شرایط استفاده: http://outfit۷.com/eula/
‏سیاست‌های حریم خصوصی EEA: https://outfit۷.com/privacy/eea/
‏سیاست حریم خصوصی ایالات‌متحده: https://outfit۷.com/privacy/
‏سیاست حریم خصوصی جهان: https://outfit۷.com/privacy/
‏پشتیبانی مشتری: support@outfit۷.com
‏‏اسموتی راکشف کنید!ازمایش کنیدوجلوه های ویژه راببینید..در جشن هالووین از تزئینات و خوراکی های شبح وار لذت ببرید!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟