خانه برنامه امور مالی
حقوق من

حقوق من

حقوق قانون کار چقدره ؟

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۶
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده ناصر اختصاری
‏‏گروه برنامه نویسی 'حقوق من' افتخار دارد برای شفاف سازی دریافتی حقوق بگیریان تحت پوشش 'بیمه تامین اجتماعی' عزیزمان، با طراحی نرم افزار 'حقوق من' گامی هرچند کوچک برداشته و بتواند رسالت خود را انجام دهد.
‏شما با این نرم افزار میتوانید به سادگی و طی سه مرحله جزییات حقوق دریافتی خودتان را مشاهده نمایید.
‏این گروه مفتخر است به همراهی شما در کانال تلگرامی با آدرس @hoghooghman در جهت اطلاع رسانی قوانین حقوقی، بیمه ای و مالیاتی، براساس منابع رسمی کشور. ما در این گروه سعی داریم اطلاعات عمومی شما را نسبت به حق و حقوق خود، با ارائه منبع قانونی به شما اعلام کنیم تا بتوانید از حقوق خود دفاع کنید. در همین راستا بات @hoghoogheman_bot ،محاسبه ساده حقوق من نیز طراحی و در دسترس شما قرار گرفته است.
‏باعث افتخار ماست که نظرات خود را در خصوص بالا بردن کیفیت و امکانات نرم افزار به آدرس تلگرامی @info_hoghoogh ارسال نموده و ما را در این خصوص یاری نمایید.
‏‏افزودن مواد قانون کار سال 1399
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟