استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
تامین من

تامین من

خدمات الکترونیکی تامین اجتماعی

نسخه۱.۱۰.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۲/۲۶
تعداد دانلود۱ میلیون
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۷,۵۱۶
حجم۳۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده سازمان تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی یکی از ارگان‌هایی است که شهروندان در مواقع مختلفی با آن سر و کار دارند. با توجه به حرکت بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌ها به سمت ارائه خدمات‌شان به صورت الکترونیک، سازمان تامین اجتماعی نیز اپلیکیشن مخصوص (my.tamin) خود را روانه بازار کرده که به کمک آن، کاربران می‌توانند بسیاری از خدمات مورد نیاز خود را از طریق اپلیکیشن تامین اجتماعی من و به صورت دیجیتال پیگیری کنند و تجربه کاربری متفاوت‌تر و بهتری نسبت به استفاده از سایت تامین اجتماعی داشته باشند.

جمع‌آوری خدمات مختلف در یک اپلیکیشن

این اپلیکیشن خدمات خود را به سه بخش کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران تقسیم کرده است تا به این ترتیب هر قشر از افرادی که از خدمات تامین اجتماعی استفاده می‌کنند، به طور مشخص به قابلیت‌های مخصوص به خود دسترسی داشته باشند. لازم به ذکر است که برای استفاده از سرویس‌هایی که در این برنامه پیاده‌سازی شده است، شما می‌بایست حساب کاربری در سایت تامین اجتماعی داشته باشید. اگر از افرادی بوده‌اید که قبلا با سایت تامین اجتماعی کار کرده‌اید، احتمالا حساب کاربری دارید و از این حیث جای نگرانی نیست.

خدماتی که از طریق این اپلیکیشن ارائه می‌شود پرشمار است. به طور مثال، شما می‌توانید کلیه سوابق بیمه تامین اجتماعی خود را از طریق این اپلیکیشن مشاهده کنید. امکان اعلام سابقه و اعتراض به سوابق ناموجود نیز از طریق این برنامه مهیا شده تا خیال شما از بابت صحت سوابق بیمه‌ای خود راحت باشد. عناوین شغلی خود را می‌توانید به کمک اپلیکیشن تامین اجتماعی من مشاهده کنید و نحوه محاسبه مبلغ مستمری بازنشستگی نیز در این اپلیکیشن قرار گرفته است. بازرسی‌ها، غرامت دستمزد ایام بیماری، هدیه ازدواج و کمک هزینه اروتز پروتز نیز از دیگر بخش‌های این اپلیکیشن به شمار می‌رود.

اگر کارفرما باشید، می‌توانید لیست کارگاه‌های خود از طریق این برنامه مشاهده کنید. در بخش مستمری بگیران نیز امکان مشاهده حکم و فیش حقوقی میسر است. استعلام وضعیت مستمری، صدور گواهی حقوق، گواهی کسر اقساط معوق و تعهدنامه فرزندان دختر دیگر بخش‌های اپلیکیشن تامین اجتماعی من برای مستمری بگیران است.

همچنین در بخش درمان این اپلیکیشن می‌توانید وضعیت بیمه تامین اجتماعی خود را مشاهده کنید. مثلا، می‌توانید ببینید که در لحظه استفاده از اپلیکیشن «تامین اجتماعی من» شما بیمه تامین اجتماعی شده‌اید یا خیر. از سوی دیگر، امکان جستجوی نسخ الکترونیک صادر شده برای شما نیز میسر است و به راحتی می‌توانید به لیستی از این نسخه‌ها دسترسی داشته باشید.

در بخش کارتابل نیست می‌توانید به لیست درخواست‌های خود دسترسی داشته باشید. شما می‌توانید با وارد کردن کد رهگیری درخواست خود، به جزئیات آن و مرحله‌ای که درخواست شما به آن وارد شده است سری بزنید. از سوی دیگر بخش صندوق شخصی نیز فضایی برای نگهداری و اشتراک‌گذاری اسناد و مکاتبات است.

در نهایت نیز لازم به ذکر است که شما می‌توانید به حساب کاربری خود و مشخصات آن دسترسی پیدا کنید و در صورت نیاز، تغییراتی را در آن ایجاد کنید. امکان تماس مستقیم با سازمان تامین اجتماعی نیز میسر است.

 

امکانات اصلی اپلیکیشن:

. دسترسی به خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی

. امکان مشاهده سوابق بیمه

. امکان اعتراض به سوابق ناموجود

. محاسبه مبلغ مستمری بازنشستگی

. بخش درمان برای مشاهده وضعیت بیمه تامین اجتماعی و نسخ الکترونیک

‏‏بهبود عملکرد پرداخت 
‏رفع مشکل ورود به اپلیکیشن

نظرات و امتیاز ها

۷,۵۱۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر vahid
پریروز

‏✗ سلام چرا مثل قبل نمیشه با گوشی همراه حق بیمه رو پرداخت کرد همش خطا میده

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Hossein
٤ روز پیش

‏✗ ورود به صفحه اصلي سلام موقع ورود به صفحه اصلی هردفعه باید رمز بزنم و اینکه مرورگر پیش فرض هردفعه تغییر میکنه ....درستش کنید لطفا

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر مهدی مصلحی
١٦ فروردین ١٤٠٣

اجازه دسترسی ویرایش مشخصات به کاربر بدهید. ممنون

میپسندم۸ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط