خانه بازی استراتژی
نسخه۱.۲.۲۱
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۸/۱۲
تعداد دانلود۸۰۰
امتیاز۳
تعداد نظرات۴
حجم۱۲۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Good Games LLC.

‏‏یک بازی استراتژی با گرافیک سه بعدی فوق العاده در محیطی کهکشانی،

‏ویژگی ها:

‏کنترل آسان سفینه ها حتی در نبردهای سخت

‏برای نشانه رفتن سفینه های دشمن انگشت تان را روی صفحه نمایشگر حرکت دهید و هر موقع خواستید آتش کنید! این حتی در نبردهای سخت بازی هم صدق میکند.

‏حالت های مختلف برای مبارزه

‏از بازی در حالت استقامتی یا انجام ماموریت های اسکورت و نجات لذت ببرید و هیجان بازی را به معنای واقعی کلمه تجربه کنید. پیروزی شما به تصمیماتی بستگی دارد که در لحظه میگیرید.

‏سفارشی سازی و ارتقای سفینه ها

‏شما میتوانید از بیش از 25 قطعه مختلف برای سفارشی سازی و ارتقای سفینه های جنگی خود استفاده کنید. ناوگانی منحصر به فرد از سفینه های جنگی با سلیقه خود تشکیل دهید.

‏سفینه های جنگی قدرتمند

‏شما میتوانید قفل 8 سفینه جنگی فوق العاده قدرتمند را باز کرده و از آنها در ناوگان سفینه های جنگی خود بهره ببرید. اینکه چه سفینه هایی را برای ناوگان فضایی تان انتخاب میکنید میتواند نتیجه جنگ ها را به ضرر یا نفع شما تغییر دهد پس با درایت و هوشمندی تمام انتخاب کنید!

‏گرافیک و گیم پلی که شما را در متن بازی قرار میدهند.

‏محیط سه بعدی، گرافیک فوق العاده، رعایت کوچکترین جزئیات در طراحی سفینه ها و گیم پلی هیجان انگیز بازی محیط یک جنگ فضایی واقعی را برای شما بازسازی میکنند.

● Optimize the display of 'more games'
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟