خانه برنامه سرگرمی
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده سایبر 27
‏‏زندگی از صدای این مرد می باره!
‏خدا رحمتش کنه هروقت صداشو میشنوم خاطرات خوش تداعی میشن. نمیدونم چی شد که تصمیم گرفتم این برنامه رو بسازم اما الان خوشحالم از ساختن این برنامه چون شاید یکی از مریدهای اهل بیت(س) قدرش بیشتر شناخته بشه.
‏این برنامه به آثار، زندگینامه و علت مرگ مشکوک خواننده محبوب ناصر عبداللهی می پردازد. همیشه برای من سوال بود که کسی که اینقدر انرژی مثبت تو صداش هست چطور شد که یدفعه توی 37 سالگی و اوج شهرت به دلایل مبهمی از دنیا رفت.
‏وقتی از علت اصلی فوت ناصر مطلع شدم مطمئن شدم که ندای قلبم درست بوده و اون واقعا همونیه که تو آهنگاش هست و اینکه اهل بیت (س) اونو انتخاب کردن برای شهادت
‏ و او قربانی افکار وهابیت ملعون ساخته دست انگلیس شد.
‏روحش شاد و یادش گرامی باد .
‏***در صورت استقبال از برنامه در نسخه آینده قسمت دانلود هم اضافه خواهد شد.***
‏موسیقی های این برنامه در صفحه رسمی این خواننده عرضه شده اند. با این وجود برای ضریب اطمینان بیشتر کیفیت این آهنگ ها به 128 تقلیل پیدا کرده است.
‏امکانات:
‏تعدادی از بهترین آهنگ های ناصر عبداللهی
‏پلیر اختصاصی به همراه کنترل از نوتیفیکیشن
‏انتقال صوت به حافظه
‏انعطاف پذیری در انتخاب آهنگ مورد نظر
‏منابع مطالب:
‏سایت تابناک http://www.tabnak.ir/pages/?cid=30073
‏باشگاه خبرنگاران http://khabarfarsi.com/ext/10643254
‏صوتها از سایت رسمی ناصر عبداللهی http://www.nasseria.net/
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟