خانه برنامه مذهبی
مولا علی علیه اسلام

مولا علی علیه اسلام

تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۹
تعداد نظرات۹
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده سایبر 27
‏‏***بهترین عملکرد در تبلت -ارتقا در نسخه های آینده***
‏برنامه ای برای امام علی علیه السلام بهمراه خطبه سلونی مولا
‏تا به حال نام خطبه سلونی امام علی را شنیده اید؟
‏همان جمله معروف مولا که می فرماید سلونی قبل ان تفقدونی؟
‏البته خود نهج البلاغه که یک کتاب بسیار مظلومی ست ، می دانید که پروفسور 'جرج جرداق' مسیحی ، در کتاب 'امام علی صوت العدالة الانسانیة' می گوید : بعضی از خطبه های امام علی را بیش از دویست بار خواندم و سیر نشدم ، یا جناب علامه ابن ابی الحدید در شرح نهج البلاغه می گوید : خطبه شقشقیه را من ده ها بار مطالعه کردم و سیراب نگشتم . اما باور می کنید ما متاسفانه با این کتاب بزرگ ، خیلی غریبه ، بیگانه و ناآشنا هستیم ؟ دانشمند مسیحی می گوید من یک خطبه را بیش از دویست بار خواندم ، عالم اهل سنت می گوید ده ها بار خطب علی بن ابی طالب را مورد تحقیق و مطالعه قرار دادم و بیست جلد شرح نهج البلاغه می نویسد !! حال یک سوال ، از میان خطبه های نهج البلاغه ، کدام خطبه از همه مظلوم تر است ؟ لابد می گوییم همه ی خطبه ها !!!! در مظلومیت نهج البلاغه در نزد ما که جای بحثی نیست ، حال یک خطبه از همه مظلوم تر است و آن خطبه ایست که فقط نامش را شنیدیم ، و آن خطبه ی '' سَلونی قَبلَ اَن تَفقِدونی '' ست !
‏این مجموعه ی سوال و جواب ها که معلوم می شود چندین منبر سَلونی قَبلَ اَن تَفقِدونی بود ، حدود هفتاد و نه پرسش و پاسخ است که توسط یکی از محققین در یک جزوه ای گردآوری شده ، و ما حدود تعداد نوزده سوال و جوابها را در اختیار داریم که برگرفته از چند جلسه از سخنرانی ایشان است . ان شاء الله مطالعه این سوال و جواب ها برای شما مفید باشد ، امید که اندکی بفهمیم چه مولایی داریم و چه اقیانوسی از علوم و معارف، در این خطبه سلونی نهفته هست و ما متاسفانه از آن بیگانه و بی خبریم .
‏دارای امکاناتی از قبیل
‏ذکر شمار یا علی
‏مناجات امام علی (ع)
‏تعدادی مدح در ثنای ایشان
‏مدح امام زمان علیه السلام
‏‏اصلاح رزولوشن
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟