خانه برنامه سیر و سفر
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده نادر باقرزاده
‏‏سامانه هوشمند همیار اول بعنوان کاربران و همکاران متخصص اپلیکیشن همسفر اول است و سامانه کاربردی امدادخودرو آنلاین درسراسر کشور است .
‏به عنوان بخشی از اپلیکیشن همسفر اول می باشد که بعنوان نسخه کاربران (همکاران) خدمت دهنده خدمات امداد خودرویی آنلاین در زمان سفر شناخته می شوند. تحت عنوان همیار اول
‏کاربران با کنترل پنل مدیریت همسفر اول برنامه ریزی و مدیریت می شوند و با داشتن نام کاربری و پسورد از طرف همسفر اول می توانند اپلیکیشن را فعال نمایند .
‏در این نسخه کاربران به صورت آنلاین درخواستهای مشترکین همسفر اول را در بخش خدمات امداد آنلاین در صورت در دسترس بودن وضعیت خود دریافت و نسبت به اعزام به محل مشترکین اقدام و خدمات امداد سیار و تعمیر سیار خودرو و همچنین خدمات یدک و حمل خودرو را از مبدا و مقصد مورد نظر مشترک انجام می دهند .
‏این نسخه به صورت رایگان در دسترس همکاران همسفر اول قرار می گیرد . و تمام بستر و مدیریت و هدایت کنترل پنل آن توسط همسفر اول فراهم شده است. و دراختیار همکاران متخصص خدمات امدادخودرویی قرار می گیرد .
‏‏رفع باگ های موجود در یکسری کاربران 
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟