استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Happy Playground Wheels

Happy Playground Wheels

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۱۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده HappyGamesDevs
‏‏Happy Playground Wheels یک بازی زمین بازی سرگرم کننده مبتنی بر فیزیک ragdoll است. Happy Playground wheels شامل چندین شخصیت با چرخ‌های مختلف است که در هر سطح تلاش می‌کنند به خط پایان برسند. این Playground Wheels کاملاً مبتنی بر فیزیک بازی زمین بازی است، چرخ‌های مردمی زمین بازی می‌توانند در موقعیت‌های خنده‌دار و ترسناک غیرقابل پیش‌بینی قرار بگیرند.

ویدئو معرفی بازی

‏چرخ‌های زمین بازی شاد نیز یک بازی افراطی گاه به گاه است. که در آن می‌توانید به اطراف بپرید و از موانع، میخ‌ها و فلش‌ها اجتناب کنید.
‏بازی واقعی مبتنی بر چرخ‌های فیزیک را تجربه کنید، Happy Playground Playground ترکیبی تحریک‌کننده از سرنخ‌های شگفت‌انگیز، کمی شانس و چالش‌های مرگبار را ارائه می‌دهد. با شخصیت ها و وسایل نقلیه زیادی که باید سوار شوند، هر سطح یک تجربه جدید است. در هنگام تلاش برای رسیدن به خط پایان هر مرحله از بازی، از تله‌های چرخ‌های مرگبار، خطرات و دوچرخه خود که علیه شما می‌چرخد زنده بمانید. بازی با چرخ‌های زمین بازی شاد مانند بازی مسابقه دوچرخه سواری csr است.
‏این بازی دارای شخصیت‌های مختلف وسایل نقلیه و افراد مانند ویلچر برقی، چوب پوگو، دوچرخه، چهارچرخ، هاوربرد است. دوچرخه یا چهار چرخ خود را به سطوح مسابقه ای شدید برانید.
‏به طور کلی، این بازی یک سرگرمی کامل و گذر زمان است.
‏Happy Playground wheels یک بازی هیجان انگیز با چالش های چرخ های خونین و طنز سیاه راه اندازی می کند. شما پشیمان نخواهید شد، اما سوار شما ممکن است! بنابراین اندام های راگدول خود را تا حد امکان کامل نگه دارید و به پرچم انتهایی برسید و از راه های زیادی برای مردن اجتناب کنید.
‏Happy Playground دارای چندین سطح بدون انسداد است که هر کدام با وسایل نقلیه چرخ های مختلف (دوچرخه، موتور سیکلت، چهارچرخ، هاوربرد، ویلچر، و غیره) در راه است)، بدون فراموش کردن طرفداران چوب پوگو و سطوح عروسک پارچه ای رایگان.
‏چرخ های زمین بازی شاد واقعی مبتنی بر فیزیک را در تلفن یا رایانه لوحی خود کشف کنید، ترکیبی هیجان انگیز از راه های باورنکردنی برای مردن، چالش های مرگبار را ارائه می دهد. . سرعت دوچرخه سواری مسابقه ای را احساس کنید، از مسیر چرخ های مرگبار بقا عبور کنید. چرخ های مرگ را راه و مسیرهای چالش برانگیز قرار دهید، خون ها، استخوان های شکسته و از دست دادن یک یا چند دست و پا را نادیده بگیرید و به حد مجاز برسید!
‏خوشحال رانندگی کنید، چرخ های خود را کنترل کنید و هر کاری که می توانید برای زنده ماندن در این بازی باشکوه انجام دهید. برای زنده ماندن نیاز به صبر زیاد و خون و شهامت فراوان است.
‏انتظار دیدن خون و شهامت فراوان. هدف شما این است که هر سطح زمین بازی را بدون آسیب رساندن به زمین بازی خود به پایان برسانید. برای رسیدن به هدف نیاز به صبر زیادی است. تمام تلاش خود را برای زنده ماندن در این سرگرمی و سرگرمی انجام دهید. هدف شما رسیدن به خط پایان زندگی در سریع ترین زمان ممکن است... که ممکن است سخت تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید.
‏از گیم پلی فوق العاده جذاب و خونین آن لذت خواهید برد. . خون زیادی وجود دارد، اما بازی آنقدر خنده دار است که اگر آن را با دوستان خود بازی کنید، هیچ یک از شما خنده را متوقف نخواهید کرد، میلیون ها کاربر به خاطر چنین بازی هیجان انگیزی بسیار سپاسگزاری می کنند.
‏از مردم چرخ های زمین بازی به بهترین وجه لذت ببرید. بازی csr، دوچرخه، مسابقه تا کنون.
‏سوار و وسیله نقلیه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و سعی کنید راهی برای خروج پیدا کنید و زنده بمانید!
‏هدف شاد چرخ‌های Playground زنده بودن و اجتناب از موانع است. تمام تلاش خود را برای زنده ماندن از این بازی خونین انجام دهید.
‏از چرخ مرگ خود لذت ببرید و خوشحال باشید!
‏‏رفع اشکالات

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید