استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Domino Smash

Domino Smash

دومینوی مجازی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۸.۱۵
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۲/۲۹
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۷۳۷
حجم۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Gismart
‏‏آیا شما آماده برخورد دومینو هستید؟ یک بازی گیج کننده‌ی هیجان انگیز را ملاقات کنید که شما را به یک استاد اجرای دومینو تبدیل می کند. کمربند ایمنی خود را ببندید زیرا زمان ریزش، لغزش، به هم زدن و سقوط در دنیای برخورد دومینو است. هدف برخورد دومینو این است که کاری کنید دومینو ها بیوفتند! شما این کار را با نشانه گیری توپ و شلیک آن به سمت ابتدای رشته دومینو انجام می‌دهید.
‏ وقتی به دومینو ها ضربه می‌زنید، آنها شروع به افتادن می کنند، و هنگام سقوط کریستال ها را برای جمع کردن خواهند ریخت! تمام کریستال ها را برای امتیاز های جایزه جمع کنید و و بر روی همه دومینو ها بزنید تا به چالش بعدی بروید - هرچه بیشتر جمع کنید امتیازهای بیشتری کسب می کنید. با این حال ،برخورد دومینو ها فقط در مورد افتادن دومینو ها نیست... به منظور ضربه زدن به دومینوها، شما باید چالش ها و موانع مختلف را رد کنید وماهر شوید.
‏ برای انجام این کار، شما باید هدف خود را تمرین کنید، معما را حل کنید و رد شوید. هرچه چالش های بیشتری را شکست دهید، مراحل هیجان انگیز بیشتری باز می‌کنید، سقوط دومینو های بیشتری را به دست خواهید آورد. معماهای بی شماری که برای آزمایش شما آماده هستند را کشف کنید، همچنین موانع جدیدی که منتظرند از سقوط دومینوها محافظت کنند. با پیشرفت بیشتر، هر مرحله سطح ها را با چالش های جدید و معماهای پیچیده تر بالا می‌برد.
‏ نگران نباشید! با تمرین کافی،به آسانی دومینو ها را خواهید انداخت. لذت ببرید از سقوط ابر واقعی دومینوها اطمینان حاصل کنید که همیشه قادر خواهید بود بدون ناامیدی بازی کنید. همه دومینو ها سقوط می‌کنند دقیقاً همانطور که در واقعیت می افتند، و آن‌ها فقط واقعی نمیافتند، در انجام آن زیبا به نظر می‌رسند! با پیشرفت، پیش زمینه ها و دومینو های خیره کننده برای سقوط بیشتری نیز باز خواهید کرد - رنگ های دیوانه کننده، صحنه های زیبا و حرکت غیرقابل باور دومینو! دومینو ها سقوط می‌کنند، و خواهند افتاد! قدرت در دستان شماست.‌
‏‏‏اون چیه؟ به روز کنید و بفهمید: فیزیک بهبود یافته رفع اشکال ، بهبود عملکرد چالش های بیشتری از اونچه شما می فکر میکنید ما نمی تونیم منتظر بمونیم تا اون را امتحان کنید ، می تونید؟

نظرات و امتیاز ها

۷۳۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Kian1390
٢٢ آذر ١٤٠١

حیف جوکم جا نشد اما خوب

۳ ۳
Ahmad Aslami
٢٧ مهر ١٤٠١

بازی خوبییه ولی حوصله صر بره😒

۹ ۱۵
رضا هنرمند
٦ مهر ١٤٠١

باز نمیکنه روی گوشی من. هواوی نوا 7. یک صفحه بنفش رنگ میاد.

۴ ۹

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده