استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Cool Goal! — Soccer game

Cool Goal! — Soccer game

گل‌های باحال

نسخه۱.۸.۴۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۱۹
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۲۶
حجم۱۱۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Gismart
‏‏فوتبال برای همه! بهترین ضربه‌ها و گله‌ای خود را در بازی Cool Goal به نمایش بگذارید، بازی
‏ فوتبال پر تب و تابی که همیشه توپ راه دروازه را پیدا می‌کند ! وظیفه‌ی شما؟ شوت بزنید و امتیاز بگیرید! از بازیکنان بی‌شماری دشمن عبور کرده ، توپ خود را مانند یک فوق ستاره فوتبال کات دهید،

ویدئو معرفی بازی

‏ و یک گل عالی به ثمر برسانید! بازی فوتبال تقریباً بی‌پایان و رایگان را هم‌اکنون با Cool Goal تجربه کنید. برای بازی ، باید زاویه شوت خود را مشخص کنید و اطمینان حاصل کنید که با زمان‌بندی دقیق توپ شما به هیچ‌گونه مانع و یا بازیکنان تیم مخالف برخورد نمی‌کند. ساده بنظرمیرسد؟ دوباره فکر کنید! بازیکنان دشمن قصد دارند انواع ترفندهای دیوانه‌وار را پیاده کنند! شما به واکنش‌های خیلی سریع ، مهارت‌های منطقی ، و به دانش جدی فوتبال نیاز دارید تا در ضربات پنالتی سربلند بیرون بیاید. شما می‌توانید به توپ با سهولت ضربه بزنید ، تا تبدیل به فوتبالیستی با ضربه‌هایی عالی شوید . این بازی انقدر ساده است که هرگز نمی‌خواهید به روش دیگری فوتبال بازی کنید. قبل از دانستن آن ، شما قادر خواهید بود تا در حالت‌های مختلف و تحت‌فشار گل بزنید و حتی به توپ آن‌قدر سخت ضربه بزنید که هیچ‌چیزی قادر به متوقف کردن آن نباشد! شما ضربه زننده هستید و هیچ‌کس هنگام شوت‌زنی شما سر راهتان قرار نمی‌گیرد.
‏ با پیشرفت در هر مرحله ، سکه‌های طلا و کلیدهایی را که برای باز کردن لباس‌های جدید و قهرمانان فوتبال مورد استفاده قرار می‌دهید جمع می‌کنید. با موارد زیاد برای کشف کردن در مقایسه با بقیه بازیهای رایگان فوتبال، به این زودی‌ها از لذت تمام‌نشدنی این بازی فوتبال خسته نخواهید شد.برای توپ فوتبال خود لایه جدید به دست آورید و خود مانند ستاره‌ها لباس بپوشید ، تا هنگام ضربه به توپ حرفه‌ای به نظر برسید. پس از باز کردن سه کلید ، می‌توانید از آن‌ها برای باز کردن پاداش‌ها برای چیزهای حتی بیشتر در این بازی فوتبال استفاده کنید. هرچه بیشتر گل‌های زیبا بزنید ، بیشتر از این بازی پرتعداد فاصله می‌گیرید که شما را به نقاط دیگر دنیا از مناطق ساحلی تا قله‌های برفی می‌کشاند! اگر شما عاشق فوتبال هستید و از فوتبال فاصله گرفته‌اید ، این بازی شما را به صحنه بازی‌های زیبا برمی‌گرداند زیرا این چیزی فراتر از فوتبال است ، این بازی فراتر از بازی‌های فوتبال معمولی که دارید هست، اسم این بازی cool goal است! خود را برای رویارویی با انواع چالش‌های ضربه به توپ فوتبال در هزاران مرحله که سبک‌های مختلفی از ضربات پنالتی گرفته ،تا حرکات با توپ و ضربه‌های ایستگاهی آماده کنید.
‏ بنابراین ، آیا آنچه را که لازمه شوت زدن دیوانه‌وار به توپ‌های فوتبال و شلیک توپ در سراسر جهان را در خود دارید؟ پس انجامش بده زیرا تنها یک راه برای پیدا کردن این راه وجود دارد ، زمان بازی کردن Cool Goal فرارسیده! به هنگام دریبل موانع ، از فکر و همچنین قدرت کفش‌ها و پاهای خود استفاده کنید تا ضربه پنالتی را از آن خود کنید. از بازی‌های فوتبال رایگان خسته‌کننده خداحافظی کنید و به دنیای کاملاً آزادانه بازی با توپ سلام کنید. لذت بازی ورزشی را مانند آنچه که هیچ‌وقت تابه‌حال تجربه نکرده‌اید تجربه کنید، زیرا این بازی ضربات پنالتی مانند سایر بازی‌های فوتبال نیست. بازی cool goal فوتبال رویاهای شماست!
‏‏ما همیشه هدف جالب را تضمین می کنیم! به همان اندازه خنک می ماند بنابراین آخرین به‌روزرسانی ما همه چیز در مورد ارائه جالب‌ترین بهبودهای عملکرد و رفع اشکالات است. ما شما رو دوست داریم.

نظرات و امتیاز ها

۲۲۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Patrick🚬🗿Sigma╰‿
٤ تیر ١٤٠٣

✓ خیلی بامزه عاشق اون کات گرفتنه شدم عالی 🗿

میپسندم۱۲ نمیپسندم۳
عکس کاربر سلطان
١٤ خرداد ١٤٠٣

‏✓ خیلی خوبه ‏✗ از مرحله 60دیگه خوب باز نمیشه

میپسندم۹ نمیپسندم۸
عکس کاربر آراد
٣ فروردین ١٤٠٣

‏✓ بازی خوبی است بعضی جا ها یکم سخته بازی خوبی است پیشنهاد میکنم این بازی رو نصبش کنید

میپسندم۴۹ نمیپسندم۱۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

آدمک‌ها رو دست کم نگیر

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده