استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Bridge Constructor Portal

Bridge Constructor Portal

نسخه۷.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۱۶
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۳۸
حجم۸۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Headup
‏‏وارد مرکز غنی‌سازی علمی دیافراگم شوید و Bridge Constructor Portal را تجربه کنید - ادغام منحصربه‌فرد بازی‌های کلاسیک Portal™ و Bridge Constructor™. به عنوان یک کارمند جدید در آزمایشگاه آزمایش علوم دیافراگم، وظیفه شما این است که پل ها، رمپ ها، سرسره ها و سایر سازه ها را در 60 اتاق آزمایش بسازید و Bendies را با وسایل نقلیه خود با خیال راحت از خط پایان عبور دهید. برای دور زدن برجک های نگهبان، حوضچه های اسید و موانع لیزری، حل پازل های سوئیچ، و عبور از اتاق های آزمایش بدون آسیب، از بسیاری از ابزارهای پورتال، مانند پورتال ها، ژل پیشران، ژل دفع، صفحات ایمان هوایی، مکعب ها و موارد دیگر استفاده کنید. اجازه دهید الن مک‌لین، صدای اصلی GLaDOS، شما را از طریق آموزش راهنمایی کند و تمام نکات و ترفندهایی را که یک کارمند واقعی Aperture Science را می‌سازد، بیاموزد. پل دروغ است! ویژگی‌ها: - ادغام دو جهان: اولین Bridge Constructor™ با مجوز رسمی Portal™ - ایجاد ساختارهای پیچیده در آزمایشگاه‌های علوم دیافراگم - اجازه دهید GLaDOS شما را در ماجراهای پیچیده فیزیک همراهی کند - از پورتال‌ها، صفحات ایمان هوایی، ژل پیشران، دافعه استفاده کنید. ژل و موارد دیگر برای تسلط بر وظایف پیچیده - فرار از خطراتی مانند برجک های نگهبان، کوره های رهایی، میدان های لیزری و اسید - به Bendies خود کمک کنید از خط پایان عبور کنند - خود یا در یک کاروان - دستاوردهای خدمات بازی Google Play - تبلت ها پشتیبانی می شود - Gamepads پشتیبانی می شود اگر با مشکلی مواجه شدید یا بازخوردی دارید، لطفاً به ما اطلاع دهید: support@headupgames.com از پورتال Bridge Constructor لذت ببرید! آن را در NVIDIA Shield بازی کنید!

نظرات و امتیاز ها

۱۳۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد حسین
پریروز

‏✓ فیزیک ‏✓ سرگرم کننده ‏✓ کیفیت ‏✓ مراحل مختلف عالی خیلی باحاله من که باهاش حال می کنم بازی سخت و فکری ای هستش اما خیلی باحاله .

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر {⊙amirali⊙}
٢٤ اسفند ١٤٠٢

اولش چجوری رد کنم

میپسندم۱۵ نمیپسندم۸
عکس کاربر 보석卐
٨ بهمن ١٤٠٢

-تعداد مناسب مراحل و کیفیت خوب آن -ارائه تجربه‌ای چالش برانگیز که باعث می‌شود حل معما‌ها لذت خاصی داشته باشد -فیزیکی طبیعی که روی گیم‌پلی هم تاثیر مثبتی دارد -گرافیک و طراحی‌های مناسب😌

میپسندم۲۰ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده