خانه بازی استراتژی
Ancient Battle: Rome

Ancient Battle: Rome

نبرد روم باستان

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۷
حجم۵۹۳ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده HexWar Games Ltd
‏Ancient Battle: Rome نام یک بازی برای اندروید می باشد که در سبک بازی استراتژیکی آنلاین می باشد. در این بازی اندروید شما در زمان رم باستان می باشید که باید طبق قوانین بازی های استراتژیکی ابتدا برای خود قلمرویی را تعیین کنید تا بتوانید در آن پیشرفت کنید. در این بین می توانید نیرو های مختلفی را برای ساخت ارتش در اختیار داشته باشید که شوالیه ها و نیرو های نظامی و نیزه داران از نیرو های شما می باشند. با پیشرفت در بازی و ارتقاء خانه های اصلی خود می توانید به فیل و گدازه های نظامی نیز دستسی داشته باشید و از آن ها برای هراس دادن دشمنان خود استفاده کنید. هر یک از نیرو هایی که در بازی Ancient Battle: Rome دارید امکان ارتقاء و افزایش قدرت را دارا می باشند که می توانید آن ها را تا لول های بالاتری افزایش دهید و قدرت و مهارت های جدیدی را در آن ها مشاهده کنید.
‏ بازی Ancient Battle: Rome دارای نبرد های مربوط به ایتالیا و آلمان و حتی نبرد های سزار و پادشاه می باشد که می توانید روند کلی بازی را بنا به علاقه خود تعیین کنید.
‏برخی از قابلیت های بازی Ancient Battle: Rome :
‏گرافیکی دیدنی در عصر باستان
‏بازی در 7 کمپین آموزشی برای یادگیری بازی
‏بازی در 8 مرحله جذاب در نقش نیرو های رم
‏تجربه واقعی از نبرد های باستانی
‏قابلیت خرید کمپین های بیشتر
‏وجود صد ها آیتم برای ساخت قلمرو
‏دسترسی به نیرو های بسیار
‏امکان ارتقاء نیرو و ساختمان ها
‏سازگار با انواع گوشی و تبلت ها
‏و…
Improved: The AI has received some updates.
Change: Some UI updates.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟