خانه برنامه سبک زندگی
خشکشویی آنلاین حباب

خشکشویی آنلاین حباب

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده خشکشویی آنلاین حباب
‏‏شما میتوانید توسط اپلیکیشن حباب وپس از انجام مراحل ثبت نام (عضویت) به انجام سفارشات خود به همراه ریز جزئیات آن بپردازید به این گونه که نوع لباس ، نوع شستشو ، زمان دریافت و تحویل آن و یا حتی نوع تحویل آن به صورت عادی یا فوری 24 ساعته و 4 ساعته را انتخاب نمایید تا تمامی مراحل قابل انجام روی محصولات به دلخواه شما انجام شود. همچنین از طریق شماره تماس 02191092732 خشکشویی حباب هم میتوانید اقدام به ثبت سفارش نمایید ،پس از انجام تمامی مراحل و تکمیل ثبت سفارش کارشناسان حباب با بالاترین سرعت در محل مورد نظر شما حاضر میشوند و البسه ها را از شما را تحویل میگیرند .پس از آن البسه های شما به مرحله انجام فرایند میرسد و تمامی فرایند با نهایت دقت انجام میشود و در نهایت سفارش شما در زمان تعیین شده و محل مشخص شده توسط شما در سیستم، توسط کارشناسان حباب تحویل میگردد. ما حال لباساتون رو خوب میکنیم.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟