خانه برنامه آموزشی
دستورات ترموکس

دستورات ترموکس

ترموکس termux لینوکس

تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۱
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده حسین
‏‏برنامه ای که ملاحضه می کنید قسمت کوچکی از تجربیات ما با سیستم عامل لینوکس و همچنین اپلیکیشن ترموکس (ترمینال لینوکس در اندروید) است تا شاید به کاربران علاقمند به اینطور برنامه ها که بسیار شبیه به محیط cmd ویندوز یا ترمینال سیستم عامل لینوکس کامپیوتر هستند کمک کند تا دستورات کارکردن با آن را یاد بگیرند لازم به ذکر است که بیشتر دستورات نرم افزار ترموکس و لینوکس یکی است بنابراین کسانی که تجربه کار با محیط ترمینال لینوکس داشته اند به راحتی می توانند آنها را فرابگیرند . لطفا توجه داشته باشید بعضی از دستورات ممکن است نیاز به نصب پیش نیاز هایی مثل بعضی کتابخانه ها و یا ابزار خاصی داشته باشند در صورتی که پیش نیاز آن را نصب نکنید دستور مورد نظر کار نمی کند یا با خطا مواجه می شوید !!! برنامه termux را می توانید از مارکت های مایکت و یا گوگل پلی دانلود کنید .
‏‏بهبود عملکرد 
‏رفع برخی تغییرات جزئی
‏اضافه کردن قسمت  ابزار ها 
‏بهبود گرافیک 
‏لطفا حتما ابتدا نسخه قبلی را حذف نصب نمایید و سپس این بروز رسانی را نصب کنید !
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟