استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱۰.۰.۰.۳۱۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۱۱/۰۲
تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴,۳۹۰
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Huawei Internet Services
‏‏برنامه 'عیب یاب هوشمند' یکی از انواع برنامه های خدمات موبایل است که هوآوی آن را بادقت برای کاربران ساخته است. این برنامه روی صفحه نمایش گوشی قابل دیدن نیست. لطفا آن را در بخش 'عیب یابی' از 'سرویس‌های درحال اجرا' از قسمت برنامه ها درتنظیمات موبایل جستجو و تجربه کنید. این برنامه می تواند نرم افزار یا سخت افزار معیوب تلفن همراه را به صورت محلی و یا از راه دور به سرعت و به راحتی با یک تشخیص حرفه ای، شناسایی می کند و از وضعیت سلامتی گوشی‌های تلفن همراه هوآوی را هرزمان و هرجا محافظت می کند.
‏ 1.عیب یابی: از شناسایی سیستم عملکردموبایل، شبکه ها و تماس تلفن همراه، شارژ، قدرت و وضعیت سلامتی مرتبط باماژول های سخت افزاری پشتیبانی می‌کند. 2.تجزیه و تحلیل شناسایی: از تماس به وسیله تلفن ثابت برای تماس با پرسنل خدمات مشتری جهت تعمیر از راه دور پشتیبانی می‌کند. 3.اطلاع رسانی هوشمند: از تلفن همراه که ازاعلان های غیر طبیعی استفاده می‌کند و ارائه کامل راه حل ها پشتیبانی می‌کند. - از اندروید 8.0 و بالاتر پشتیبانی می‌کند.
‏‏'عیب یاب هوشمند' یک بخش سرویس تلفن است که شرکت هواوی با دقت آن را برای کاربران ساخت. 'عیب یاب هوشمند' غیرقابل مشاهده در صفحه می باش. لطفا تجربه خود را در بخش 'گزارشات' 'سرویس ها' برنامه توضیح دهید. 'عیب یاب هوشمند' میتواند به سرعت و آسانی خطاهای سخت افزار و نرم افزار موبایل بصورت محلی تشخیص دهد یا مشکلات قدیمی را بصورت سراسری و حرفه ای شناسایی میکند، و همراه وضعیت سلامت تلفن همراه هواوی برای همیشه و همه جا خواهد بود.

نظرات و امتیاز ها

۴,۳۹۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر M × A
٢٨ مرداد ١٤٠٢

خوب و عالی فقط نظرم رو سبت کردم البته کیبوردم سه سه نقطه نداره اگه اشتباه تایپ کردم چون کیبوردم نداره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر محمد صالح
١١ مرداد ١٤٠٢

‏✓ اها نا ‏✗ ملومه محمد

میپسندم۰ نمیپسندم۵
عکس کاربر ᗰIᒪᗩᗪ
٣١ تیر ١٤٠٢

تو ماه اسمونی در شب تارم وقتی که شب سیاهه من تو رو دارم

میپسندم۵ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده