استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Smash Bandits Racing

Smash Bandits Racing

مسابقه راهزنان

نسخه۱.۱۰.۰۵.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۰۵
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱,۶۰۳
حجم۲۶۷ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Hutch Games
اکثر بازی های سبک ریسینگ قوانین سفت و سختی دارند و سعی میکنند بازیکن را در یک چهارچوب خاص نگه دارند، نیدفور اسپید ماست وانتد وقتی برای موبایل عرضه شد سعی کرد کمی این قوانین را تغییر دهد اما این تغییرات به اندازه کافی نبود، امروز در مایکت به سراغ یک بازی اندروید ساختارشکن رفته ایم که سعی میکند  راه روش خودش را داشته باشد.

ویدئو معرفی بازی

داستان

پلیس های محلی به دنبال شما هستند و تحت تعقیب نیروهای ویژه قرار دارید، باید سعی کنید به وسیله یک هاچبک اقتصادی از دست آن ها فرار کنید، همزمان گزارش تلویزیونی هم این زد و خورد را پوشش میدهد اما چه کسی موفق میشود؟

گیم پلی، برای زنده ماندن نابود کن

وقتی برای اولین بار بازی را اجرا میکنید آموزش های لازم به شما نشان داده خواهد شد و در جریان جزئیات داستان قرار می گیرید، بعد از اتمام آموزش به گاراژ می روید و خودرو فعلی خودتان را کمی ارتقا می دهید، بعد از تمام شدن این قسمت ماجراجویی آغاز خواهد شد.
شما ماشین را از زاویه بالا می بینید و آن را کنترل میکنید، کنترل بازی به وسیله یک انگشت است، شما اگر انگشت خود را به سمت راست بکشید ماشین به سمت چپ کشیده خواهد شد و دکمه گاز وجود ندارد، بلکه لمس کردن صفحه باعث حرکت ماشین خواهد شد، اگر پلیس ها به شما نزدیک شدند بر روی دایره قرمز و یا سبز رنگ ضربه بزنید و ماشین های آن ها را نابود کنید.

حالت های متنوع مسابقه ای

حالت Smash شما را وارد یک مود رکوردی میکند که پلیس های زیادی در تعقیب شما هستند، تا آنجایی که میتوانید باید شهر را نابود کرده و به موانع برخورد نکنید.
در حالت Race به همراه چهار ماشین دیگر در قسمت های مختلف رقابت میکنید و باید نفر اول شوید، هرکدام از مسابقات ماموریت خاصی دارند و با پایان رساندن آن جایزه ای به شما تعلق میگیرد.
باید فرار کنید و تا آنجا که میتوانید از خود خرابی به جا بگذارید، جاده ها شلوغ هستند و ایستگاه های مختلفی پیش روی شماست، اما چه قدر میتوانید از دست پلیس فرار کنید؟ به مرور زمان و با بالا رفتن سطح هشدار، مراحل سخت تر میشوند و شما نیاز دارید که ماشین خود را عوض کنید و یا آن را ارتقا دهید، در ابتدا یک ماشین نه چندان قدرتمند در اختیار شما قرار دارد اما کلاس های مختلفی هستند که میتوانید از بین آن ها ماشین مورد علاقه خود را خریداری کنید.

همه چیز را ویران کنید 

محیط بازی کاملا تخریب پذیر است، به هرچیزی که برخورد کنید نابود میشود، البته توجه داشته باشید که خیلی خود را به در و دیوار نکوبید و کمی با دقت رانندگی کنید.
امتیازات مختلفی تحت عنوان Bandit برای شما در نظر گرفته شده که با پیشرفت و انجام دادن چالش ها می توانید آن را بدست بیاورید، این جوایز به شما کمک میکند که خودرو خود را ارتقا دهید و قدرتش را افزایش دهید، ماموریت های بازی شامل طی کردن سک مسافت خاص، فرار کردن از دست پلیس ها، خراب کردن تعدادی از خودرو ها و ... میشود که باید آنها را انجام دهید.
اهداف خاصی طراحی شده اما ماموریت اصلی شما بقا است، چیزی که در بازی کلاچ شاهد آن بوده ایم اما این بار به گونه ای دیگر در جریان است، همیشه باید جلوتر از پلیس ها باشید و اگر پرچم های آبی رنگ را از بین ببرید امتیاز خوبی به شما تعلق میگیرد، یک فلش آبی رنگ هم شما را به  قسمت های مختلف هدایت میکند و به گونه ای راهنمای شماست.

گرافیک و صداگذاری

نقشه بازی واقعا بزرگ است و تنوع خوبی دارد، محیط های مختلف طراحی شده که هرکدام جزییات متفاوتی دارند، وقتی که به دریا برسید متوجه گرافیک فوق العاده بازی خواهید شد، به طور کلی بازی از نظر گرافیکی عملکرد خوبی دارد، یک گزارشگر تلویزیونی هم در حال گزارش کردن است، با اینکه دیالوگ ها گاهی تکراری هستند اما هیجان خوبی به بازی تزریق میشود و موسیقی ها هم شما را به یک اکشن دعوت میکنند.

جنبه های مثبت

چرخش ها و دریفت های 360 درجه به شما کمک میکند که کنترل خوبی روی بازی داشته باشید و بتوانید در مواقع حساس مانور بدهید، خیابان ها به اندازه کافی بزرگ هستند و  طراحی آن ها طوری صورت گرفته که میتوانید نمایش تخریب شهر را در آن اجرا کنید.

جنبه های منفی

خرید و آزاد کردن خودروهای جدید واقعا کار سخت و طاقت فرسایی است، کاش سازندگان خودروهای قدیمی را از شما می خریدند و یک ماشین جدید را جایگزین آن می کردند، چالش ها هم مشخص نیستند و معلوم نیست که هر مرحله چه ماموریت و هدفی را دنبال میکند.
‏‏رفع اشکال و بهینه سازی

نظرات و امتیاز ها

۱,۶۰۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 🎮Games on and off🎮
٣ روز پیش

‏✓ ارتقا دادن ‏✓ ماشین های متنوع ‏✗ ندارد در کل خوب هست

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Dexon
١٥ آبان ١٤٠٢

تنوع های زیادی داره ✓امکان انجام دادن مسابقات ✓ماشین های متنوع ✓و تقویت ماشین ها ❌امکان وجود شخصی سازی ماشین ندارد غیر از این مورد که وجود نداره اما خیلی خوبه

میپسندم۶ نمیپسندم۰
عکس کاربر رادین
٢٠ شهریور ١٤٠٢

‏✓ ماشین های زیاد ‏✓ داشتن حالت مسابقه ‏✓ داشتن حالت بی پایان ‏✓ داشتن ارتقا برای ماشین ‏✓ و.... بازی خیلی خوبی هست باحاله البته اینم بگم که به پای نید فور اسپید نمی رسه ولی بازم نسبت به حجمش خیلی باحال و جذابه

میپسندم۱۸ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های محبوب

هیجان رانندگی با سرعت

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده